3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Pojemniki na żywność

Kupuj pojemniki do przechowywania online w doskonałej cenie

Atrakcyjne wizualnie pojemniki do przechowywania są doskonałą alternatywą dla otwartych torebek w każdej kuchni do przechowywania sypkich produktów spożywczych, takich jak makaron i płatki owsiane. W szczególności przezroczyste szklane słoiki idealnie nadają się do przechowywania przypraw, herbaty, soli i wielu innych składników do pysznych posiłków. Ponadto istnieje również szeroka gama kolorowych puszek, na których można odczytać możliwą zawartość, taką jak cebula lub ziemniaki. Odpowiednie puszki można znaleźć dla każdego gospodarstwa domowego, w którym mieszkają rodziny, pary lub single.

Pudełko na lunch i pudełko na herbatę dla domowej atmosfery

Oprócz funkcji bezpiecznego przechowywania podstawowych produktów spożywczych, ziół, przypraw i kakao, praktyczne puszki do przechowywania spełniają również inny ważny cel. W pięknie ukształtowanych słoikach do przechowywania wykonanych ze szkła z pokrywkami wykonanymi z drewna i tworzywa sztucznego, Twoja żywność i wybrane przyprawy staną się elementem dekoracyjnym w Twojej kuchni. Na otwartej półce i na blacie roboczym uwagę przyciąga rustykalnie zaprojektowany pojemnik na chleb i jednolicie zaprojektowany zestaw z puszkami o różnych rozmiarach.

Gdy pojemnik na herbatę zostanie umieszczony tuż obok czajnika, przestrzeń na kuchennym kredensie stanie się przytulnym, zachęcającym kącikiem herbacianym. Gama różnych modeli jest tak szeroka, że można wyczarować indywidualny styl w kuchni po prostu używając różnie zaprojektowanych puszek i pudełek na półkach i stołach. Wreszcie, wszystkie słoiki do przechowywania, które można hermetycznie zamknąć za pomocą łatwej w obsłudze pokrywki, są przekonujące, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o długim okresie przechowywania delikatnej żywności i zachowaniu smaków.

Zestaw pojemników do przechowywania zapewniający porządek i dobre samopoczucie w kuchni

Aby nie musieć codziennie chodzić do supermarketu i kupować wszystkich składników do posiłków, warto zaopatrzyć się w przynajmniej niewielki zapas podstawowych produktów spożywczych. W szafce kuchennej, na półce kuchennej, a także na blacie kuchennym jest zwykle wystarczająco dużo miejsca na kilka puszek do przechowywania makaronu, ryżu, ziół, przypraw, kawy, kakao i innych niezbędnych produktów spożywczych do codziennego użytku.

Worauf ist beim Kauf von Vorratsdosen zu achten?

Używanie puszek do przechowywania w kuchni ma tę zaletę, że wszystkie ważne produkty spożywcze mają stałe miejsce. Chleb jest w pojemniku na chleb, a torebki herbaty w pojemniku na herbatę. Zamiast mylącego mnóstwa otwartych torebek i woreczków, można również zobaczyć na pierwszy rzut oka, które podstawowe produkty spożywcze są nadal dostępne w spiżarni. Szklane słoiki do przechowywania nadają również półce kuchennej dekoracyjny wygląd.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące słoików do przechowywania

Czy żywność w puszkach, taka jak ryż i sucha fasola, jest chroniona przed molami spożywczymi?

Żywność luzem jest dobrze chroniona przed molami spożywczymi, zwłaszcza w hermetycznie zamkniętych puszkach. Wieczka tych puszek uszczelniają zawartość w 100 procentach niezawodnie.

Czy każdy zestaw pamięci masowej ma długą żywotność?

Modele szklane, plastikowe i drewniane są generalnie trwałe, jeśli dbasz o nie zgodnie z zaleceniami producenta i regularnie czyścisz je przed uzupełnieniem nowymi materiałami.

Czy puszka może być z czasem używana do przechowywania różnych produktów spożywczych?

Po dokładnym wyczyszczeniu puszki z kurzu i resztek żywności, takich jak ziarna ryżu, można jej używać do przechowywania m.in. kawy.
do góry