3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Lustra

Kup lustro tanio online

Czy to wcześnie rano, wieczorem, czy o innej porze dnia, czy to w celu wykonania porannej rutyny, czy sprawdzenia stroju, szybko rzucamy kolejne spojrzenie w lustro. W ten sposób można kupić różne modele w zależności od zastosowania. Przeczytaj tutaj, co je wyróżnia, jakie są przydatne funkcje i co się liczy.

Lustra - konieczność w każdym domu

Lustra ścienne lub stojące są niezbędne przy pielęgnacji urody i pozwalają sprawdzić swój wygląd. Są praktyczne i dekoracyjne, nadają pomieszczeniu przytulny klimat. Dodatkowo optycznie go powiększają i odbijają światło. Ciemne pomieszczenia wydają się w efekcie znacznie jaśniejsze. Jeśli na przykład przedpokój jest bardzo mały i ciemny, można go wizualnie powiększyć i rozjaśnić dzięki dobrze umieszczonemu, najlepiej podświetlonemu lustru garderobianemu.

Różne rodzaje luster

W sklepie internetowym znajdziesz duży wybór różnorodnych luster, które inspirują swoją uniwersalnością i cechują się zarówno funkcjonalnością, jak i pięknym wyglądem. Lustra ścienne lub stojące są dostępne w różnych kolorach i materiałach, takich jak metal czy prawdziwe drewno. Wybieraj spośród różnych rozmiarów, np:

  • Croxley 90 x 60 cm
  • Wembley 140 x 75 cm

Kształty również są różne. Lustro może być okrągłe lub prostokątne. Lustro ścienne, które jest duże, wydaje się jak kolejne okno. Możesz go zamontować poziomo lub pionowo. Lustra stojące są bardzo praktycznym elementem garderoby. Lustra pełnowymiarowe o wysokości ponad jednego metra pokazują kompletny wygląd. Niektóre modele można powiesić jak lustra ścienne.

Zakup lustra - jakie powinno być?

Przejrzyj różnorodną ofertę luster w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach, typach i wzorach. Czy to do powieszenia, czy do postawienia, czy też okrągłe lub kwadratowe - z pewnością znajdziesz odpowiedni model, który będzie odpowiadał Twoim życzeniom i wymaganiom. Ważne jest to, do czego chcesz go wykorzystać.

Zajmujące niewiele miejsca lustra ścienne, które nie zajmują dodatkowego miejsca na podłodze, mogą być stosowane we wszystkich pomieszczeniach, nie tylko w łazience. Do tego dochodzą lustra stojące i lustra dekoracyjne, które w szczególny sposób przyciągają wzrok, jak np. francuskie lustro okienne. Pomieszczenia można również upiększyć innymi stylowymi lustrami wysokiej jakości, dostępnymi w sklepie internetowym.

Lustro - FAQ

Dlaczego warto kupić lustro?

Niezależnie od tego, czy modele służą do zawieszenia lub postawienia, rutynowych czynności pielęgnacyjnych, stylizacji lub sprawdzania strojów, należą do wyposażenia podstawowego i mogą być używane w każdym pomieszczeniu, aby zwiększyć funkcjonalność i estetykę.

Jakie powinno być?

Czy to łazienka, przedpokój, kuchnia, salon czy sypialnia - dzięki wielu rozmiarom, kształtom, stylom i kolorom wszystkie pomieszczenia można w nie optymalnie wyposażyć. Co do materiałów, to nie ma żadnych ograniczeń. Twój styl i gust są tu decydujące. Lustra metalowe są wyjątkowo nowoczesne i eleganckie. Drewniane lustra nadają pomieszczeniu naturalności i przytulności.

Jakie są zalety lustra, które jest okrągłe?

Okrągłe lustra pasują do każdego stylu mieszkania i dodają pomieszczeniom przytulności. Na przykład często są one stosowane w łazience, aby stworzyć oazę dobrego samopoczucia.

Jak lustrzane powierzchnie wpływają na efekt przestrzenny?

Mają one cele praktyczne i dekoracyjne, dzięki nim można sprawić, że pokój będzie wyglądał na większy, jaśniejszy i przyjaźniejszy. Odbijające światło szklane powierzchnie dostarczają więcej światła i mogą znacząco wpłynąć na efekt pomieszczenia.
do góry