Power bag

Wybierz
Sortuj według
1 Trafienia dla "Power bag"
Filtrowanie i sortowanie
Power bag

Power Bag

Wymagania wobec sprzętu fitness są wysokie. Najlepiej, gdy pozwalają na wykonywanie wielu ćwiczeń, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Powinny być również przystępne cenowo. To wszystko dotyczy Power Bag. Dzięki niej trening jest naprawdę funkcjonalny. Poprawiają się również umiejętności koordynacyjne. Luźny materiał wypełniający i stale zmieniające się środki ciężkości masy mają pewne zalety.

Trening siłowy przy pomocy Power Bag - skuteczny trening siłowo-wytrzymałościowy

Power Bag wprowadza do treningu wiele urozmaiceń i pomaga zwiększyć siłę i wytrzymałość. Dzięki temu możesz trenować gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Odporne na rozdarcie uchwyty z powłoką piankową umożliwiają wykonywanie różnorodnych ćwiczeń, np:

  • rwanie
  • wymachiwanie
  • pchanie

Ćwiczenia fitness, takie jak wypady czy przysiady, można dzięki niej zintensyfikować. W końcu nie ma praktycznie żadnego ćwiczenia, w którym nie można by wykorzystać tego worka. Zwykły worek staje się wszechstronnym narzędziem treningowym dla doskonałego treningu całego ciała.

Power Bag 10 kg

Power Bag 10 kg jest, jak zdradza waga, wypełniony 10-kilogramową mieszanką: składa się z piasku i surowego jedwabiu. Piankowa wyściółka utrzymuje jego kształt i absorbuje uderzenia.

Power Bag 20 kg

Power Bag 20 kg jest również wykonany z piasku i surowego jedwabiu, ale mieszanka waży 20 kilogramów. Dzięki temu możesz dostosować obciążenie do swojego zapotrzebowania treningowego i poziomu sprawności. Możliwe jest również indywidualne napełnienie Power Bag wodą. Ze względu na wiele możliwych wariantów można je włączyć do każdego planu treningowego, zarówno osoby początkującej, jak i profesjonalisty fitness. Power Bag 10 kg jest odpowiedni dla początkujących, a Power Bag 20 kg dla profesjonalistów. Dzięki rozpiętości pomiędzy klasami wagowymi każdy może znaleźć odpowiednie obciążenie.

Zalety treningu z Power Bag

Podczas gdy konwencjonalne obciążenia, jak hantle czy sztangi, są sztywne, Power Bag przekonuje do siebie swoją elastycznością dzięki luźnemu materiałowi wypełniającemu. W miarę jak wypełnienie się porusza, całe ciało musi się stale angażować, aby zrównoważyć i skompensować ruchy piasku. W ten sposób trenuje się również mięśnie. Dzięki Power Bag trening jest bardzo dynamiczny. Przy użyciu tych obciążeń można wzmocnić zwłaszcza mięśnie tułowia. Na koniec warto wspomnieć, że angażowane są wszystkie mięśnie. Palce i przedramiona również odnoszą korzyści z regularnych ćwiczeń. W przeciwieństwie do treningu z hantlami uchwyty i pętle pozwalają na szczególnie efektywne i kreatywne ruchy. Skutecznie stymulowane jest również spalanie tłuszczu. Ryzyko urazów jest stosunkowo mniejsze ze względu na sprężyste materiały wypełniające.

Kup Power Bag

Czy to w domu, w ogrodzie czy w parku, Power Bag zapewnia zróżnicowany, skuteczny i niezależny od miejsca trening, aby zwiększyć siłę i wytrzymałość. Przy jego pomocy można wykonywać różne ćwiczenia, takie jak rwanie, wymachy, pchanie i podnoszenie. Uchwyty, w które wyposażone są worki, zapewniają doskonały chwyt i umożliwiają urozmaicenie treningu. Worek wypełniony piaskiem dostępny jest w różnych klasach wagowych. W ten sposób możesz dostosować trening do swoich potrzeb. Inne Power Bag są wypełnione cieczą, na przykład wodą, aby móc dopasować do siebie różne obciążenia. Poprzez wszechstronne ruchy można trenować równowagę ciała, mięśnie, a zwłaszcza stabilność tułowia.

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.