Artykuły dla zwierząt domowych

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 11
244 Trafienia dla "Artykuły dla zwierząt domowych"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 11
Artykuły dla zwierząt domowych

Artykuły dla zwierząt - wszystko dla psów, kotów, małych zwierząt i akwarystyki

Niezależnie od tego, czy przemierzają one na czterech łapach Twoje pokoje, pływają w akwarium, czy też spędzają czas w karmniku lub na kole dla chomika: zwierzęta domowe są czymś więcej niż "tylko" stałymi towarzyszami we własnym domu, są cenionymi członkami rodziny - i oczywiście nie powinno im niczego brakować. Dlatego właśnie tutaj można zamówić artykuły dla zwierząt online - od poidełek dla zwierząt i nowego miejsca do przytulania po piękne drewniane domki.

Odpowiednie artykuły dla zwierząt - dzięki którym żadne życzenia czworonożnych przyjaciół nie pozostaną niespełnione

Jak wyglądają odpowiednie dla danego gatunku artykuły dla zwierząt domowych - i jakie muszą mieć cechy? Przede wszystkim artykuły dla zwierząt powinny przynosić radość nie tylko czworonożnym przyjaciołom (lub rybkom), ale także mieszkańcom. Artykuły dla zwierząt powinny zatem ładnie wyglądać, być praktyczne, a jednocześnie być łatwe do wyczyszczenia z powstałych zabrudzeń. Artykuły dla zwierząt domowych, których potrzebujesz, zależą zatem również od Twoich zwierzęcych towarzyszy.

Artykuły dla psów jako najlepszych przyjaciół człowieka

Wierny pies zawsze czuje się dobrze, dopóki wolno mu być w pobliżu swojego pana i/lub pani. Oprócz przyborów na niezbędne spacery, miejsca odpoczynku w czterech ścianach domu zapewniają czworonożnemu przyjacielowi ważny relaks i niezbędną równowagę. Legowiska i kanapy dla psów są więc tak samo częścią podstawowego wyposażenia jak kosze. Wielkość psa również odgrywa rolę: małe psy uwielbiają wylegiwać się na przytulnej wysokości, ale duża rasa z trudem by się tam zmieściła - dla nich lepszym wyborem będzie więc otwarte legowisko dla psa lub sofa. Oczywiście nie powinno zabraknąć również przytulnych koców - które także w czasie podróży można błyskawicznie schować do bagażnika lub plecaka. Oczywiście: psie przybory zawsze powinny być antypoślizgowe i nadające się do mycia. Swoją drogą, wiele artykułów nadaje się również dla kotów, zwłaszcza że pieszczochy i tak często lubią się tam osiedlać.

Artykuły dla zwierząt domowych dla ptaków i małych zwierząt

W przypadku małych zwierząt przebywających w mieszkaniu lub w przydomowym ogrodzie wymagane są również pomieszczenia dostosowane do gatunku. Na przykład domek dla ptaków służy nie tylko jako schronienie, ale może również ułatwić ptakom zimowanie jako stanowisko do żywienia. Jeże mają swoje małe domki tak samo jak na przykład chomiki czy świnki morskie. Co zrobić, gdy hodujesz owady? W takim razie nie potrzebujesz środków przeciw komarom, które również znajdziesz tutaj, ale odpowiednich hoteli dla owadów.

Zamów artykuły dla zwierząt domowych online - wraz z wygodną dostawą

Na co powinieneś zwrócić uwagę: wybierz odpowiedni przedmiot dla danego zwierzęcia, rasy i rozmiaru. Przede wszystkim psie legowiska i sofy muszą być odpowiednio duże, aby Twój czworonożny przyjaciel mógł się rozciągnąć i dać odpocząć swoim stawom i mięśniom bez konieczności układania się w zbyt ciasnych miejscach do spania. Zalecane są również ortopedyczne podkładki, zwłaszcza jeśli Twój pies często wykazywał problemy w tym zakresie. Dzięki specjalnej amortyzacji i różnej intensywności zapewniają one Twojemu czworonożnemu przyjacielowi cenny relaks, dzięki czemu kolejny spacer będzie o wiele przyjemniejszy.

FAQ

Których artykułów dla zwierząt nie powinno zabraknąć w gospodarstwie domowym?

Wszystkie zwierzęta potrzebują miejsc do karmienia i odpoczynku, a także kilku zabawek. W przypadku małych zwierząt warto pomyśleć również o pojemnikach transportowych na wypadek wizyty u weterynarza.

Jak pielęgnować i prać artykuły dla zwierząt?

Zwróć uwagę na etykietę na danym elemencie. Większość artykułów dla zwierząt wykonanych z pluszu, w tym artykuły dla psów, można prać w temperaturze 60 stopni lub wyższej.

Dlaczego zalecane są antypoślizgowe foteliki dla zwierząt?

Zwłaszcza większe i cięższe psy mogą szybko przesunąć i wywrócić miejsca do spania bez powłoki antypoślizgowej - a potem ślizgać się z nią na wszystkie strony po mieszkaniu. Bezpieczeństwo w tym zakresie zapewnia antypoślizgowa powłoka na spodzie.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.