BeerPong

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 3
58 Trafienia dla "BeerPong"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 3
BeerPong

BeerPong - stół do popularnej gry zręcznościowej i hucznego happeningu

BeerPong to jedna z najbardziej poszukiwanych opcji rozrywki na świeżym powietrzu. Celem jest trafienie piłeczkami do tenisa stołowego w kubki drugiej drużyny. Dla drużyny, której kubek został trafiony, gra staje się imprezą z piciem. Nieprzypadkowo gra ma swoją nazwę, bo zwykle płynie tam dużo piwa. Aby nie musieć improwizować, możesz kupić u nas stół z niezbędnym sprzętem i akcesoriami do BeerPong. W poniższym przeglądzie dowiesz się, w jakim stopniu poszczególne wersje różnią się od siebie i jakie akcesoria zapewniają Ci komfort gry w BeerPong.

BeerPong - precyzyjna gra rekreacyjna i turniejowa

Centralnym elementem BeerPong jest stół, który posiada wnęki. Są one wypełnione z obu stron kubkami z piwem. Celem jest teraz skierowanie piłeczek do tenisa stołowego do kubków po przeciwnej stronie. Wymaga to precyzyjnego oka i wysokiego poziomu koncentracji. Gra w BeerPong trenuje Twoje umiejętności i pobudza Cię do pokonania drużyny przeciwnej wraz z Twoją drużyną. Im częściej przeciwna drużyna zdobywa bramki, tym więcej piwa spływa do gardła. Oczywiście można zmodyfikować grę i zastąpić piwo napojami bezalkoholowymi. W wersji bezalkoholowej to także świetna zabawa dla dzieci.

BeerPong - piłeczki, kubki, stół itd. we wszechstronnym asortymencie sklepu

U nas możesz kupić stół wraz z pasującymi do niego akcesoriami w praktycznym rozwiązaniu jako zestaw. W tym przypadku otrzymasz walizkę zawierającą różnokolorowe kubki Solo Cup, piłeczki do tenisa stołowego oraz podręcznik z zasadami. Wraz ze stołem i uchwytami na kubki jesteś optymalnie wyposażony do swoich wyzwań. Oferujemy stół w atrakcyjnych wzorach z nadrukiem. Powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i odporna na warunki atmosferyczne. Na pewno znajdzie się model, który przypadnie Ci do gustu. Aby zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania, można po prostu złożyć stół do następnego meczu. Ponadto można u nas dostać indywidualne kubki i piłeczki do BeerPong.

Kup stół do BeerPong - odpowiedni model na każdy gust

Chcesz mieć stół do BeerPong do użytku na zewnątrz, który harmonijnie integruje się z elegancką strefą zewnętrzną? W tym przypadku polecamy wersję czarną z wysokiej jakości powłoką melaminową. Czerwone i niebieskie kubki wyróżniają się doskonale w tym egzemplarzu. Stolik z drewnianą, designerską powłoką doskonale oddaje charakter "BeerCup". Duża część piłek trafiła za płot sąsiada? Wystarczy kupić je u nas osobno razem z kubkami.

FAQ

Jaki drink pijesz przy BeerPong?

W klasycznym rozumieniu piwo - ale wielu coraz częściej decyduje się także na napoje mieszane, takie jak mieszanka piwa z colą. Napoje bezalkoholowe, takie jak cola i woda z limonką, są odpowiednie dla dzieci.

Ile trzeba wypić przy BeerPong?

Aby piwo nie trafiło do głów graczy, kubki powinny być napełnione tylko do jednej trzeciej. Nie ma jednak zbioru zasad w tym zakresie.

Kto wymyślił BeerPong?

Mówi się, że Jere Daniell - profesor historii w Dartmouth College w New Hampshire - stworzył grę w latach 50-tych.

Z iloma osobami gras się w BeerPong?

Gra zręcznościowa przeznaczona jest dla 2 do 10 osób w jednej drużynie.

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.