Śniadaniówki

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 3
63 Trafienia dla "Śniadaniówki"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 3
Śniadaniówki

Lunchboxy i puszki na lunch kup tanio online

Aby dobrze uczyć się w szkole przez cały czas, kluczowe jest dostarczanie mózgowi ważnych składników odżywczych. Przekąska w przerwie ma zatem do odegrania ważną rolę. Aby mieć pewność, że będzie on nadal świeży i apetyczny po kilku godzinach w długie dni, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości lunch box. Można je nabyć w naszym asortymencie lunch boxów w modnych wzorach oraz na zamówienie do sortowania z praktycznymi przegródkami.

Wysokiej jakości pojemnik na lunch w uniwersalnych wzorach - wybierz spośród tych typów

Proste pudełka na lunch mają przestronną komorę, w której można dowolnie układać kanapki, owoce i plastry warzyw. Niektóre modele mają wkładkę, którą można łatwo wyjąć i wyczyścić. Możesz także kupić pudełko na lunch z przegródkami w różnych liczbach. Możesz otrzymać od nas pudełko na lunch z przegródkami z czterema lub sześcioma segmentami o różnych rozmiarach. Oferujemy również lunch box dla dzieci w zestawie z pasującą butelką na wodę. Zapewnia to również, że dziecko pozostaje nawodnione podczas podróży. Niektóre z naszych modeli mają również zintegrowaną przegródkę w środku na małą słodką przekąskę.

Kupowanie pudełka na lunch - te cechy są niezbędne

Lunch box dla dzieci powinien być wykonany z wytrzymałej obudowy. Solidne i wolne od BPA tworzywo sztuczne to dobry wybór. Jest nieszkodliwy dla zdrowia i bez smaku, dzięki czemu smak przekąski jest doskonale zachowany przez cały czas. Co więcej, plastik lunch boxa dla dzieci z naszego sklepu nie przyjmuje żadnych obcych zapachów.

Równie ważne jest, aby pudełka na lunch wypełnione owocami nie przeciekały. W naszym asortymencie można zamówić model o wysokiej gęstości z praktycznym zamknięciem na zatrzask. Pudełko na lunch z przegródkami oferuje możliwość porcjowania. Co równie ważne: nasze pojemniki na lunch można myć w zmywarce, dzięki czemu ich czyszczenie jest bardzo wygodne i higieniczne.

Porady dotyczące zakupu lunchboxów: Znajdź model, który najbardziej Ci odpowiada!

Jeśli chcesz zapakować wiele różnych produktów spożywczych do lunch boxa dla dzieci, polecamy lunch box z przegródkami. W ten sposób żywność nie przejmuje zapachu drugiej. Kompaktowe pudełko na przekąski zmieści się również do małej torby, gdy jesteś z dzieckiem poza domem. Dla dziewczynek można kupić pudełka na lunch w pasujących wzorach, takich jak różowy lub jasny, słoneczny żółty. Na przykład chłopcy będą zadowoleni z niebieskiego lub zielonego. Szukasz prezentu dla dzieci? Znajdź go w jednym z naszych pudełek na lunch. Kupuj pojemniki na lunch i butelki na wodę renomowanych producentów już teraz w sklepie internetowym Electronic Star!

Pudełka i pojemniki na lunch - najczęściej zadawane pytania

Jaki jest najlepszy materiał na lunch box dla dzieci?

Charakteryzuje się trwałością, łatwością pielęgnacji i nieszkodliwymi składnikami. Tworzywo sztuczne wolne od BPA - bez smaku i zapachu - jest bardzo wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu.

Ile kosztuje pudełko na lunch z przegródkami?

Cena zależy od rozmiaru pudełka na przekąski i liczby przegródek. Przy wyborze najlepiej kierować się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jakość jest najwyższym priorytetem, zwłaszcza w przypadku pudełek na lunch dla dzieci.

Które pudełka na lunch są modne?

Modne modele mają wysoką intensywność kolorów i są specjalnie zaprojektowane dla dzieci z motywami przyjaznymi dzieciom. W przypadku młodszych pudełek na porządku dziennym są leśne zwierzęta, morskie stworzenia i kosmiczne wzory.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.