3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Kominki ogrodowe


Kup kominek ogrodowy tanio przez Internet - wysokiej jakości designerskie kominki na starannie zaprojektowane tarasy

Kiedy powoli zapada noc, trudno o coś lepszego niż zakończenie relaksującego dnia w ogrodzie przy nastrojowym ogniu. Kominek na tarasie zapewnia ciepło dzięki gorejącym płomieniom i zanurza taras w ciepłym świetle. W Electronic Star można kupić piec ogrodowy w świetnej cenie. Spraw, aby twój taras ogrodowy był bardziej atrakcyjny i wyposaż go w stylowy kominek zewnętrzny!

Kup kominek ogrodowy i korzystaj z jego wielu funkcji

W naszym sklepie internetowym można dostać kominek zewnętrzny do różnych obszarów zastosowania. Modele klasyczne posiadają jedynie funkcję kominka i mogą być opalane paliwem do celów atmosferycznych. Język wzornictwa modeli renomowanych marek takich jak blumfeldt i Klarstein jest niezwykle ekskluzywny. Można również zakupić u nas kominek zewnętrzny do przygotowywania przysmaków jako piec do pizzy lub grill gazowy. Inne konstrukcje funkcjonują jako promienniki ciepła. Jeśli chcesz, aby taras był wieczorem przytulnie oświetlony i nie chcesz korzystać z konwencjonalnych źródeł światła, dokonasz doskonałego wyboru, wybierając jeden z luksusowych pieców ogrodowych z naszego sklepu internetowego.

Piec ogrodowy rzadko występuje samodzielnie - atrakcyjna różnorodność modeli

Piece ogrodowe dostępne są w różnych kształtach od wąskich i wysokich po szerokie i kompaktowe. Niektóre wersje posiadają osobny schowek na paliwo np. polana. Jeśli chodzi o materiały, to rozróżniamy kominki ogrodowe wykonane ze stali nierdzewnej, blachy stalowej, żeliwa i gliny ogniotrwałej. Kolejne różnice można zauważyć w rodzaju ogrzewania. Oprócz pieca opalanego drewnem, do wyboru są kominki gazowe i ogrzewacze tarasowe na pelet. Skorzystaj z oferty kominków ogrodowych w naszym sklepie w atrakcyjnej gamie kolorystycznej. Od czerni i antracytu po biel i szlachetny, mieniący się brąz i srebro - każdy znajdzie tu kominek tarasowy dla siebie.

Zakup pieca ogrodowego - jak znaleźć odpowiedni

Szukając kominka ogrodowego, który idealnie pasuje do twojego przestrzeni zewnętrznej, warto najpierw zwrócić uwagę na format. Jeśli piec ogrodowy ma być w przyszłości umieszczony we wnęce tarasowej, dobrze jest wybrać model wysoki i bardzo smukły. Piec opalany drewnem umożliwia ogrzewanie w klasyczny sposób i daje radość płynącą z patrzenia na trzaskające polana. W ofercie można znaleźć piece ogrodowe odporne na rdzę z modelem wykonanym ze stali nierdzewnej. Jeśli kominek zewnętrzny znajduje się w wietrznej okolicy, idealnie nadaje się solidny egzemplarz wykonany z żeliwa. Już dziś zamów w sklepie internetowym Electronic Star wybrany przez siebie wysokiej jakości i nowoczesny kominek ogrodowy!

FAQ

Czy potrzebuję oficjalnego pozwolenia na kominek zewnętrzny?

Tak długo jak eksploatujesz kominek zewnętrzny zgodnie z przeznaczeniem z dozwolonym paliwem, takim jak drewno, gaz lub pelet, nie potrzebujesz oficjalnego pozwolenia na to nastrojowe źródło ciepła.

Z jakiego materiału kupić kominek ogrodowy?

Jeśli kominek jest na stałe umieszczony na tarasie, będzie miał kontakt z deszczem i wilgocią. W tym przypadku należy skupić się na materiale odpornym na korozję. Stal nierdzewna zapewnia wysoki poziom ochrony przed korozją. Niewielka odporność na rdzę jest zapewniona przy stali czernionej.

Jakie drewno można spalać w kominku zewnętrznym?

Ważne jest, aby drewno było naturalne. Jeśli drewno jest pokryte lakierem, zostało potraktowane olejem lub nadal znajdują się na nim pozostałości farby, nie wolno go spalać. Powodem tego jest fakt, że podczas spalania do środowiska mogłyby się uwalniać toksyczne opary.

do góry