O nas

Historia Electronic Star

Firma Chal-Tec GmbH - właściciel sklepów Electronic Star - została założona we wrześniu 2005, jako podmiot zajmujące się handlem urządzeniami elektronicznych ze szczególnym naciskiem na sprzęt DJ-ski, systemy muzyczne i nagłośnieniowe. Dysponujemy również wyposażeniem estradowym, takim jak: kolumny, mikrofony, megafony, wzmacniacze, efekty oświetleniowe, wytwornice dymu i akcesoria przeznaczone od obsługi wydarzeń muzycznych.

Nasza siedziba mieści się przy ulicy Wallstrasse, historycznie będacej jedną z ulic handlowych w centrum Berlina, obecnie jest to lokalizacja wielu ambasad. Posiadamy również sklep firmowy „Sound & Light” przy ulicy Kanntstrasse, oferujący ekspozycję urządzeń i profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Jaki jest nasz cel?

Od momentu powstania naszym celem nadrzędnym jest dystrybucja wysokiej jakości sprzętu, w atrakcyjnych cenach, a więc dostępnego dla każdego. Posiadamy nie tylko urządzenia uznanych, profesjonalnych firm, ale również alternatywne produkty w korzystnych cenach. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości artykuły zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów, stanowiące wyposażenie scen, klubów i dyskotek, a także urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Z niezmienną pasją i zaangażowaniem poszukujemy wciąż nowych producentów, dzięki którym oferujemy naszym Klientom satysfakcjonujące zakupy bez konieczności rezygnacji z wysokiej jakości lub oszczędności na akcesoriach. Ponadto koszty marketingowe zostały zredukowane dzięki zakupom poprzez platformę internetową, tak aby nasi Klienci mogli uzyskać maksymalne korzyści cenowe. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć nasz główny cel biznesowy: Chcemy aby każdy miał szansę kreatywnego rozwoju.

Nasz asortyment

Electronic-Star oferuje klientom szeroką gamę artykułów z całego świata: domowe i samochodowe systemy nagłośnienia, funkcjonalne uchwyty ścienne dla telewizorów, zestawy kina domowego, odtwarzacze DVD, beamery, oprogramowanie muzyczne i niezbędne akcesoria takie jak: statywy, pokrowce, okablowanie. W naszej ofercie znajdują się również instrumenty muzyczne, słuchawki, dyktafony, elektryczne skutery, aparaty cyfrowe, alkomaty i wykrywacze metali, kompaktowe urządzenia stereo i małe AGD.

Electronic-Star Lager

Electronic Star w Polsce i Europie

Dzięki opiniom naszych klientów wiemy, że podążamy we właściwym kierunku. Od początku istnienia firmy posiadamy opinie rzetelnego sprzedawcy internetowego. Poza siedzibą firmy w Niemczech, nasze filie w Polsce, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Czechach, Finlandii, Szwecji, Portugalii, Słowacji oraz na Węgrzech cieszą się niesłabnącym zaufaniem i popularnością wśród klientów. Jesteśmy także jednym z wiodących sprzedawców w serwisie eBay.

Przyszłość Electronic Star

W najbliższych latach dołożymy wszelkich starań, by dzięki naszym wysiłkom firma Electronic-Star stała się znana nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Uczciwa wycena jest tylko jedną z naszych zasad. Szybka dostawa i bezpieczeństwo podczas zakupów, otwartość w stosunku do naszych klientów, gotowość natychmiastowej odpowiedzi na ich pytania i uwagi to bezkompromisowe warunki funkcjonowania naszego sklepu.

Mając świadomość globalnego zasięgu nasz dynamiczny, międzynarodowy zespół stale się rozwija, aby spełniać codziennie oczekiwania naszych Klientów.

Wasz zespół Electronic-Star

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.