3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Noże kuchenne

Naczynia i sztućce kup tanio online

Niezależnie od tego, czy chodzi o cztery ściany w domu, ogród czy samochód kempingowy w trasie: po rozgrzaniu kuchenki lub grilla przysmaki są już niedaleko. Dzięki odpowiednim sztućcom i naczyniom nie tylko zachowujesz efektywność podczas przygotowywania posiłków, ale także przyciągasz wzrok do kuchni i stołu jadalnego. W sklepie internetowym Electronic Star można kupić naczynia i sztućce wysokiej jakości, wykonane z alternatywnych materiałów.

Z litej stali i drewna: zastawa stołowa i sztućce wykonane z trwałych materiałów

Spojrzenie na nasz bogato zaopatrzony asortyment ujawnia atrakcyjną zastawę stołową dla dzieci. Talerze, miski i łyżki wykonane są z naturalnego surowca bambusowego - łyżki są dodatkowo wyposażone w silikon. W naszej kolekcji znajdziesz również zestaw noży i pasujący blok na noże. Sztućce można również przechowywać w jednej z naszych drewnianych skrzynek na sztućce - zabezpieczonej przed dostępem małych dzieci. Zestawy noży mają różną liczbę części, a niektóre są również wyposażone w nożyczki.

Te cechy czekają na Ciebie w dziecięcej zastawie stołowej, pudełku na sztućce i zestawie noży

Połączenie twardego bambusa i miękkiego silikonu zapobiega zarysowaniom naczyń. Co więcej, bambus jest niezwykle szybko rosnącym zasobem naturalnym, dzięki czemu zakupy zastawy stołowej są zrównoważone. Równie przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem jest drewniana taca na sztućce. Tutaj można bezpiecznie przechowywać sztućce, chroniąc je przed wilgocią, brudem i kurzem. Dzięki blokowi na noże nie tylko nadasz swoim nożom stylowy wygląd, ale także ochronisz blat i siebie przed skaleczeniami. Nasze wysokiej jakości zestawy noży są przeznaczone do użytku profesjonalnego, wykonane z wytrzymałej stali i charakteryzują się doskonałą siłą cięcia. Nadają one kuchni wspaniałą wizualną atrakcję.

Porady dotyczące zakupu zastawy stołowej i sztućców dla kucharzy hobbystów i profesjonalistów

W szufladach klasycznych mebli kuchennych często brakuje tacki na sztućce. Można to u nas zmodernizować w korzystnej cenie. Z drugiej strony, bloki na noże są szczególnie przydatne w przypadku częstego używania noży santoku, noży do obierania i noży do chleba. Zapewnia to szybki dostęp nawet wtedy, gdy ręce nie są czyste. Uchwyty szuflad pozostają nienaruszone. Kup blok na noże ze zintegrowaną deską do krojenia, jeśli w Twojej kuchni jest miejsce tylko na rozwiązania typu "wszystko w jednym". Nasza drewniana zastawa stołowa dla dzieci jest idealna na piknik z najmłodszymi na wsi. Można go szybko wyczyścić, dzięki czemu zawsze pozostaje higieniczny. Możesz również zamówić bambusowe talerze z twarzami słonia lub królika jako niezwykły prezent.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naczyń i sztućców

Na co zwrócić uwagę kupując zastawę stołową dla dzieci?

Ważne jest, aby materiał był wolny od szkodliwych substancji, a krawędzie były zaokrąglone. Minimalizuje to ryzyko obrażeń. Bambus z jego naturalnym i unikalnym ziarnem jest szczególnie odpowiedni.

Ile przegródek powinna mieć dobra taca na sztućce?

Sztućce można optymalnie uporządkować, jeśli pudełko ma sześć do siedmiu przegródek. Znajdziesz tu noże, widelce, łyżki stołowe, łyżeczki do herbaty, widelczyki do ciasta, noże kuchenne i akcesoria, takie jak szklane słomki itp. Miejsce.

Które noże należą do zestawów noży wysokiej jakości?

Oprócz noża użytkowego i noża szefa kuchni nie powinno zabraknąć noża santoku. Nóż do obierania nadaje się do przygotowywania warzyw. Ekskluzywne zestawy noży uzupełniają noże do chleba i noże do filetowania z precyzyjnymi ostrzami.
do góry