Platformy wibracyjne

Platforma wibracyjna: skuteczny trening całego ciała w domu

Rozruszaj swoje ciało! Platformy wibracyjne cieszą się coraz większą popularnością wśród miłośników fitnessu. Delikatnie wibrujący sprzęt do ćwiczeń jest łatwy w obsłudze i może być wykorzystywany do różnych celów: odchudzanie, budowanie mięśni, odnowa biologiczna, masaż i poprawa poczucia równowagi. W połączeniu z dobrze opracowaną dietą i dodatkowym treningiem platforma wibracyjna pomoże Ci osiągnąć wymarzone ciało - i najlepszą kondycję!

Oferujemy następujące rodzaje platform wibracyjnych

Dobrą rzeczą w przypadku platform wibracyjnych jest to, że nie musisz już chodzić na siłownię, ale możesz wykonywać swój trening w zaciszu własnego domu. Kiedy chcesz i gdzie chcesz. To, który model wybierzesz, zależy od Twoich celów treningowych. Niektóre wersje - jak platforma Vibe VX marki Klarfit - wykonują tylko naprzemienne ruchy lewo-prawo. Inne modele - jak platforma 4DX Pro marki Klarfit - wychylają się we wszystkich kierunkach: pionowo, liniowo i oscylacyjnie. Kluczową cechą wyróżniającą jest moc silnika. W przypadku naszych platform wibracyjnych marki Klarfit wynosi ona od 200 do 500 W. Im mocniejszy silnik, tym intensywniejsze wibracje. Sprzęt treningowy różni się także kształtem - prosta lub lekko zakrzywiona powierzchnia platformy. Ostatnim, ale nie mniej ważnym kryterium, na które należy zwrócić uwagę, jest nośność maksymalna. Im większa waga użytkownika, tym większa musi być obciążalność platformy.

Do czego potrzebna mi jest platforma wibracyjna?

Wykorzystaj swoją platformę wibracyjną do efektywnego i zróżnicowanego treningu w domu. Wibracje platformy intensywnie kurczą i stymulują Twoje mięśnie. Dzięki temu ćwiczenia z tym sprzętem sportowym są znacznie bardziej efektywne niż porównywalne ćwiczenia bez platformy. Platforma wibracyjna przekonuje szczególnie swoją uniwersalnością: za jej pomocą można schudnąć lub nawet lekko zbudować mięśnie. Do pozytywnych efektów zalicza się również:

  • kojący masaż
  • redukcja cellulitu
  • zwiększenie gęstości kości
  • lepsza postawa w życiu codziennym
  • spalanie tłuszczu

Platforma wibracyjna zapewnia następujące korzyści

Dzięki sportowej platformie wibracyjnej osiągniesz widoczne rezultaty w krótkim czasie. Skurcze mięśni podczas kołysania się na desce gwarantują szybkie efekty. Wysoka intensywność treningu gwarantuje, że skutecznie osiągniesz swoje cele. Ćwiczenia można wykonywać w pozycji siedzącej, stojącej, leżącej lub w przysiadzie. Aby prawidłowo wykonać ćwiczenie, skorzystaj z załączonej instrukcji. Na platformie można wykonywać zarówno ćwiczenia rozciągające, jak i ćwiczenia równowagi czy ćwiczenia siłowe. Ekspander jest zwykle zawarty w zakresie dostawy. W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania. Dla początkujących wystarczą urządzenia, które wykonują tylko ruchy pionowe. Dla zaawansowanych użytkowników polecamy urządzenia, które wibrują we wszystkich kierunkach.

Platforma wibracyjna FAQs

Jak długo trwa trening na platformie wibracyjnej?

Już po minucie pojawia się przyjemne uczucie. Po 10 minutach Twoje ciało osiąga maksymalną temperaturę. Trening nie powinien trwać dłużej niż 20 minut ze względu na wysoką intensywność.

Czy trening na platformie jest niebezpieczny?

Uważaj, aby nie odczuwać wibracji aż do głowy, gdyż może to spowodować zawroty głowy. W przeciwnym razie trening na ogół nie jest niebezpieczny, jeśli jest wykonywany prawidłowo.

Ile kalorii tracę podczas 10-minutowego treningu na platformie wibracyjnej?

W ciągu 10 minut przeciętna osoba traci około 90 kalorii podczas treningu wibracyjnego. 
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.