Kosze na śmieci bezdotykowe

Sensormülleimer günstig online kaufen

Wnoszą odrobinę autonomii do nowoczesnej kuchni, elegancko otwierając się i zamykając - bez jakiejkolwiek interwencji z Twojej strony: kosze na śmieci z czujnikiem są liderem wśród ekskluzywnych systemów odpadów. Dlatego są one wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także w firmach. Aby pomóc w znalezieniu odpowiedniego modelu wśród pojemników z czujnikiem, podajemy tutaj ważne informacje. Stanowią one przewodnik przydatny przy zakupie pojemnika z czujnikiem w naszym sklepie internetowym.

Pojemniki czujników różnią się w następujących punktach

Pojemnik z czujnikiem jest podzielony na 2 komory i jedną komorę. Modele wielokomorowe są przeznaczone do przechowywania różnych rodzajów odpadów. Ponadto automatycznie otwierane kubełki mają różną pojemność. Do wyboru są pojemności od 30 do 72 litrów. Można również zapoznać się z różnymi formatami i wzorami. Oprócz wersji prostokątnych, dostępne są również cylindryczne pojemniki na odpady z czujnikiem i o pojemności 50 l. Chcesz model z wysokim połyskiem czy matowy? Jeden w kolorze srebrnym, czarnym lub z domieszką różowego złota? Oferujemy gustownie zaprojektowane wersje w bardzo ekskluzywnych wzorach.

Pojemnik z czujnikiem ma następujące zalety

Kosze na śmieci ze zintegrowanymi czujnikami wyglądają bardzo elegancko. Jeśli w rękach znajduje się dużo śmieci, automatycznie oferują swoją paszczę do usuwania odpadów, gdy tylko zbliżysz się do wiadra. Wrzucanie ręczne jest nadal możliwe. Nasze kosze na śmieci z technologią czujników są wyposażone w odporną na zarysowania, korozję i łatwą do czyszczenia obudowę. Indywidualnie wyjmowane pojemniki wewnątrz umożliwiają nieskomplikowaną utylizację i są łatwe do czyszczenia. Dzięki temu pojemnik pozostaje higienicznie czysty. Ze względu na doskonałe uszczelnienie, ani gazy fermentacyjne, ani inne nieprzyjemne zapachy nie wydostają się na zewnątrz.

Kosz na śmieci z czujnikiem - nasz mały, ale dobry przewodnik zakupowy

Jeśli w Twoim biurze nadal brakuje przyciągającego wzrok kosza, zalecamy zakup cylindrycznego kosza na śmieci z czujnikiem i pojemnością 50 l. Jeśli chcesz wyposażyć gospodarstwo domowe dużej rodziny składającej się z więcej niż 5 osób w elegancki system odpadów, możesz zdecydować się na kosz z technologią czujników i pojemnością 72 l. W przypadku gospodarstw domowych z dziećmi, w których często panuje nieco większy pośpiech, idealnie sprawdzi się model wykonany z tworzywa sztucznego.

Jest ona solidnie wykonana i uważana za szczególnie trwałą. Powierzchnia, na której w przyszłości ma stanąć kosz na śmieci jest niewielka, ale chyba nie chcesz obejść się bez tak szlachetnego akcesorium kuchennego? W przypadku wysokiego, smukłego modelu wystarczy wykorzystać dostępną wysokość pomieszczenia. Kup pojemnik z czujnikiem i 2 komorami lub model jednokomorowy już teraz w naszym sklepie internetowym!

Sensormülleimer FAQs

Jak działa pojemnik z czujnikiem?

System czujników wykrywa ruch człowieka i otwiera się bez konieczności użycia przycisku lub pedału nożnego. Pojemnik można zamknąć ręcznie lub dotykowo.

Jaki jest dobry rozmiar pojemnika z czujnikiem?

50 l to dobra średnia, zapewniająca dużo miejsca dla kilkuosobowego gospodarstwa domowego. W przypadku większej rodziny objętość ta może być niewystarczająca.

Czy pojemnik z czujnikami naprawdę zapewnia szczelność?

Uszczelki w naszych modelach są wykonane z bardzo wysokiej jakości i są trwałe. Niezawodnie zatrzymuje to zapachy wewnątrz pojemnika.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.