Inteligentne doniczki

Wybierz
Sortuj według
10 Trafienia dla "Inteligentne doniczki"
Filtrowanie i sortowanie
Inteligentne doniczki

Kup ogród wewnętrzny tanio online

Świeże zioła i kiełki są zdrowe i dostarczają Ci niezbędnych minerałów i witamin. Dzięki ogrodowi wewnętrznemu ich uprawa jest prosta, ponieważ nie potrzebujesz ogrodu ani balkonu. Rośliny uprawia się w różnych urządzeniach, które najczęściej są zasilane elektrycznie. Ogrody domowe wyposażone są w wodę lub ziemię oraz oświetlenie halogenowe lub z diodą LED. Wyjaśniamy różnice.

Ogród wewnętrzny - właściwy model

Ogród wewnętrzny można określić kolokwialnie jako kącik ziołowy wewnątrz domu. Z pomocą technologii doniczka na parapecie staje się jednak małym ogrodem, którego zasilanie można kontrolować automatycznie. Przed zakupem ogrodu wewnętrznego należy wybrać spośród różnych modeli ten, który odpowiada naszym preferencjom. We wszystkich ogrodach wewnętrznych rośliny rosną przy sztucznym świetle, jednak ich uprawa i zasilanie składnikami odżywczymi są różne.

Pudełko z rzeżuchą z supermarketu zalicza się także do ogrodów wewnętrznych. Z kolei Smart Garden automatycznie zapewnia odpowiednie podlewanie i optymalny czas oświetlenia, dzięki czemu rośliny zawsze mają idealne warunki do wzrostu. Ponadto Smart Garden przypomina o konieczności sprawdzenia poziomu wody lub dodania składników odżywczych.

Podkategoria - Smart Garden

1. Aktywne systemy pompujące - woda zawiera niezbędne substraty odżywcze i jest aktywnie transportowana do korzeni przez pompę.

2. Systemy plantacji głębokowodnych - korzenie roślin sięgają do wody i dodanych składników odżywczych.

3. Systemy knotowe - w systemach knotowych stosuje się kapsułki z podłożem z odżywkami, a także wodę wodociągową.

Różnice: w przypadku wewnętrznych ogrodów ziołowych pierwszej i drugiej kategorii korzenie znajdują się w wodzie, w systemach knotowych rośliny są zaopatrywane przez glebę.

 • 1. AeroGarden: w tym urządzeniu może rosnąć jednocześnie siedem roślin. Ukorzeniają się w małych pojemnikach z wodą. Niezbędne poziomy wody i ilości składników odżywczych są automatycznie określane przez urządzenie.

 • 2. Sun Garden: ten miniogródek ma regulowaną wysokość. Nasiona są wysiewane do gleby, a dzięki systemowi LED siewki otrzymują wystarczającą ilość światła do wzrostu. Pod ziemią znajduje się zbiornik na wodę. Woda dociera do korzeni roślin przez bawełnianą szmatkę, która znajduje się wewnątrz pojemnika na glebę i sięga aż do zbiornika na wodę. Eliminuje to konieczność stosowania urządzenia pompującego i dostarcza dokładnie taką ilość wody, jaka jest potrzebna.

 • 3. Smart Herb Garden: wszystkie rośliny rosną w glebie, która dzięki nanotechnologii reguluje zawartość tlenu w glebie. Do gleby dodawane są dokładne ilości składników odżywczych, których roślina potrzebuje do swojego wzrostu. Urządzenie wyposażone jest w technologię LED, dzięki czemu lampy rzadko wymagają wymiany, a zużycie prądu jest bardzo niskie.

 • Dlaczego warto kupić ogród wewnętrzny lub Smart Garden (inteligentny ogród)?

  Dla początkujących odpowiednie są systemy knotowe, które są bardzo łatwe w obsłudze. Umieszczasz kapsułki w urządzeniu, nalewasz wodę, podłączasz do gniazdka i Twój projekt Smart Garden Indoor zaczyna nabierać kształtów. W przypadku pozostałych dwóch systemów potrzebujesz więcej akcesoriów.

  Ogrody wewnętrzne zapewniają Ci szerszy wybór ziół niż oferują supermarkety. Co więcej, te samodzielnie wyhodowane rośliny dają gwarancję, że nie zawierają nawozów i pestycydów.

  Ogród wewnętrzny - FAQ

  Który wewnętrzny ogród ziołowy jest najłatwiejszy w użyciu?

  Systemy knotowe są łatwe w obsłudze i bardziej ekonomiczne dzięki zastosowaniu kapsułek z substratem.

  Czy ogrody wewnętrzne nadają się również dla roślin truskawkowych?

  Do większych roślin nadają się również modele, których wysokość można regulować, tak aby między lampą a podłogą było więcej miejsca.

  Czy ogrody wewnętrzne potrzebują światła dziennego?

  Każdy Smart Garden używany w pomieszczeniach jest wyposażony w elektryczne źródło światła, dzięki czemu zapewnia optymalny wzrost roślin nawet w pomieszczeniach o mniejszym natężeniu światła.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.