Radia z bluetooth

Nieograniczona przyjemność słuchania dzięki radiu z Bluetooth

Bluetooth to cyfrowy standard radiowy o krótkim zasięgu. Pozwala na odtwarzanie treści z Internetu bezpośrednio do urządzenia z Bluetooth za pośrednictwem smartfona. Urządzenia z Bluetooth są dostępne jako słuchawki, radia, wieże stereo lub przenośne boomboxy. Zamiast korzystać z nieporęcznych nośników audio, takich jak płyty CD, kasety lub nagrania, można po prostu pobrać zawartość za pomocą telefonu komórkowego i odtwarzać ją za pomocą urządzenia z Bluetooth.

Kup radio z Bluetooth w dużym wyborze

Radio z technologią Bluetooth w większości przypadków posiada również innowacyjną funkcję. Zamiast starego odbioru naziemnego radio DAB lub radio cyfrowe działa za pośrednictwem sygnału z Internetu. Daje to znacznie szerszy wybór kanałów i zawsze można cieszyć się nimi bez szumów i trzasków.

Radio kuchenne z Bluetooth

Nasze radia kuchenne są małe i kompaktowe, ale nadal mają doskonałą jakość dźwięku. W razie potrzeby niektóre modele są zaprojektowane tak, aby można je było zamontować pod szafką ścienną. Oznacza to, że nie zajmują one cennego miejsca w małych kuchniach i są wyjątkowo dyskretne. Ponadto radia kuchenne są zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci. Gotujący się wywar lub para nie mogą uszkodzić wrażliwej elektroniki. Powierzchnie są łatwe w czyszczeniu i tolerują również rozpryski płynu do mycia naczyń.

Wieże stereo z Bluetooth

Wieżą stereo jest centralnym punktem odtwarzania multimediów w salonie. Można ją sparować z telewizorem, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku dla każdego filmu. Dzięki parowaniu Bluetooth można ją również używać do oglądania filmów z YouTube z obrazem i dźwiękiem. Wieża stereo z technologią Bluetooth jest również wyposażona w radio cyfrowe. Otwiera to wielki świat międzynarodowych cyfrowych stacji radiowych, które mają odpowiedni program dla każdego gustu.

Boombox z Bluetooth

Boombox to nowoczesna wersja starego radia tranzystorowego lub ghettoblastera. Boombox jest dostępny zarówno jako małe, poręczne urządzenie, jak i w okazałych rozmiarach ze zintegrowanymi kółkami transportowymi. Małe boomboxy są idealnymi towarzyszami na pikniki lub plażę. Duży boombox zamieni każdą piwnicę lub parking w strefę imprezową. Boombox zawsze ma wbudowany akumulator, który jest ładowana za pomocą USB. Oznacza to, że mają nieograniczony dostęp do muzyki i multimediów w dowolnym miejscu i czasie.

Które radio z Bluetooth kupić?

Radio z Bluetooth to dzisiejszy system muzyczny. Łatwa obsługa i nieograniczony wybór muzyki, książek audio i innych mediów audio zapewniają maksymalną swobodę wyboru. Uzupełnieniem jest cyfrowy odbiór radiowy, który oferuje wybór tysięcy stacji. Radio kuchenne z Bluetooth jest idealne do kuchni, łazienki lub na balkon. Jest wyjątkowo kompaktowe, łatwe w czyszczeniu i zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci. Wieża stereo z Bluetooth oferuje doskonałą przyjemność słuchania muzyki w nieograniczonym wyborze w salonie. Boombox z Bluetooth otwiera cały świat cyfrowych mediów do słuchania w podróży.

FAQ

Jaki jest zasięg Bluetooth?

Zasięg sygnałów Bluetooth jest ograniczony do kilku metrów.

Czy zawsze potrzebuję dostępu do Internetu dla Bluetooth?

Jeśli multimedia są załadowane do zintegrowanej pamięci smartfona, można je również odtwarzać bezpośrednio przez radio z Bluetooth. Dostęp do Internetu nie jest zatem wymagany.

Czy promienie Bluetooth są niebezpieczne?

Bluetooth nie nadaje za pomocą promieni, ale fal radiowych. Są one całkowicie nieszkodliwe. Zostało to naukowo udowodnione.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.