3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Płyty ceramiczne


Kup online płytę szklano-ceramiczną - wysokiej jakości modele w atrakcyjnych wzorach

Gdy przychodzi czas na wybór płyty do kuchenki lub decydujemy się na płytę przenośną, pojawia się pytanie dotyczące sposobu jej użytkowania. Jeśli nie chcesz używać gazu, możesz kupić płytę z ceramiki szklanej i przygotowywać posiłki elektrycznie. Pole grzewcze Ceran nadaje się również do mobilnego użytku podczas licznych aktywności na świeżym powietrzu. Dowiedz się tutaj, jakie korzyści ma do zaoferowania płyta Ceran i jak znaleźć odpowiednią płytę ceramiczną.

Cechy płyty ceramicznej - oto co kryje się za nowoczesnym rozwiązaniem dla płyt grzewczych

Płyta z ceramiki szklanej znana jest również jako płyta Ceran. Jest to połączenie elementów szklistych i polikrystalicznych. Firma Schott - znany producent płyt kuchennych z ceramiki szklanej - zleciła ochronę prawną nazwy Ceran. W naszym sklepie internetowym można zamówić wyłącznie szklane płyty ceramiczne takich producentów jak Klarstein.

Płyta grzewcza z ceramiki szklanej z szeroką gamą wydajnych funkcji

Płyty ceramiczne dostępne są z 2 do 5 polami grzejnymi Płyty grzewcze Duo mają kompaktowy format. Przy większej liczbie pól grzejnych cała konstrukcja jest zazwyczaj kwadratowa i doskonale pasuje do klasycznej kuchenki elektrycznej. Niektóre wersje zawierają zabezpieczenie przed przegrzaniem i funkcję automatycznego wyłączania. Jeśli płyta grzewcza zbytnio się nagrzeje, płyta ceramiczna wyłącza się automatycznie. Mniejsze płyty szklano-ceramiczne mają moc około 2400 W. Dostępna jest płyta ceramiczna o mocy do 6500 W. Płyty kuchenne o średniej mocy dostępne są z mocą około 3500 W. Masz również wybór pomiędzy polem grzejnym z ceramiki obsługiwanym za pomocą pokrętła a panelem dotykowym. Dzięki wbudowanemu w model timerowi można zaoszczędzić sobie kłopotów z osobnym ustawianiem zegara.

Zakup płyty szklano-ceramicznej - idealny wybór

Szukasz wydajnego rozwiązania, które pozwoli ci podgrzać 5 garnków jednocześnie? Odpowiednim przykładem jest pole grzejne do zabudowy w kuchni. Jeśli chcesz podgrzewać posiłki tylko w domku letniskowym lub podczas biwaku, możesz zdecydować się na model duo. Łatwe do czyszczenia są zwłaszcza bardzo płaskie i proste wersje konstrukcyjne. Neutralne kolory takie jak czarny pasują do każdej kuchni. Jeśli jednak szukasz nietypowej płyty ze szkła ceramicznego, możesz kupić model w kolorze białym lub srebrnym.

Rozejrzyj się po naszej wykwintnej kolekcji płyt szklano-ceramicznych i wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

FAQ

Jak można odróżnić Ceran od ceramiki szklanej?

Ceran to ceramika szklana z własną marką. Za tym stoi producent Schott. Nazwa marki jest zarejestrowana, chroniona i dlatego nie może być stosowana do innych wyrobów szklano-ceramicznych.

Jakich garnków i patelni można używać do przygotowywania posiłków na płycie szklano-ceramicznej?

W przeciwieństwie do płyt indukcyjnych, z płytą szklano-ceramiczną można używać każdego dostępnego na rynku nieindukcyjnego garnka lub patelni. Płyty szklano-ceramiczne są więc również idealnym rozwiązaniem modernizacyjnym.

Jak rozpoznać, że płyty szklano-ceramiczne są jeszcze gorące?

Jeśli płyta grzewcza jest w trakcie pracy, pod jej powierzchnią widoczne są czerwone pierścienie. Innowacyjne modele wskazują, kiedy taka płyta grzewcza nie zdążyła jeszcze wystarczająco ostygnąć.

do góry