Technika ogrodowa

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 2
48 Trafienia dla "Technika ogrodowa"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 2
Technika ogrodowa

Narzędzia ogrodnicze i technika ogrodowa

Ogród jest idealny do wszechstronnego relaksu. Wymaga on jednak odpowiedniej pielęgnacji. Do tego potrzebne są narzędzia ogrodnicze i niezbędna technologia. W wersji nowoczesnej, jak np. kosiarka do trawy jako robot, upraszczają pracę. Przeczytasz tutaj wszystko, co musisz wiedzieć o tym, czym różnią się te produkty i na co należy zwrócić uwagę.

Narzędzia ogrodnicze i technika ogrodowa - konieczność w ogrodzie

Regularna pielęgnacja jest ważna, aby rośliny i trawnik dobrze się rozwijały i kwitły. Można w tym celu kupić różne narzędzia ogrodnicze, np. kosiarkę. W formie robota umożliwia ona wygodną pielęgnację trawnika. Bardzo przydatny jest również wózek transportowy. Znacznie ułatwia pracę i w zależności od modelu może bez problemu transportować duże ilości towaru. Nie powinno też zabraknąć ogrodowego gniazdka do urządzeń elektrycznych. Narzędzia ogrodnicze i technika ogrodowa o dobrych parametrach są niezastąpionymi pomocnikami. Produkty w sklepie internetowym są wysokiej jakości, dzięki czemu są trwałe.

Cechy szczególne robota do koszenia trawy

Dzięki kosiarce można równomiernie przyciąć trawę. W tym celu przesuwa się ją po podłożu. Nie jest to konieczne, jeśli wybierzemy robota, np. robota do koszenia trawy Garden Hero. Tutaj urządzenie przejmuje koszenie samodzielnie i w pełni automatycznie. Oszczędza się energię i czas. Dzięki długiej żywotności baterii i licznym opcjom ustawień zapewnia dokładną pielęgnację trawnika. Wszystkie modele posiadają zintegrowaną funkcję mulczowania oraz funkcje bezpieczeństwa. Dzięki akumulatorowi nie jesteś przywiązany do gniazdka elektrycznego.

Co to jest wózek ręczny?

Wózek transportowy to mały ręczny wózek, który posiada cztery koła. Osią steruje się zazwyczaj z przodu, oś tylna jest sztywna, a dyszel ma uchwyt. Stelaż i powierzchnia ładunkowa stanowią uzupełnienie wózka. Możesz go wykorzystać do transportu odpadów ogrodowych lub czegokolwiek innego. Posiada różną nośność, np.

  • 300 kilogramów
  • 70 kilogramów

W ten sposób różne narzędzia pomagają w pielęgnacji ogrodu. Przejrzyj duży wybór i skompletuj swoje optymalne wyposażenie.

Gniazdko ogrodowe - niezbędne do urządzeń elektrycznych

Gniazdka ogrodowe dostępne są w różnych wariantach, na przykład jako:

  • Rozdzielacz 4-krotny, 5 m
  • Rozdzielacz 2-krotny, 1,5 m

Szczególnie nierzucające się w oczy są gniazdka imitujące kamień. Wykonane są najczęściej z polyresinu i są bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Minimalne wymagania dotyczące ochrony przed wilgocią i wnikaniem ciał obcych dla gniazdek ogrodowych spełniają stopień ochrony IP44.

Gniazdko z zegarem sterującym

Popularne są gniazdka ogrodowe z zegarem sterującym, np. gniazdko Timer Rock, które ma dwa gniazda wtykowe z zestykiem ochronnym (uziemiającym) ukryte w atrakcyjnie ukształtowanym kamieniu sztucznym. Zegar sterujący można zaprogramować w krokach 15-minutowych.

Sterowanie przez Wi-Fi

Nowoczesne gniazdko Power Rock Smart umożliwia wygodną obsługę poprzez sterowanie przez Wi-Fi za pomocą aplikacji blumfeldt. Jest to możliwe na dystansie około 20 metrów. Długość kabla można wybrać samemu:

  • 1,5 m
  • 3 m
  • 5 m

FAQ

Co jest użyteczne w narzędziach ogrodowych?

Narzędzia oferują Ci cenną pomoc w ogrodzie. Oferta obejmuje zarówno kosiarki do trawy w wariancie jako robot do koszenia trawy, jak i wózki ręczne o różnej nośności oraz małe urządzenia, takie jak gniazdka ogrodowe.

W czym pomaga technika ogrodowa?

Wybierz wysokiej jakości technikę, która wspiera i ułatwia pracę w ogrodzie w sposób praktyczny i energooszczędny.

Cechy szczególne robota do koszenia trawy

Koszenie trawnika jest ważne. Skraca się źdźbła trawy, wspiera zdrowy wzrost i przyczynia się do pielęgnacji trawnika. Dzięki robotowi jest to łatwiejsze. Wszystko przebiega automatycznie.

Czym są wózki ręczne lub transportowe?

Wózki to czterokołowe wózki ręczne, które mają dyszel. Dzięki konstrukcji skrzynkowej i jakości materiałów mają dużą nośność.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.