Huśtawki ogrodowe

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 3
61 Trafienia dla "Huśtawki ogrodowe"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 3
Huśtawki ogrodowe

Hollywoodzka huśtawka ogrodowa - ciesz się czasem wolnym jak gwiazdy

Czuj się dobrze, śnij, sam, jako para lub z przyjaciółmi: Huśtawka z ławką zapewni w czasie wolnym wyjątkowe doznania. Mało które meble ogrodowe łączą w sobie nostalgię i nowoczesny design, komfort i relaks tak doskonale jak ona. Różnorodność modeli nie pozostawia nic do życzenia. Wybierz to, co najbardziej ci odpowiada.

Od prostej do luksusowej - huśtawka ogrodowa

O tym, który model wybierzesz, decydują twoje osobiste preferencje. Prostą huśtawkę z rurowym stelażem i poszyciem z tkaniny możesz nabyć nawet przy niewielkim budżecie. Jeśli uwielbiasz własny rytm podczas huśtania, zdecyduj się na huśtawkę Hollywood jako 2-osobową. Gruba tapicerka i dodatkowe luźne poduszki to nieodłączny element wersji luksusowej. W wielu przypadkach stelaże tej hollywoodzkiej huśtawki wykonane są z głęboko impregnowanego drewna. Wyższy przedział cenowy oferuje nawet wspaniałą ramę z daszkiem i boczną osłoną. Zamykasz zasłony i jesteś w swoim własnym królestwie. Nic ci tam nie przeszkadza.

Więcej niż ławka bujana - huśtawka Hollywood

Nawet w prostej wersji znajdziesz typowy element: daszek przeciwsłoneczny. Jednak nie tylko chroni przed pogodą z góry, ale także tworzy przytulną atmosferę. Jeśli chcesz cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu nie tylko siedząc, ale i leżąc, huśtawka Hollywood z funkcją leżenia jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy złożyć oparcie i już masz bujane łóżko. W innych modelach można regulować oparcie w kilku pozycjach, aby dopasować je do siebie. Wszystkie nasze huśtawki nadają się do samodzielnego montażu. Bez problemu można je postawić i ponownie zdjąć w zimnej porze roku.

Kupno huśtawki hollywoodzkiej - twoja decyzja

Oferujemy odpowiedni model na każdą kieszeń. Przestrzeń, którą dysponujesz oraz twoje osobiste preferencje są ważne przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Czy chciałbyś mieć markizę przeciwsłoneczną, daszek przeciwsłoneczny czy wolałbyś wersję bez nich? Czy fotel powinien być po prostu obity, czy ważne są dla ciebie grube, wygodne poduszki? Jeśli zdecydujesz się na 2-osobową huśtawkę Hollywood, liczba użytkowników pozostaje ograniczona. Pełnowymiarowa ławka tworzy przestrzeń dla kilku osób. Styl również wpłynie na twój wybór: zwykłe stalowe ramy są tak samo ponadczasowo piękne jak drewniana huśtawka Hollywood. Łatwo jest sprawdzić, co bardziej pasuje do ciebie, ogrodu i innych mebli ogrodowych.

FAQ

Czy huśtawka może zawsze stać na zewnątrz?

Wysokiej jakości huśtawka Hollywood jest odporna na warunki atmosferyczne. Pokrowiec lub tkanina siedziska wytrzymuje działanie promieni słonecznych. Pokrowiec, który całkowicie otacza huśtawkę lub niezawodnie przykrywa poduszki, chroni przed deszczem. Zimą lepiej je zdjąć i postawić w osłoniętym, suchym miejscu.

Czy huśtawka potrzebuje specjalnej podstawy?

Płaska powierzchnia jest dodatkowym atutem. Kamienne płyty, po których może spływać woda, chronią nogi przed stałą wilgocią. Upewnij się, że wszystkie nogi znajdują się na podłodze, aby uzyskać równomierne obciążenie i wysoki poziom stabilności.

Jak czyścić huśtawkę ogrodową?

Szczegółową instrukcję, jak potraktować swój model, znajdziesz w artykule. Wyczyść twarde tkaniny siedziska za pomocą miękkiej gąbki i łagodnych detergentów. Metalowe rury również są wdzięczne do okazjonalnego czyszczenia. Zaimpregnowane drewno możesz po dłuższym czasie użytkowania pomalować środkiem do konserwacji drewna, aby ponownie stało się odporne na warunki atmosferyczne.

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.