Urządzenia do masażu

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 2
33 Trafienia dla "Urządzenia do masażu"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 2
Urządzenia do masażu

Urządzenia do masażu: poprawa sekwencji ruchowych i relaks fizyczny

Mobilność człowieka zmienia się wraz z wiekiem. W sytuacjach, w których kiedyś mogliśmy się swobodnie poruszać, w pewnym momencie przestaje nam być całkiem łatwo. Nie na darmo mówi się, że z wiekiem przychodzi pewna sztywność. Dzieje się tak dlatego, że mięśnie tracą siłę w ciągu całego życia. To z kolei wpływa na postrzeganie własnego ciała. Na szczęście jednak istnieją pewne pomoce, które można wykorzystać, aby ponownie zoptymalizować mobilność. Produkty z kategorii urządzeń do masażu, dostępne w Capital Sports zapewniają doskonałe usługi w tym zakresie. O tym, dlaczego warto kupić wałek powięziowy i jak hak może pomóc w masażu, podsumowujemy w poniższym zestawieniu.

Kup piłkę i wałek do powięzi: poprawa rozciągliwości i funkcjonalnych procesów organizmu

Termin "powięziowy" sięga łacińskiego terminu "fascia". Są to delikatne więzadła, które przebiegają przez całe ciało i utrzymują narządy razem. Aby ta tkanka łączna zachowała swoją elastyczność, ważne jest rozluźnienie powstających z czasem napięć tej sieci. Można to doskonale zrobić za pomocą wałka do powięzi. Ponadto wałek do powięzi służy do stymulacji transportu płynu limfatycznego. Jednocześnie do narządów i komórek mogą być dostarczane niezbędne składniki odżywcze. Powięzi przebiegają przez ciało w kilku warstwach. Aby skutecznie rozluźnić górne i głębsze warstwy, doskonale sprawdzi się piłka do powięzi - dostępna w Capital Sports. Głębokość, na jakiej mają być rozluźnione warstwy tkanek, można ustalić indywidualnie. W zależności od tego, jak się czujesz, możesz stosować różną siłę nacisku na piłkę do masażu.

Aby pracować nad powięzią za pomocą wałka, zwykle konieczne jest przesunięcie całego ciężaru ciała przez wałek. Tkankę można masować punktowo za pomocą piłki do masażu, która jest doskonała do rozładowania częściowego napięcia. Capital Sports posiada szeroki wybór różnych wałków i piłek do powięzi służących do rozluźniania.

Kup hak do masażu: pomoc dla pleców, ramion i szyi

Plecy, a także szyja i ramiona to obszary, do których trudno jest dotrzeć samodzielnie, gdy jesteśmy spięci. Hak do masażu jest świetny do tego zadania, ponieważ może dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dzięki takiemu hakowi można naśladować wzorce ruchowe występujące w shiatsu. To może złagodzić napięcie, ponieważ hak dociera do punktów spustowych, które są odpowiedzialne za ból występujący zwykle przy napięciach. Idealny do przywrócenia mobilności w górnej części tułowia.

Kup wałek korkowy do deski do balansowania: wzmocnienie mięśni głębokich

Deska do balansowania stymuluje zmysł równowagi i wzmacnia mięśnie nóg. W szczególności angażowane są mięśnie w głębszych warstwach tkanek. Aby na desce można było balansować, niezbędny jest wałek korkowy. Jest on dostępny w Capital Sports w różnych grubościach i wykonany z trwałych surowców. Aby wprowadzić urozmaicenie do treningu z deską balansową, warto wypróbować wałki o różnej grubości.

Posiadamy bogaty asortyment, aby poprawić mobilność dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom, które w pełni do siebie przekonują.

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.