3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Zestawy wypoczynkowe ogrodowe


Zestaw ogrodowy & zestaw mebli ogrodowych: usiądź i ciesz się życiem

Lato, słońce, radość życia na łonie natury! Jeśli chcesz cieszyć się nimi stylowo i komfortowo, skorzystaj z atrakcyjnej oferty wysokiej jakości zestawów mebli ogrodowych. Jeśli często masz gości, pragniesz być doskonałym gospodarzem lub po prostu chcesz wygodnie wyciągnąć po pracy nogi, to znajdziesz w tej kategorii bardzo wygodne opcje. Zaletą zestawu mebli ogrodowych jest to, że wszystko ze sobą współgra i jest dostarczane bezpośrednio do domu w atrakcyjnej cenie pakietu. Wystarczy, że ustawisz nowy zestaw ogrodowy i już możesz rozpocząć sezon na świeżym powietrzu.

Zestaw mebli ogrodowych: poznaj różne możliwości

Tutaj szybko wybierzesz nowoczesny zestaw mebli ogrodowych na każdy gust, każdy rozmiar tarasu lub balkonu i każdy budżet. Znajdziesz tu kompletne zestawy obejmujące stół i taborety, z wygodną tapicerką ponoszącą komfort użytkowania. Zestawy wypoczynkowe z altaną oferują wszechstronne, komfortowe rozwiązanie z ochroną przed słońcem i światłem. Rattanową sofę można w razie potrzeby rozciągnąć, tak że z ławki staje się wygodną opcją leżenia.

W ofercie można też znaleźć składane zestawy na mały balkon. Jako uzupełnienie zestawu znajdziesz tu ławki i leżaki, które zapewnią relaksujący pod każdym względem odpoczynek na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy lubią prostotę i rustykalność, korzystnym cenowo będzie zestaw do namiotu piwnego. Dla rodzin z dziećmi stół piknikowy jest wspaniałym dodatkiem do zestawu: na urodzinach znajdzie się miejsce dla wielu małych gości!

Kup zestaw mebli ogrodowych i ciesz się latem na różne sposoby

Chcesz mieć nowoczesną interpretację zestawu mebli ogrodowych? Tutaj znajdziesz ekskluzywną jakość z wysokiej jakości rattanowym wyglądem, który przyciąga wzrok. Jeśli chcesz, aby twój zestaw mebli ogrodowych był odporny na warunki atmosferyczne, zwróć uwagę na odpowiednią instrukcję w opisie produktu. Stalowa rama takiego zestawu jest malowana proszkowo i w pełni ocynkowana, dzięki czemu rdza nie ma szans. Pokrowce wykonane z polirattanu okazują się bardzo wytrzymałe i odporne na promieniowanie UV. Pokrowce są wodoodporne i w razie potrzeby można je wyczyścić, dzięki czemu nowy zestaw może wyglądać jak nowy nawet po długim okresie użytkowania.

Niektóre z dostępnych tutaj zestawów outdoorowych zbierają plusy za swoją elastyczną funkcjonalność: stołki w kilku prostych krokach można przekształcić w schowki, co pozwala na ich wykorzystanie w zależności od potrzeb. Szczególnie sofy wypoczynkowe są prawdziwymi artystami szybkiej zmiany, ponieważ można je dowolnie wykorzystywać i przekształcać. Wiele zestawów można zamówić w kilku kolorach, dlatego prezentacyjne zdjęcie produktu daje tylko pierwsze wrażenie! Sprawdź wszystkie opcje dla swoich ulubionych mebli ogrodowych i pozwól, aby różne odcienie barw podziałały na ciebie swoją magię.

Porady zakupowe jako podsumowanie: Jaki zestaw ogrodowy mi odpowiada?

Przede wszystkim zestaw ogrodowy powinien odpowiadać twojemu gustowi i pasować do reszty stylu wnętrza, choć z pewnością w strefie zewnętrznej można ustawić inne, inspirowane stylem śródziemnomorskim akcenty. Pomijając wzornictwo i materiały odporne na warunki atmosferyczne, należy dokładnie wymierzyć, co można umieścić i jak duży może być nowy zestaw ogrodowy. Dzięki zestawowi narożnemu możesz liczyć na cud przestrzeni, na którym wygodnie usiądzie kilka osób. Upewnij się, że wysokość siedziska jest dla ciebie wygodna, a tapicerka przyjemna, co jak pokazuje doświadczenie jest ważne dla wielu osób. Pod tym względem dobrą wiadomością jest to, że w zestawach znajdują się już grube poduszki lub podkładki pod siedziska.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące zestawów mebli ogrodowych

Które meble ogrodowe wytrzymują najdłużej?

Meble ogrodowe z metalowym stelażem powlekanym i ocynkowanym okazują się bardzo trwałe, a także odporne na działanie czynników atmosferycznych, co dotyczy również wikliny wykonanej z polirattanu. Można też długo użytkować meble drewniane, jeśli jest ono odpowiednio zaimpregnowane i regularnie konserwowane.

Jaki zestaw mebli ogrodowych kupić?

Tutaj znajdziesz atrakcyjny i wszechstronny wybór nowoczesnych mebli ogrodowych. Wskazówki dotyczące porad zakupowych pokazują, na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę.

Jaka jest różnica między polirattanem a rattanem?

Oba materiały są wizualnie bardzo podobne, ale różnią się zasadniczo pod względem odporności na warunki atmosferyczne. Podczas gdy naturalny rattan jest bardzo wrażliwy na wilgoć, syntetyczny polirattan prezentuje się jako bardzo odporny na warunki atmosferyczne i trwały. W połączeniu z powlekaną metalową ramą, takie meble ogrodowe mogą w razie potrzeby pozostać na zewnątrz także zimą.

do góry