3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Paddleboardy


Paddleboardy - taniej w zestawie z akcesoriami

Tutaj znajdziesz wszystko do paddleboardów: nadmuchiwane paddleboardy w zestawie z pasującymi wiosłami i innymi akcesoriami.

Paddleboarding stał się popularnym trendem i sportem rekreacyjnym dla całej rodziny. Czy to na jeziorze, czy na rzece, ten sport można uprawiać wszędzie, zwykle tuż za progiem. Sport ten nie kończy się nawet na surfowaniu, ponieważ obecnie istnieją modele paddleboardów, które można przekształcić w deski windsurfingowe. Można je zatem wykorzystać do surfowania. Nic dziwnego, że ten sport stał się tak popularny, ponieważ jest niesamowicie uniwersalny. Forma poruszania się nie jest nowa, forma wiosłowania, znana również jako paddleboarding, sięga czasów polinezyjskich rybaków na Hawajach. Tradycyjnie pływają oni swoim kajakiem w pozycji wyprostowanej.

Kup paddleboard

Prawdziwa zabawa przychodzi dopiero wraz z odpowiednim sprzętem. Paddleboard powinien być dopasowany do własnych wyobrażeń i wymagań. W naszym sklepie znajdziesz paddleboardy renomowanych producentów, które posiadają zaawansowaną technologię, dobrą jakość i są trwałe. Mamy szeroki asortyment różnych paddleboardów, wioseł i innego sprzętu. Jako początkujący nie jest więc tak łatwo kupić ten właściwy sprzęt. Wyjaśniamy zatem nieco i pomagamy znaleźć odpowiedni paddleboard.

Paddleboard nadmuchiwany czy twardy?

Najważniejszą cechą wyróżniającą dostępne paddleboardy jest konstrukcja. Pierwotnie istniały tylko stałe paddleboardy, zwane też twardymi paddleboardami. Podobnie jak deska surfingowa, wykonane są z solidnego materiału, nie wymagają pompowania, ale zajmują za to sporo miejsca przy przechowywaniu w zimie. Tymczasem na rynku dostępne są również paddleboardy nadmuchiwane. To właśnie one są dziś najczęściej kupowane. Po napompowaniu są niesamowicie twarde i mają właściwości podobne do twardego paddleboardu. Zaletą jest to, że można je przechowywać w samochodzie lub w piwnicy w zimie, aby zaoszczędzić miejsce. Paddleboardy nadmuchiwane można bez problemu zabrać nawet do samolotu. Wadą jest nieco mniejsza trwałość w porównaniu z twardym paddleboardem, ale dzięki bardzo trwałym obecnie materiałom nawet nadmuchiwane paddleboardy potrafią w dzisiejszych czasach wiele wytrzymać.

Wiosła

Różnice w przypadku wioseł są nie tylko wizualne. Zasadniczo rozróżnia się wiosła o zmiennej długości (wiosła teleskopowe) i wiosła o stałej długości. Wiosło o zmiennej długości jest dwu- lub trzyczęściowe, można je lepiej dopasować do własnych potrzeb. Z kolei wiosła stałe trzeba dobrać tak, aby dokładnie pasowały.

Kup paddleboard - najtaniej w zestawie

W naszym sklepie znajdziesz nadmuchiwane paddleboardy w doskonałej jakości jako zestaw z pasującymi wiosłami i dalszymi akcesoriami do paddleboardingu, takimi jak pompka wysokociśnieniowa, plecak do przechowywania, wiosło teleskopowe i zestaw naprawczy. Dzięki praktycznym zestawom otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć zabawę, a także oszczędzasz pieniądze w porównaniu z kupowaniem akcesoriów pojedynczo.

Paddleboarding to genialny sport wodny dla całej rodziny. Podstawowy sprzęt jest niedrogi jako zestaw, jest łatwy w transporcie i można go łatwo przechować w zimie. Na co jeszcze czekasz?

do góry