Dart

Wybierz
Sortuj według
10 Trafienia dla "Dart"
Filtrowanie i sortowanie
Dart

Dart

Gry w darta cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego, bo dostarczają one rozrywki i sprawiają, że wieczory są towarzyskie i radosne. Rzutki z miękkimi końcówkami pozwalają na użycie w pomieszczeniach. W ten sposób można cieszyć się grą w darta wewnątrz bez obawy o uszkodzenie ściany lub mebli. W sklepie znajdziesz duży wybór nowoczesnych tarcz i automatów do gry w darta. Przeczytaj tutaj, jakie są różne warianty i na co powinieneś zwrócić uwagę, gdy chcesz kupić darta.

Zakup automatu do gry w darta - duży wybór dla każdego

Choć kiedyś w darta grano raczej w pubie, to z czasem hobby stało się coraz bardziej popularne. Nic więc dziwnego, że wielu chciałoby mieć w domu także elektronicznego darta. Modele te były przez lata stale rozwijane. Gry z licznymi wariantami dostarczają wiele zabawy i urozmaicenia, np:

  • odliczenie (count down) 301, 501 lub 701
  • krykiet
  • Szanghaj

Dzięki 70 wariantom można je ponownie dostosować do swoich preferencji. Liczba ta różni się w zależności od urządzenia. Na przykład dart Dartor ma 26 różnych gier z ponad 70 wariantami, podczas gdy dart Masterdarter ma 38 gier i 211 wariantów gry. Różna jest także możliwa liczba uczestników. Przykładowo, możliwe jest prowadzenie rozgrywki z 8 lub 16 graczami. Funkcja specjalna: jeśli nie ma dostępnych współgraczy, wirtualnego przeciwnika zapewnia sam dart. Aby można zacząć grę od razu, otrzymasz również potrzebne akcesoria, takie jak rzutki, piórka i wymienne końcówki.

Dart elektroniczny - zalety

Zintegrowany komputer do darta wygodnie liczy punkty dzięki dołączonym czujnikom, a Ty możesz je odczytać z wyświetlacza LED. Bardzo żmudne jest zapisywanie ich po każdym rzucie przez wszystkich graczy i wspólne liczenie. Współczesny dart robi to sam. Oprócz wyników pokazuje również, na którego gracza jest kolej jest i ile rzutów ma się jeszcze do dyspozycji. Nowoczesne modele posiadają uchwyty na rzutki oraz drzwiczki, które chronią przed kurzem i brudem, gdy dart nie jest używany. Warto więc przyjrzeć się bliżej poszczególnym produktom i je porównać. Nowoczesny automat do gry w darta oferuje znaczną wartość dodaną w porównaniu do zwykłego darta.

Kup darta

Czy w salonie, ogrodzie lub garażu, dart w towarzyskiej grupie stał się popularnym hobby. Jeśli chcesz kupić darta, to należy wcześniej mieć świadomość tego, co jest dla Ciebie ważne. Jeśli dart jest elektroniczny, oszczędzasz sobie trudu liczenia punktów. Zliczania dokonuje sam automat do gry w darta. Dzięki temu możesz poświęcić się rzucaniu i nie jesteś ciągle zajęty liczeniem punktów. Ogólnie rzecz biorąc, materiały powinny być wysokiej jakości, aby dart był szczególnie trwały, a rzutki nie odbijały się. Wybierz swój ulubiony wariant w sklepie internetowym. Znajdziesz tu duży wybór różnych dartów i akcesoriów, które również są zawarte w zakresie dostawy. Aby zapobiec uszkodzeniu ścian i wyposażenia domu w przypadku nietrafionych rzutów, rzutki posiadają plastikowe, miękkie końcówki, które idealnie pasują do maski otworów w tarczy.

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.