Łazienka i ceramika sanitarna

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 4
79 Trafienia dla "Łazienka i ceramika sanitarna"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 4
Łazienka i ceramika sanitarna

Kup wyposażenie łazienki

Wszystkie przybory potrzebują swojego miejsca w łazience. Liczy się także atrakcyjny, współczesny wygląd, aby czuć się w swojej łazience komfortowo. Po pierwsze, wyposażenie łazienki zapewnia miejsce do przechowywania i porządek. Po drugie, jest podstawą codziennej higieny osobistej - od mycia rąk po wyjście do toalety. Tutaj dowiesz się, jakie meble należą do łazienki, do czego służą i co jeszcze należy wiedzieć przy ich zakupie.

Jakie są rodzaje wyposażenia łazienki?

Jak każde inne pomieszczenie w domu, łazienka oferuje Ci liczne warianty aranżacyjne. Aby zapewnić w niej przyjemną temperaturę o każdej porze roku, grzejnik łazienkowy jest jedną z podstaw wyposażenia, obok umywalki, toalety, prysznica czy wanny. Należy pamiętać, że istnieją różne rodzaje grzejników do łazienki:

  • Grzejniki na ręczniki
  • Grzejniki płytowe
  • Grzejniki rurowe
  • Grzejniki panelowe
  • Promienniki podczerwieni

Wyjątkowo płaskie grzejniki łazienkowe, które montuje się na ścianie, okazują się oszczędne pod względem miejsca i pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Są one ogrzewane za pomocą gorącej wody, energii elektrycznej lub miksu obu tych źródeł.

A czym byłaby łazienka bez tak zwanego ""cichego miejsca""? Ponieważ toaleta jest centralnym elementem wyposażenia łazienki, oczywistym jest, że powinna być wizualnie dopasowana do reszty wystroju. WC może być zainstalowane na podłodze lub na ścianie. Jeśli chodzi o design, masz wiele opcji i dotyczy to również deski sedesowej, którą można wybrać w jednolitym kolorze lub z przyciągającym wzrok motywem.

Wolisz w łazience wannę czy prysznic? Jeśli zdecydujemy się na drugą opcję, ważne jest, aby wyposażyć prysznic w drążek teleskopowy, który pozwoli na zamocowanie zasłony prysznicowej jako osłony przed zachlapaniem.

Brudne pranie najlepiej umieścić w koszu na bieliznę w łazience, gdzie w większości gospodarstw domowych znajduje się pralka.

Do czego służy wyposażenie łazienki?

Wyposażenie w łazience służy do higieny osobistej. Jednak wiele nowoczesnych łazienek już dawno awansowało do roli domowych świątyń wellness. Ludzie kąpią się w nich i biorą prysznic, chodzą do toalety i odreagowują stresy dnia codziennego. Wyposażenie łazienki zazwyczaj odzwierciedla osobisty styl lokatorów. Pomyśl na przykład o desce sedesowej w ulubionym kolorze lub z zabawnym nadrukiem. Często łazienka jest również pralnią, dlatego wyposażona jest w pralkę i kosz na bieliznę.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wyposażenia łazienki?

Jeśli chcesz kupić nowe meble łazienkowe, przede wszystkim upewnij się, że Ci się podobają i że spełniają Twoje wymagania. Ponieważ często mają kontakt z wodą, mydłem i środkami czyszczącymi, solidne materiały, takie jak ceramika, stal nierdzewna, kamień naturalny i szkło, są absolutną koniecznością w łazience.

FAQ

Ile kosztuje nowa łazienka?

Nie można podać dokładnej ceny ryczałtowej, ponieważ zależy ona od Twoich indywidualnych życzeń dotyczących wyposażenia oraz wielkości łazienki. Niedrogie wanny zaczynają się od około 4 tysięcy euro.

Co jest lepsze - prysznic czy wanna?

Z reguły wanny mają większe zużycie wody niż prysznice. Ponadto kabiny prysznicowe zajmują mniej miejsca.

Z czego wykonana jest umywalka?

Większość umywalek wykonana jest z ceramiki. Ale są też modele wykonane z kamienia naturalnego lub szkła.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.