3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Power rack: uniwersalny przyrząd dla domu - wszechstronny trening różnych grup mięśniowych

Wielu sportowców i miłośników fitnessu ceni sobie trening mięśni nie tylko w izolacji i częściowo, ale całych grup mięśniowych w najróżniejszych rejonach ciała. W tym celu warto zakupić power rack. Oferuje on obszerny zakres ćwiczeń, które mogą być w pełni dostosowane do indywidualnych celów treningowych. Wszechstronne możliwości zastosowania sprawiają, że power cage jest poszukiwanym pakietem dla zdefiniowanego ciała.

W przeciwieństwie do klasycznej stacji siłowej power cage charakteryzują się pierwszorzędną ergonomią. Dla kogo taki uniwersalny przyrząd jest odpowiedni i jakie wersje są dostępne? Capital Sports zebrał najważniejsze informacje i posiada dużą liczbę odpowiednich power racków na prąd w swoim bogatym asortymencie online gotowym do wypróbowania i zobaczenia na własne oczy.

Kup power rack i spraw, by Twój trening był wielowymiarowy

Power racki zapraszają do efektywnych treningów, które doskonale opanują zarówno początkujący, jak i profesjonaliści. Posiadają liczne możliwości ustawień, dzięki czemu można wykonywać odpowiednie ćwiczenia dla każdego poziomu wytrenowania. Kolejną zaletą power cage jest to, że treningi mogą być również prowadzone na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Dlatego nadają się również do mniejszych sal szkoleniowych. Dostępny jest również power rack z podciągiem linowym. Daje to dodatkowe możliwości treningu. Drążek wyciągowy jako część power racka oferuje możliwość wzmocnienia mięśni ramion i pleców poprzez podciąganie.

Dodatkowo można trenować curlsy na biceps i crunche na mięśnie brzucha. Nie są też zaniedbywane mięśnie nóg, ramion i klatki piersiowej. To pokazuje, że to urządzenie jest idealne do treningu całego ciała. Plany się zmieniają. Także te, które skupiają się na fitnessie. Ze względu na uniwersalność ćwiczeń trening można w każdej chwili rozłożyć w czasie lub dostosować do zmieniających się celów treningowych. Dzięki temu power racki dostępne w CAPITAL SPORTS są elastycznym i poszukiwanym narzędziem treningowym.

Power rack vs. siłownia: zalety domowego power racka w skrócie

Power cage znane są przede wszystkim z siłowni. Szczególnie dla osób pracujących pójście na siłownię po pracy to czasem zbyt wiele. Power rack z lub bez wyciągu linowego spełnia to samo zadanie w domu i może być wkomponowany w codzienną rutynę znacznie bardziej elastycznie. Ćwiczenia można wykonywać od razu bez oczekiwania i straty czasu na siłowni. Dlatego to uniwersalne urządzenie jest uważane z jednej strony za efektywne, a z drugiej za wydajne. Dodatkowo koszty takiego racka amortyzują się po krótkim czasie. CAPITAL SPORTS przywiązuje szczególną wagę do dobrego stosunku ceny do jakości, dzięki czemu koszt inwestycji również pozostaje proporcjonalny.

Kup power cage w Capital Sports w wysokiej jakości i modnych wersjach

Dostępne u nas power racki charakteryzują się doskonałą stabilnością i solidnymi właściwościami materiałowymi. Dzięki temu mają długą żywotność, co czyni je niezawodnymi towarzyszami na drodze do sportowej przyszłości. Posiadamy power racki w klasycznych kolorach, takich jak czarny czy srebrny, jak również w stylowych, modnych kolorach, takich jak czerwony. Idealne rozwiązanie, aby we własnych czterech ścianach mieć przyrząd przyciągający wzrok.

do góry