3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Kup stół bilardowy w Elektronic Star dla optymalnego spędzania wolnego czasu

Delikatny filc, polerowane kule i piękne kije: bilard to gra, która od wieków fascynuje ludzi w każdym wieku i jest rozgrywana profesjonalnie w niezliczonych klubach i ligach. Jeśli chcesz ćwiczyć w spokoju lub regularnie grać ze znajomymi, możesz kupić własny stół bilardowy. Stoły dostępne są nie tylko w klasycznych długościach 7 i 8 stóp, ale również wersje składane, stoły 4 w 1 oraz w małych rozmiarach oferują optymalną radość z gry - nawet jeśli we własnych czterech ścianach nie ma miejsca na osobny pokój bilardowy.

Jakie są różne formy bilarda?

W bilardzie istnieje co najmniej siedem różnych odmian gry, dla których istnieją z kolei różne zestawy zasad i indywidualne uzgodnienia. Poolbilard jest najczęściej grywaną odmianą. Za popularne formy gry uważa się również snooker i carrom. Jednak dwie ostatnie formy gry wykorzystują inny stół, na przykład stół bilardowy w snookerze jest tradycyjnie większy, a kieszenie mniejsze. Stół do carrom nie ma kieszeni, gra się tylko trzema bilami i kijem.

Kup stół bilardowy marki Riley: wysokiej jakości i wszechstronny

Osoby, które grają w bilard głównie hobbystycznie, mogą grać w warianty bilardowe i snookerowe na tym samym stole i nie potrzebują dwóch osobnych stołów. Producent Riley oferuje kompaktowy i składany stół bilardowy do obu wariantów gry jako model FS-6. Stół ma długość 6 stóp (ok. 183 cm) i jest składany, by zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest używany. Aby urozmaicić hobby, w zakres dostawy wchodzi również tarcza do rzutek i dołączany stół do tenisa stołowego.

Stół bilardowy FSPW-6 marki Riley jest również składany, ale nadal wysokiej jakości. W kilku prostych krokach przebudowuje się go w stabilny stół do gry w poolbilarda i snookera. Nieskładany, 6-stopowy stół bilardowy ISD1055 z możliwością przebudowy na biurko lub stół jadalny również pochodzi od firmy Riley. Wielka zaleta tego wariantu: stół bilardowy łączy w sobie stabilność konwencjonalnego modelu z elastycznością stołu składanego.

Riley stosuje koncepcję wielofunkcyjności również w swoim stole bilardowym 4 w 1. Możliwe jest tu rozegranie jedenastu gier, które mogą być rozgrywane na czterech różnych powierzchniach. Są wśród nich piłkarzyki, tenis stołowy, kręgle i - dzięki elektrycznej dmuchawie - pełna akcji gra w air hockey.

Stabilny i duży: czysty bilard na 7- lub 8-stopowym stole bilardowym

Jeśli grasz w bilard regularnie i masz wystarczająco dużo wolnego miejsca, duży stół bilardowy w wersji wolnostojącej jest dobrym wyborem. Producent oneConcept oferuje na przykład model Brighton z czerwoną tkaniną. Wewnętrzny mechanizm powrotu kul ułatwia ich wyjmowanie, a okleina z drewna wiśniowego nadaje stołowi szlachetny i wysokiej jakości wygląd. Model ten jest alternatywnie dostępny z zieloną tkaniną i okleiną w kolorze ciemnego orzecha. Producent ma w ofercie jeszcze większy stół - model Leeds. Stół 8-stopowy ma wymiary około 132 x 244 cm.

Składany czy nie? Duży czy mały stół bilardowy? Który model jest właściwy?

To, jaki stół bilardowy będzie najlepszy do jakich celów, zależy głównie od dwóch czynników: ambicji graczy i dostępnej przestrzeni. Dla dzieci i do zabaw okolicznościowych zalecany jest stół składany o długości 6 stóp. Wersje składane mają również tę zaletę, że można je kompaktowo przechowywać. Jeśli jednak grasz w bilard regularnie i chcesz stale rozwijać swoje umiejętności, powinieneś zdecydować się na stół stacjonarny. Po ustawieniu zapewniają prostą, stabilną powierzchnię do gry i - również dzięki własnej masie - wysoki poziom stabilności. Alternatywą jest stół stały, który może służyć jako stół jadalny lub biurko. Ale tu należy uważać, jeśli napój przewróci się na stół, może uszkodzić tkaninę, a w najgorszym wypadku drewno stołu bilardowego.

Wszystkie stoły oferowane w sklepie internetowym Elektronic Star są idealne do pomieszczeń hobbystycznych i piwnic imprezowych - niezależnie od tego, czy stół bilardowy wypełnia popołudnia dzieci, służy jako powierzchnia do rywalizacji dla gości na imprezach, czy też pomaga nowym bilardzistom w ich treningu. Szczególnie duże modele marki Riley i oneConcept nadają się również dla graczy, którzy chcą urządzić swój pierwszy pokój bilardowy. Oferowane stoły są wstępnie zmontowane i łatwe w montażu. W dostawie zazwyczaj znajdują się kije, kule i akcesoria. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby zaraz po rozstawieniu rozegrać pierwszą partię!

do góry