3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Hantle

Kup wysokiej jakości hantle jednoręczne

Entuzjaści fitness, sportowcy hobbyści i profesjonalni kulturyści mogą teraz zamówić wysokiej jakości hantle jednoręczne Hexbell Black w niskich cenach w sklepie internetowym Capital Sports. Znane również jako dumbbell, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Uszkodzenie jest praktycznie niemożliwe przy zgodnym z przeznaczeniem użytkowaniu hantli. Do innych zalet hantli jednoręcznych należy zaliczyć ich nieograniczoną przydatność do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, a także bardzo dobre parametry bezpieczeństwa.

Hantle 5 kg do 30 kg jako para lub zestaw hantli jednoręcznych

W ofercie hantli jednoręcznych Hexbell Black znajdują się pary od hantli 5 kg przez hantle 10 kg aż po wersje ciężkie o wadze 30 kg każda. Dostępne są liczne rozmiary pośrednie. Ponadto w praktycznym zestawie dostępnych jest również dziesięć par hantli od 2 x 5 kg do 2 x 30 kg.

Odpowiednie hantle do wszystkich ćwiczeń z hantlami jednoręcznymi

Dzięki stopniowanym obciążeniom zarówno początkujący w branży fitness, jak i wytrenowani kulturyści znajdą w Capital Sports odpowiednie hantle. Od ćwiczeń typu flyings przez reverse flys i shrugs po biceps i triceps curls, aktywne osoby mają pod ręką optymalne hantle jednoręczne.

Idealnie wyważone hantle

Wnętrze hantli składa się z doskonale wyważonych rdzeni żelaznych. Równomierne rozłożenie obciążenia w hantlach zapewnia bezproblemowe wykonywanie wszystkich ćwiczeń w domowej siłowni, na świeżym powietrzu czy w profesjonalnym studio fitness.

Ochrona podłogi dzięki okładzinie z tworzywa sztucznego

Żelazne rdzenie wysokiej jakości hantli są otoczone na całym obwodzie powłoką z twardej gumy. Chroni to podłogę przed uszkodzeniem w razie przypadkowego upuszczenia hantli. Sama powłoka jest odporna na uderzenia, a także nie uszkadza się po upuszczeniu hantli. Nawet wilgoć nie wpływa na trwałość hantli jednoręcznych Hexbell Black. Użytkowanie na zewnątrz jest więc możliwe bez żadnych problemów.

Stożkowe uchwyty hantli z radełkowaniem

Uchwyty hantli są lekko stożkowe. Zapewnia to pewny chwyt z dobrym przeniesieniem mocy. Zapobiega to powstawaniu pustych przestrzeni podczas treningu siłowego, a także nadmiernemu obciążeniu poszczególnych obszarów dłoni. Powierzchnia uchwytu wyposażona jest w radełkowanie, które zapewnia bardzo dobry chwyt. Nawet przy spoconych dłoniach hantle można zawsze trzymać mocno i pewnie.

Sześciokątne główki hantli dla bezpiecznej stabilności

Sześciokątne główki hantli sprawiają, że hantle Hexbell Black nadają się do wszystkich ćwiczeń, takich jak pompki z przemieszczaniem, gdzie hantle muszą mocno i pewnie spoczywać na podłodze. Dodatkowo ścięcie główek hantli zapobiega ich staczaniu się na pochyłym podłożu.

Hantle jednoręczne ze stałymi główkami hantli

Drążek hantli jednoręcznych jest oksydoway na czarno, dzięki czemu doskonale komponuje się optycznie z główkami hantli. Drążek i główki hantli są ze sobą połączone na stałe, zatem nie są to hantle jednoręczne regulowane. Dzięki temu są bardziej bezpieczne. Brak jest obciążeń na hantle, w przypadku których właściciel hantli mógłby zapomnieć o ich prawidłowym zabezpieczeniu. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko kontuzji.

do góry