3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Kaffeemaschinen günstig online kaufen

Bez kawy nie możesz się rano rozruszać? Sprawa jest jasna: ekspres do kawy jest potrzebny! Niezależnie od tego, czy jest to stylowy model na elegancki blat w kuchni, czy kompaktowe urządzenie na przerwę w biurze: w Electronic Star można zamówić ekspres do kawy jako w pełni automatyczny ekspres lub całkiem klasycznie z dzbankiem termosowym w korzystnej cenie. Oprócz klasycznych ekspresów do kawy, można u nas kupić także takie, które przygotowują coś więcej niż tylko kawę.

Ekspres do kawy z młynkiem do kawy ziarnistej i zwykłym filtrem

Jeśli wolisz urządzenia bez zbędnych dodatków, ekspres do kawy z dzbankiem termicznym może sprawić, że będziesz szczęśliwy. Wyposażony w prosty filtr do kawy, nadaje się do już zmielonej kawy i utrzymuje ją w cieple przez dłuższy czas. Alternatywnie oferujemy możliwość zakupu w pełni automatycznego ekspresu do kawy. Napełnia się go całymi ziarnami kawy, które urządzenie wcześniej zaparza i miele na miejscu. Niektóre modele oprócz café crema przygotowują także cappuccino i latte macchiato. Mają specjalne urządzenie do spieniania mleka. Urządzenia 2 w 1 mają również funkcję parzenia herbaty. Ekspres do kawy z portafiltrem nadaje się do parzenia espresso.

Ekspres do kawy z szeroką gamą praktycznych funkcji

Gdy ekspres do kawy pracuje, można wykorzystać ten czas na inne rzeczy. Praktyczny minutnik umożliwia przygotowanie gorącego napoju. Ponadto w naszym sklepie internetowym można nabyć urządzenie z automatycznym wyłączaniem. Zapobiega to przegrzaniu płyty grzejnej i minimalizuje ryzyko pożaru. Oprócz ekspresu do kawy z dzbankiem termicznym, można również kupić model z podgrzewaczem do filiżanek. W ten sposób kawa nie tylko pije się znacznie lepiej, ale także nie staje się nieświeża. Urządzenia z wyświetlaczem LED są szczególnie wygodne w obsłudze dzięki prostemu dotknięciu palcem.

Zakup ekspresu do kawy - z tymi wskazówkami dotyczącymi idealnego modelu

Jeśli w biurze zadzwoni telefon, może to potrwać nieco dłużej przy pysznej kawie. Ekspres do kawy z termosem pozwala zaoszczędzić gorący napój przez stracony czas. Jeśli wolisz zapach świeżo zmielonych ziaren, możesz cieszyć się ekspresem do kawy z młynkiem. Ekspres do kawy z portafiltrem wyczarowuje espresso lub kawę z bajeczną cremą. Fani latte macchiato pokochają ją za wyjątkowo puszystą mleczną piankę. Chcesz mieć w swojej kuchni model w stylu retro? Jaskrawoczerwone urządzenie jest dostępne w naszym sklepie i zapewnia efekt wow. Wybierz swój ulubiony model!

Kaffeemaschinen FAQs

Jakie są zalety ekspresu do kawy z młynkiem?

Dzięki takiemu urządzeniu smak ziaren jest bardzo intensywny. Idealny, jeśli lubisz nieco mocniejszą kawę. Co więcej, każda filiżanka kawy jest przygotowywana tylko wtedy, gdy jesteś gotowy na zastrzyk kofeiny. Gwarantowana maksymalna świeżość.

Jak działają ekspresy do kawy z portafiltrem?

Najpierw doprowadzają wodę do odpowiedniej temperatury. Jest ona następnie tłoczona pod wysokim ciśnieniem przez sito wypełnione zmieloną kawą. Dlatego też ciśnienie pompy ma zasadnicze znaczenie przy wyborze portafiltra. Idealna wartość wynosi od 8 do 15 barów.

Jak czasochłonne jest czyszczenie ekspresów do kawy?

Jeśli chcesz ograniczyć wysiłek związany z czyszczeniem do minimum, dobrze jest użyć klasycznej maszyny filtrującej. Modele z młynkiem wymagają dodatkowej konserwacji. W szczególności czyszczenie wylotów kawy i dysz mleka wymaga delikatności.
do góry