Artykuły biurowe

Wybierz
Sortuj według
8 Trafienia dla "Artykuły biurowe"
Filtrowanie i sortowanie
Artykuły biurowe

Kup meble biurowe tanio online

Wiele osób siedzi przed komputerem przez kilka godzin dziennie. Aby praca w skupieniu i produktywności przebiegała pomyślnie, wyposażenie biura musi być dobrze zaplanowane. Odpowiednie meble biurowe i praktyczne wyposażenie biura, takie jak organizer na biurko, dzięki któremu można umieścić przybory w stałym miejscu, znacznie upraszczają pracę i czynią ją przyjemniejszą i bardziej komfortową. Co jednak jest ważne i co wyróżnia produkty wysokiej jakości, gdy chcemy kupić nowe meble biurowe?

Zwróć uwagę na wysokiej jakości meble biurowe i praktyczne wyposażenie biurowe

Jest wiele rzeczy, które mogą pomóc Ci poczuć się bardziej komfortowo przed komputerem i bardziej cieszyć się swoją pracą. Zapewnia to efektywność i jednocześnie zwiększa motywację. Ergonomia jest ważna w miejscu pracy, aby uniknąć problemów zdrowotnych. Dobrym wyborem jest biurko z regulacją wysokości. Długotrwałe siedzenie w pozycji pochylonej powoduje napięcie mięśni pleców, ramion i szyi. Dopasowując meble do wzrostu, zapobiegasz złej postawie i dyskomfortowi, np:

 • Napięcia
 • Ból pleców

Dzięki regulowanej wysokości stołu można na przemian siedzieć i stać w zależności od potrzeb. To ostatnie wpływa korzystnie na krążenie i przepływ krwi. Mechanizm korbowy pozwala na wybór różnych wysokości. Cechą szczególną biurka oneConcept Multidesk jest nie tylko regulacja wysokości, ale także regulacja szerokości.

Funkcje mebli biurowych

 • Prosta i ponadczasowa elegancja biurek
 • Nieskomplikowany mechanizm dzięki korbie ręcznej do regulacji wysokości stołu, wybór pracy na siedząco lub stojąco
 • Korba jest składana i znika pod blatem biurka
 • Regulacja szerokości
 • Duża obciążalność
 • Nóżki z regulacją wysokości umożliwiające dostosowanie do nierówności podłoża

W biurku Multidesk Comfort blat przesuwa się w dół lub w górę za pomocą jednego przycisku dzięki elektrycznemu sterowaniu. Można zapisać różne ustawienia. Timer przypomina, kiedy należy zmienić pozycję roboczą.

Praktyczny sprzęt biurowy

Właściwe wyposażenie biura umożliwia zorganizowaną pracę. W sklepie internetowym można znaleźć różne produkty, które ułatwiają i umilają pracę w biurze lub w domu. Zaliczają się do nich:

 • Tacka lub pudełko do przechowywania jako organizer na biurko
 • Uchwyt na długopisy na biurko
 • Podstawka pod monitor z regulacją wysokości, chłodzenie dzięki układowi otworów
 • Korytko kablowe lub kosz na przewody do listew gniazdkowych

Przechowuj wszystko dobrze posegregowane dzięki schowkowi. Uchwyt na monitor optymalizuje ergonomiczną postawę siedzącą i tworzy przestrzeń na biurku. Jeśli chodzi o podstawkę, przy użyciu której - dzięki ergonomicznej wysokości - można zmniejszyć lub uniknąć bólu szyi i pleców, to odległość od ekranu powinna wynosić około 70 centymetrów.

Zakup mebli biurowych - czego potrzebujesz?

W żadnym biurze nie powinno zabraknąć biurka z regulacją wysokości. Akcesoria tworzą dobre warunki pracy. Jeśli chodzi o wyposażenie, to Ty decydujesz, jak chcesz najlepiej zorganizować swoje miejsce pracy. Niezbędne są pomoce do przechowywania. To i wiele więcej zwiększa efektywność i wydajność pracy. Możesz również stworzyć przestrzeń do przechowywania za pomocą półek i szafek. Kupuj meble i wyposażenie online w niskich cenach do każdego celu.

Meble biurowe - FAQ

Dlaczego biurko powinno mieć regulację wysokości?

Oprócz krzesła biurowego, w przypadku pracy siedzącej duże znaczenie ma biurko. Jeśli ma regulację wysokości, czy to za pomocą korby, czy elektrycznie, można dostosować stanowisko pracy do własnego wzrostu i siedzieć bardziej wyprostowanym w sposób bardziej przyjazny dla pleców. Dla odmiany możesz też pracować na stojąco, aby pobudzić krążenie i wspomóc przepływ krwi.

Jakie wyposażenie biura ma sens?

Dla każdego wymagania istnieje odpowiednie akcesorium, które umożliwia wydajną pracę, na przykład tacka do przechowywania, uchwyt na długopisy lub podstawka pod monitor. Dzięki organizerowi możesz posegregować wszystko w stałym miejscu.

Jakie są zalety uchwytu do monitora?

Uchwyt na monitor optymalizuje ergonomiczną postawę siedzącą i tworzy przestrzeń na biurku.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.