3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Biokominki


Kup kominek na etanol online i ciesz się nastrojowym ogniem w ciemności

Jeśli szukasz kominka, który daje Ci swobodę i nie wymaga dużego wysiłku, kominek na etanol jest dobrym wyborem. W sklepie internetowym Electronic Star masz możliwość zakupu stylowego i łatwego do czyszczenia kominka na etanol. Dowiedz się tutaj, jakie kryteria wyboru są ważne przy zakupie takiego nowoczesnego kominka.

Kominek na etanol - kominek stacjonarny bez pozostałości sadzy

W przeciwieństwie do konwencjonalnych kominków kominki zasilane etanolem nie pozostawiają sadzy. W związku z tym nie posiadają one wyciągu dymu. Bioetanol jest raczej spalany w stanie ciekłym. Podobnie jak w klasycznych kominkach, w wyniku tego procesu spalania powstaje płomień. Nadaje otoczeniu kominka wyjątkową atmosferę i wyczarowuje nastrojowy i przytulny klimat w Twoim domu. Idealny do przytulania się przy kominku w chłodne jesienne i mroźne zimowe dni. Z kominka na etanol można korzystać także w letnie wieczory, gdy chłodny powiew wiatru wywołuje dreszcze.

Kominek na bioetanol - duży wybór modeli w sklepie internetowym Electronic Star

W naszej eleganckiej kolekcji kominków można kupić kominek na etanol, który można postawić na podłodze jako urządzenie wolnostojące. Alternatywą jest stołowy kominek na etanol dostępny w naszej ofercie. Wybieraj spośród modeli w kształcie kolumny, egzemplarzy o kanciastych i prostych liniach, modnej wieży strażackiej lub trendowej latarni na etanol. Renomowani producenci, tacy jak Blumfeldt, Klarstein i OneConcept, produkują kominki na etanol z różnych materiałów i w nowoczesnym wzornictwie. Klasyczne warianty wzornicze wyposażone są w drzwiczki, za którymi żarzy się płomień ze spalania etanolu. Nowoczesne wersje mają prostokątny, okrągły lub eliptyczny szklany cylinder. Styl purystyczny lub vintage: w naszym sklepie internetowym można znaleźć kominki na bioetanol - dopasowane do wystroju wnętrza - w różnych stylach.

Kup kominek na etanol - atrakcyjny model do każdego domu

Jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią w salonie, nie musisz rezygnować z kominka na etanol. Wybierz na przykład kompaktowy kominek stołowy na etanol lub zdecyduj się na smukłą kolumnę kominkową. Aby powitać gości w nastrojowej atmosferze, dobrze jest mieć zestaw latarni na etanol do przedpokoju. Model w stylu wiejskim osadzony jest w tradycyjnej ramie kominkowej i nadaje się zwłaszcza do fantazyjnych dekoracji w okresie Bożego Narodzenia. Jeśli chcesz uzyskać wygląd kominka opalanego drewnem, możesz zdecydować się na kominek na bioetanol, który ma oddzielny schowek na polana. Filigranowa wieża strażacka wykonana z pięknego metalu świetnie komponuje się z wykwintnym wnętrzem. Znajdź już teraz wybrany model w naszej ofercie i zamów go z wygodną dostawą pod swoje drzwi!

FAQ

Czy można ogrzewać pomieszczenia kominkiem na etanol?

Ponieważ kominki na etanol wytwarzają płomienie, oddają ciepło do pomieszczeń. To, czy można nim ogrzać całe pomieszczenie, zależy od wielkości kominka. Zalecamy do tego celu użycie większego kominka na etanol (wolnostojącego). Jest on również przeznaczony na większą ilość etanolu.

Jak niebezpieczne są kominki na bioetanol?

Etanol jest lotną cieczą, która się zapala. Zagrożenie pożarowe nie różni się więc prawie wcale od tego, które występuje w przypadku kominka ogrzewanego drewnem.

Jak często należy wietrzyć podczas używania kominka na etanol?

Możesz uniknąć nadmiaru dwutlenku węgla w pomieszczeniach, zapewniając regularną wymianę powietrza poprzez klasyczną wentylację.
do góry