Parasole ogrodowe

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 4
78 Trafienia dla "Parasole ogrodowe"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 4
Parasole ogrodowe

Parasol - Sprawdzona ochrona przeciwsłoneczna w ogrodzie

Dzięki parasolom przeciwsłonecznym można w sposób ukierunkowany i elastyczny chronić się przed oślepiającymi i zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi. Najlepsze modele stawiają także opór deszczowi, ich pokrycie wytrzymuje opady. Czy to do ogrodu, na balkon czy na taras: w naszym sklepie znajdziesz odpowiedni parasol do swoich celów!

Zakup parasola: szeroka gama modeli do wyboru

Jeśli chcesz kupić parasole, możesz wybierać między różnymi podstawowymi modelami. Popularne są zwłaszcza dwa rodzaje: klasyczne parasole z masztem centralnym oraz parasole na łukowatym maszcie W przypadku parasola z masztem centralnym rura jest umieszczona na środku, natomiast w drugim przypadku maszt jest zamontowany z boku. Zaletą parasola na pałąku bocznym jest to, że można bez przeszkód korzystać z zacienionego miejsca.

Ponadto parasole przeciwsłoneczne różnią się między sobą w wielu innych aspektach. Można kupić parasol w kształcie prostokątnym lub okrągłym. W tym sklepie internetowym znajdziesz również szeroki wybór rozmiarów. Potrzebujesz kompaktowego parasola na balkon? Potrzebujesz wielkopowierzchniowego zacieniacza na taras lub na inną przestrzeń zewnętrzną? Znajdziesz go tutaj!

Solidne stojaki na parasole i praktyczne dodatki do parasoli

W naszym asortymencie znajdują się różne kompletne pakiety, które oprócz parasoli zawierają wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak stojak na parasol. Stojaki na parasole można też kupić osobno. Najlepiej wybrać stojak, który zapewni parasolowi niezbędną stabilność. Możliwe są na przykład stojaki z granitu lub kombinacja stabilnego stojaka i pojedynczych obciążników.

Na uwagę zasługują również inne akcesoria w naszym sklepie. Wyposaż się między innymi w odporny na warunki atmosferyczne pokrowiec na parasol: Pokrowiec ten niezawodnie uchroni twój złożony parasol przed negatywnymi wpływami atmosferycznymi. Chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat? W takim razie zainwestuj w innowacyjny i podświetlany głośnik Bluetooth, który producent zaprojektował specjalnie dla parasoli.

Zamów idealny parasol

Parasole są elastycznym rozwiązaniem w zakresie ochrony przed słońcem: jeśli kupisz parasol ze stojakiem, możesz go przenieść w dowolnym momencie przy minimalnym wysiłku. Dodatkowo w kilku krokach można zmienić nakierowanie parasola. Ważne jest, aby kupić parasol odpowiedni do własnych potrzeb. Jeśli chcesz bez przeszkód korzystać z przestrzeni pod parasolem, polecamy duży parasol z pałąkiem bocznym. Przy wyborze zwróć również uwagę na takie aspekty jak ochrona przed promieniowaniem UV, odporność na warunki atmosferyczne oraz rodzaj eksploatacji. Na stronach poszczególnych produktów znajdziesz się dokładne opisy oraz przejrzyste zestawienie wszystkich funkcji i szczegółów technicznych.

FAQ

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie parasola?

W pierwszym kroku należy utworzyć profil wymagań. Zastanów się na przykład, jaka powierzchnię miałyby zacieniać twoje przyszłe parasole. Kolejnym czynnikiem jest stopień, w jakim powinny one wytrzymać promienie UV, wiatr i opady. Dostępna jest szeroka gama wzorów. Dopasuj parasol do indywidualnych potrzeb!

Które parasole sprawdzą się podczas wiatru?

Preferuj parasole, które charakteryzują się solidną konstrukcją. Korzystne okazują się modele wykonane na przykład z aluminium lub stali nierdzewnej. Główną rolę odgrywa również stojak na parasol lub bezpieczne zakotwiczenie w ziemi.

Jaki kolor nadaje się do parasoli?

Daszek w ciemnym kolorze jest zalecany, jeśli chcemy kompleksowo chronić się przed promieniami słonecznymi i UV. Poza tym, wszystko zależy od twojego gustu. Wolisz klasyczne kolory czy chcesz postawić na wizualne akcenty? Przejrzyj w spokoju szeroką gamę produktów w tym sklepie!

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.