Sokowirówki

Kup tanio sokowirówkę online

Niezależnie od tego, czy chodzi o pyszne soki owocowe, czy zielone koktajle: sokowirówka należy do każdego dobrego gospodarstwa domowego. Co jest ważne przy zakupie sokowirówki? Jakie modele są dostępne i do czego najlepiej się nadają? Zanurz się w cudownym świecie soków i znajdź odpowiedzi na niektóre często zadawane pytania.

Jakie są dostępne systemy sokowirówek?

Sokowirówki wyróżniają się przede wszystkim specjalną technologią. W niektórych kuchniach dostępne są pionowe wyciskarki do soków z systemem wirowania. Sok jest ekstrahowany przez odwirowanie. Jednak ze względu na podgrzewanie soku podczas procesu wyciskania, cierpi na tym jego jakość. Rezultatem jest utrata ważnych składników odżywczych.

Znacznie lepsze są wyciskarki wolnoobrotowe z poziomym ruchem ślimaka, który obraca się powoli. Wyciskane w ten sposób soki zachowują bogactwo witamin. Dostępne są również sokowirówki z pionowo obracającymi się ślimakami. Dla tych, którzy się spieszą, mają one tę zaletę, że wyciskają więcej soku szybciej niż urządzenia poziome.

Do wyciskania większych ilości owoców dostępne są maszyny wykorzystujące ciśnienie wody. Takie wyciskarki do jabłek nie są już rzeczywistymi urządzeniami kuchennymi. Są wygodne w użyciu na zewnątrz w pobliżu przyłącza wody. Innym rodzajem sokowirówki jest sokowirówka parowa. Podgrzewanie parą i późniejsza sterylizacja pozwalają uzyskać soki o długiej trwałości.

Świeży sok czy sok konserwowany: do czego najlepiej nadają się urządzenia?

Applebee od Klarstein wnosi słodycz do Twojego życia. Wykorzystuje parę do wyciskania soku z jagód i owoców na galaretki, kompoty lub soki. Dzięki podgrzewaniu i późniejszej sterylizacji produkty mogą być przechowywane przez wiele miesięcy. Bella Elegance marki Klarstein z poziomo obracającym się ślimakiem to sokowirówka wolnoobrotowa do owoców, warzyw, liści, ziół i orzechów. Można go używać do przygotowywania soków owocowych lub koktajli we wszystkich odcieniach.

Fruitberry firmy Klarstein należy do kategorii wyciskarek wolnoobrotowych z pionową prasą ślimakową. Do świeżych soków z owoców, warzyw, liści, ziół lub orzechów. Fruit Punch firmy Waldbeck działa pod ciśnieniem wody. Nadaje się jako sokowirówka do winogron lub jabłek.

Kup odpowiednią sokowirówkę

Jeśli chcesz regularnie wyciskać większe ilości soku z owoców ziarnkowych lub winogron, wyciskarka do owoców Fruit Punch jest dobrym wyborem. Aby uzyskać soki o dłuższej trwałości, kup Klarstein's Applebee. Jeśli szukasz świeżych, wysokiej jakości soków, które zawierają jak najwięcej składników odżywczych, zalecamy wybór Klarstein Fruitberry lub Bella Elegance.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sokowirówek

Co można przetwarzać za pomocą sokowirówki?

Można go używać do wyciskania owoców, warzyw, zielonych liści i orzechów namoczonych w wodzie.

Które rodzaje sprzętu są najlepsze?

Zależy to od tego, jakie soki chcesz robić, w jakiej ilości, szybkości i jakości. Poziome wyciskarki wolnoobrotowe są najbardziej wszechstronne. Dzięki niewielkiej liczbie obrotów wyciskarki ślimakowej, wyciskają one sok delikatniej niż inne wyciskarki. Ponadto radzą sobie z każdym typowym materiałem tłoczonym, są ciche i zapewniają optymalną wydajność soku. Jednak ze względu na poziomą konstrukcję zajmowały więcej miejsca w kuchni.

Dlaczego liczba obrotów jest tak ważna w produkcji soków?

Im wolniejsza prędkość, tym łagodniejszy proces wyciskania soku. Sok jest ledwo podgrzany. Pozwala to zachować cenne witaminy i inne składniki odżywcze.

Czy poszczególne części można myć w zmywarce?

Nein. Niezależnie od tego, czy są wykonane z tworzywa sztucznego czy metalu, zaleca się zawsze ręczne czyszczenie poszczególnych części w celu ich ochrony. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.