Płyty indukcyjne

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 5
102 Trafienia dla "Płyty indukcyjne"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 5
Płyty indukcyjne

Kup płytę indukcyjną online - w Electronic Star w jakości premium za niską cenę

Zasada indukcji elektromagnetycznej jest bardzo popularna w odniesieniu do delikatnego przygotowywania smacznych potraw. Jeśli twoja kuchenka indukcyjna potrzebuje nowej płyty, możesz kupić wysokiej jakości płytę indukcyjną w sklepie internetowym Electronic Star. Oferujemy Państwu płytę indukcyjną o szerokości 80 cm oraz w innych rozmiarach, a także płytę indukcyjną, której można używać niezależnie. Sprawdź w poniższym przewodniku zakupowym ważne kryteria wyboru odpowiedniej płyty indukcyjnej!

Oto zalety płyty indukcyjnej

Płyty indukcyjne uważane są za niezwykle oszczędne czasowo, ponieważ nagrzewanie i chłodzenie naczynia jest bardzo szybkie. Pozwala to zaoszczędzić sporo energii podczas przygotowywania potraw. Możliwe są oszczędności nawet do 30 procent. Można to łatwo odczuć w portfelu. Prawdopodobnie najbardziej niezwykłą zaletą indukcyjnej płyty grzewczej jest jednak to, że sama płyta nie nagrzewa się. Podgrzewane jest tylko dno garnka lub patelni. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko poparzeń.

Różnorodność modeli: Zakup płyty indukcyjnej o szerokości 60 cm, 80 cm czy 90 cm?

W naszym sklepie internetowym można zamówić płytę indukcyjną o szerokości 90 cm, 80 cm lub 60 cm. Większość modeli jest tak nowoczesna, że posiada wygodny w obsłudze panel dotykowy. Wersje z automatycznym wyłączaniem i zabezpieczeniem przed przegrzaniem oferują dodatkowo wysoki stopień bezpieczeństwa. Ponadto można u nas kupić płytę indukcyjną, która jest wyposażona w timer i sygnalizuje, kiedy posiłek jest ugotowany. Ponadto weź pod uwagę różne moce znamionowe między 1800 a 7 400 W. Szeroka gama wzorów pozwala na skoordynowanie płyt indukcyjnych z resztą wystroju urządzeń kuchennych, kuchni ogrodowej lub kempingowej.

Porady dotyczące zakupu płyty indukcyjnej

Szerokość 80 cm może mieć płyta indukcyjna, z której skorzystać samodzielnie w trakcie aktywności na świeżym powietrzu. Podobnie jest z płytą indukcyjną o szerokości 90 cm, którą można odłączyć od kuchenki w domowej kuchni i korzystać z niej niezależnie. Taki model idealnie nadaje się do ogrodu i kampera. Jeśli chcesz wymienić płytę grzewczą w swojej kuchence indukcyjnej, możesz zdecydować się na płytę indukcyjną o szerokości 60 cm. Jeśli w twoim gospodarstwie domowym są dzieci, polecamy model z zabezpieczeniem przed przegrzaniem i automatycznym wyłączaniem. Skup się również na rozmieszczeniu pól grzejnych. Jeśli 2 pola grzejne to za mało, a 4 za dużo, model z 3 płytami indukcyjnymi może być dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Już dziś zamów wybraną płytę indukcyjną!

FAQ

Jak szybko działają płyty indukcyjne?

Płyty indukcyjne szybko przygotowują potrawy. W ciągu kilku minut woda w garnku zaczyna wrzeć. Idealnie, gdy trzeba szybko przygotować posiłki po pracy.

Jak energooszczędna jest płyta indukcyjna?

Płyty indukcyjne mają wyraźne zalety, jeśli chodzi o oszczędność energii. W zależności od mocy można spodziewać się oszczędności energii od 20 do 30 procent.

W jakim stopniu płyta indukcyjna jest odpowiednia dla gospodarstwa domowego z dziećmi?

Płyty indukcyjne działają tylko wtedy, gdy stoją na nich garnki lub patelnie. Ryzyko zranienia w wyniku oparzeń jest stosunkowo niskie w porównaniu z ceramiką szklaną. Płyta elektromagnetyczna jest więc dobrym wyborem dla rodzin wielodzietnych.

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.