3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Kup wentylator wieżowy tanio online - skuteczne, ciche i efektywne chłodzenie pomieszczeń

Letnie fale upałów powodują, że się pocisz, nawet siedzisz wewnątrz i nie ruszasz się za bardzo. Wentylatory wieżowe są doskonałym wyborem, aby uzyskać pożądaną ochłodę. Możesz je kupić w naszym sklepie internetowym w różnych wersjach, aby dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Ten portret kategorii pokazuje, jakie cechy urządzenia są interesujące przy wyborze odpowiedniego wentylatora wieżowego.

Wentylator wieżowy - duża korzyść w domu i w biurze

Wentylator wieżowy jest cichy i góruje znacznie nad innymi wentylatorami, jeśli chodzi o poziom generowanego hałasu. Dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w przypadku użytkowania w mieszkaniach. Zwłaszcza wtedy, jeśli obok znajduje się sypialnia lub pokój dziecięcy, zachwycisz się cichymi wentylatorami wieżowymi. Cichy wentylator wieżowy to także doskonałe rozwiązanie do domowego biura lub do gabinetu. Wentylatory wieżowe, które można zamówić w naszym sklepie internetowym, są również bardzo wydajne i zapewniają chłodną, przyjemną bryzę w przypadku wysokich temperatur. Kolejną dużą zaletą jest ich niewielka powierzchnia ustawcza. Dzięki smukłej konstrukcji wydłużone wentylatory wieżowe znajdą swoje miejsce także w ciasnym zakątku. Idealnie nadają się również do małych pomieszczeń.

Wentylatory wieżowe dostępne w szerokiej gamie modeli

Jeśli porównasz wentylatory wieżowe w naszym sklepie internetowym, zauważysz różnice, zwłaszcza w wydajności określonej w watach. Wydajne jednostki nadają się do pracy przy długo utrzymujących się wysokich temperaturach oraz do miejsc, w których nie ma ryzyka przeciągów. Niektóre modele posiadają kilka trybów, które możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy również wentylatory wieżowe z oscylacją w zakresie 75 stopni. Wentylator wieżowy z chłodzeniem wodnym, który można u nas zamówić, działa na zasadzie ukrytego ciepła parowania. Dodatkowo można zamówić wentylator wieżowy z pilotem i wygodnie sterować odpowiednim trybem na odległość. Wybieraj także spośród wentylatorów wieżowych w ponadczasowej stylistyce. Czy to w kolorze czarnym, białym czy srebrnym: nasze wentylatory wieżowe są prawdziwymi klasykami designu i doskonale pasują do nowoczesnych, współczesnych wnętrz.

Porady dotyczące zakupu wentylatorów wieżowych w Electronic Star

Jeśli zależy Ci tylko na lekkim chłodzeniu podczas upałów w biurze, 36-watowy model zmniejsza ryzyko przeciągów. Jeśli zależy Ci na stylowym rozwiązaniu designerskim, polecamy bardzo smukły i wysoki wentylator wieżowy z chłodzeniem wodnym. Jeśli chcesz stale zmieniać intensywność pracy wentylatora, warto sięgnąć po urządzenie, które posiada kilka trybów pracy. Wentylator wieżowy z pilotem to doskonałe rozwiązanie w biurze, aby uzyskać świeże powietrze bez straty czasu na wstawanie.

FAQ

Czy wentylatory wieżowe nadają się do zastosowań w inteligentnym domu?

W naszym sklepie internetowym dostępne są wentylatory wieżowe ze sterowaniem za pomocą aplikacji. Można je wygodnie obsługiwać za pomocą smartfona, a dzięki inteligentnym funkcjom są szczególnie polecane dla użytkowników obeznanych z technologią.

Jak głośne są wentylatory wieżowe?

W porównaniu do innych wentylatorów wentylator wieżowy jest cichy. Poziom hałasu osiąga zaledwie około 55 do 65 decybeli i nie przeszkadza w pracy.

Jakie tryby można ustawić w przypadku wentylatorów wieżowych?

Większość modeli wyposażonych w wiele trybów można ustawić na tryb normalny i nocny. W trybie naturalnym urządzenie symuluje podmuchy wiatru na bazie intensywności przepływu powietrza. Podmuch wiatru przypomina ten w naturze i jest bardzo przyjemny dla rozgrzanych ciał.
do góry