Wieże bluetooth

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 2
34 Trafienia dla "Wieże bluetooth"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 2
Wieże bluetooth

Wieża z Bluetooth

Bluetooth to standard krótkich cyfrowych połączeń radiowych. Kilkumetrowy zasięg jest jednak wystarczający, aby zapewnić systemowi Bluetooth nieograniczone możliwości odsłuchu. Wszystko, czego potrzeba, to smartfon.

Muzyka i nie tylko z sieci

Sekret systemu muzycznego z Bluetooth tkwi w Internecie. Zamiast fizycznych nośników dźwięku, takich jak płyty LP, CD lub kasety z muzyką, wieża stereo z Bluetooth pobiera swoje multimedia z sieci. Wystarczy tania subskrypcja Spotify, Youtube lub Audible, aby cieszyć się praktycznie nieograniczonym dostępem do wszelkiego rodzaju mediów audio. Oprócz całej gamy muzyki, obejmuje to również książki audio, słuchowiska lub ekscytujące wykłady. Odpowiednie kanały oferują więcej, niż można by słuchać przez całe życie.

Duży wybór - kup wieżę z Bluetooth

Wieże stereo z Bluetooth występują we wszystkich formach. Masz następujący wybór:

  • Miniwieża z Bluetooth

  • Wieża stereo w stylu retro z Bluetooth

  • Wieże stereo do kuchni, łazienki lub na balkon

  • Boomboxy na podróż

  • ...i wiele więcej.

Miniwieże są idealne do sypialni lub pokoju dziecięcego. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów mają sporą moc. Jest nie tylko wystarczająco głośno, ale jakość dźwięku również jest bez zarzutu. Pozwala to cieszyć się zarówno stymulującymi koncertami rockowymi, jak i relaksującymi wieczorami z muzyką klasyczną.

Wieże w stylu retro są po prostu ponadczasowo piękne. Są one dostępne w prostym designie Bauhaus aż po pełnoprawną szafę grającą Wurlitzer. Tutaj możesz cieszyć się klasycznym wzornictwem z nowoczesną technologią.

Wieże stereo do kuchni, łazienki lub na balkon są szczególnie chronione przed wnikaniem wilgoci. Dzięki temu możesz cieszyć się ekscytującymi dźwiękami podczas relaksującej kąpieli lub gotowania dla rodziny.

Boomboxy są praktycznymi towarzyszami w podróży. Są one ładowane przez złącze USB, a następnie zapewniają muzykę przez wiele godzin. Są one dostępne w różnych rozmiarach. Mały boombox jest idealny na plażę lub piknik. Dzięki dużemu boomboxowi każdy parking można spontanicznie przekształcić w strefę imprezową.

Jakiej wieży z Bluetooth potrzebuję?

Wieża stereo z Bluetooth oferuje minimum technologii przy maksymalnym wyborze. Obsługa jest bardzo prosta. Wszystko czego potrzebujesz, to smartfon. Na początek miniwieżą z Bluetooth jest wystarczająca nawet do salonu. Jeśli często podróżujesz, dobrym wyborem będzie średniej wielkości boombox. Nostalgicy docenią wieżę stereo w stylu retro. Ci, którzy nie chcą już rezygnować z zalet tego typu mediów, mogą również wyposażyć swój balkon, kuchnię i łazienkę w wieżę z Bluetooth.

FAQ

Czy zawsze potrzebuję połączenia z Internetem dla Bluetooth?

Nie. Połączenie między wieżą a Bluetooth odbywa się za pośrednictwem sygnału radiowego. Potrzebny jest jednak smartfon, na którym przechowywane są multimedia. Alternatywnie, każda wieża stereo z technologią Bluetooth posiada również port USB, do którego można podłączyć pamięć lub smartfon.

Czy Bluetooth jest niebezpieczny?

Bluetooth to słaby sygnał radiowy o zasięgu zaledwie kilku metrów. To czyni go całkowicie bezpiecznym.

Czy mój sąsiad może podłączyć się do mojego źródła Bluetooth?

Obecnie nie jest już możliwe podłączenie się do obcego źródła Bluetooth. Najnowsza wersja standardu jest dobrze zabezpieczona przed nieautoryzowanym dostępem. Uniemożliwia to dostęp do systemu sąsiadom i innym osobom.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.