3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Ekspresy przelewowe

Przygotowanie espresso, które będzie zarówno smaczne, jak i ożywcze, to prawdziwa sztuka. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy zakup ekspresu do kawy. W naszej ofercie znajdziesz wydajne i ekskluzywne urządzenia o doskonałym stosunku ceny do wydajności - z nowoczesnymi funkcjami i eleganckim wzornictwem. Od małych, wszechstronnych urządzeń po wielofunkcyjne, profesjonalne maszyny - w Electronic Star znajdziesz wszystko.

Ekspres do kawy - oto modele do wyboru

Ekspresy do espresso wyróżniają się na tle konwencjonalnych ekspresów do kawy dzięki specjalnej technologii. Oprócz modeli jedno- i dwuprzewodowych, można również kupić podwójny bojler z dwoma bojlerami. Równie popularny jest ekspres do kawy z portafiltrem. Działa przy wysokim ciśnieniu pompy. Jednostki różnią się także mocą, która jest określana w watach. Czy potrzebujesz małego i kompaktowego ekspresu do kawy, czy też dużego modelu, który będzie stylowym elementem Twojej kuchni? Można również przyjrzeć się wielopłaszczyznowym projektom. W naszej kolekcji eleganckie wzory przeplatają się z modelami retro w kolorze czerwonym lub błękitnym. W naszym sklepie internetowym dostępny jest także ekspres do kawy z młynkiem.

Ekspres do kawy zapewniający odrobinę kofeiny między posiłkami

Zakup ekspresu do kawy jest szczególnie opłacalny, jeśli często przyjmujesz gości i chcesz przygotować im pyszne espresso po kolacji. A może lubisz nie zasypiać, pijąc espresso na laptopie w pracy lub wieczorem na kanapie. Małe ekspresy do kawy są idealne do domowego biura. Przygotuj pojedyncze lub podwójne espresso za pomocą ekspresu z naszej oferty - tak jak lubisz.

Przewodnik dla kupujących: Ekspres do kawy z młynkiem czy bez?

Aby zapewnić absolutną świeżość ziaren i rewelacyjny aromat podczas przygotowywania kawy, dobrym wyborem będzie ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem. Ekspres do kawy z portafiltrem to idealne rozwiązanie do serwowania wyśmienitego espresso dla dużej liczby osób. Jeśli nie masz blatu w kuchni lub jeśli masz tylko niewielką powierzchnię, zalecamy ekspres do kawy, który jest mały i kompaktowy.

Aby nie musieć rezygnować ze spieniania mleka w przypadku tego mocnego napoju kawowego, można zakupić u nas urządzenia z oddzielnym spieniaczem do mleka. Model wyposażony w panel dotykowy zapewnia wizualną elegancję w kuchni. Aby szybko nagrzać urządzenie, najlepiej jest użyć urządzenia o dużej mocy. Zapoznaj się z wysokiej jakości ekspresami do kawy w sklepie internetowym Electronic Star i zamów dostawę swojego ulubionego produktu do domu w mgnieniu oka!

Ekspresy przelewowe FAQs

Co to jest podwójny bojler?

Jest to ekspres do kawy z portafiltrem wyposażony w dwa bojlery. Jeden przygotowuje gorącą parę, a drugi kawę. Urządzenie samodzielnie łączy oba te elementy.

Jak duże ciśnienie pompy powinny mieć wydajne ekspresy do kawy?

Wysokiej jakości urządzenia mają ciśnienie około 15 barów. Szczególnie wydajne urządzenie renomowanych producentów można kupić z ciśnieniem 20 barów.

Jak długo trwa przygotowanie espresso w ekspresie?

Twoje espresso jest przygotowywane z wielką starannością w kilka sekund przez nowoczesne ekspresy. Aby cieszyć się pełnią smaku, idealny jest czas parzenia od 25 do 35 sekund.
do góry