Koce i poduszki elektryczne

Wybierz
Sortuj według
 • Strona 1 / 3
59 Trafienia dla "Koce i poduszki elektryczne"
Filtrowanie i sortowanie
 • Strona 1 / 3
Koce i poduszki elektryczne

Koce i poduszki elektryczne

Koce i poduszki elektryczne zapewniają kojące ciepło nie tylko w zimnej porze roku, ale także w przypadku dolegliwości zdrowotnych, na przykład pleców. W przeciwieństwie do butelki z gorącą wodą, która jest wypełniona wodą, nie schładzają się, ale zapewniają ciepło tak długo, jak tego potrzebujesz. Przeczytaj tutaj, co wyróżnia poszczególne produkty, jak działają, jakie są dostępne wersje i jakie mają funkcje.

Koc elektryczny - zalety

Zwłaszcza gdy na dworze robi się chłodniej, koc elektryczny staje się bardzo popularny. Podobnie jak poduszka elektryczna, zapewnia on przytulne ciepło w bardzo krótkim czasie. Wiele osób kładzie go do łóżka przed pójściem spać. Koc okazuje się praktyczny nie tylko w zimie. Jest idealny dla osób, które szybciej marzną, a także przydatny jako element terapii cieplnej, np. przy następujących dolegliwościach i chorobach:

 • Ból szyi lub pleców
 • Ból mięśni i stawów
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów
 • Reumatyzm
 • Fibromialgia

Koce elektryczne są alternatywą dla leków czy maści uśmierzających ból, ponieważ rozgrzewają mięśnie i dzięki temu przywracają swobodę ruchu. Głęboko przenikające ciepło koca wspomaga krążenie krwi, zapewnia relaks i rozluźnia spięte mięśnie.

Koce elektryczne zapewniają ciepło na dużej powierzchni ciała, natomiast poduszki elektryczne nadają się do selektywnego ocieplania mniejszych obszarów ciała. Mata elektryczna jest idealna dla stóp. Koce elektryczne posiadają zintegrowane przewody, które są podgrzewane przez prąd elektryczny. To ciepło jest uwalniane na zewnątrz. Moc nagrzewania jest stosunkowo niewielka, zwykle 100 do 150 W. Zapotrzebowanie koca na energię jest znacznie niższe niż w przypadku ogrzewania całego pomieszczenia.

Zakup koca elektrycznego - różne rodzaje i cechy

Dzięki oddychającym i specjalnym tkaninom, takim jak miękki mikroplusz, koc elektryczny jest cudownie przytulny. Można nim sterować za pomocą pilota i indywidualnie regulować ciepło. Wybierz pomiędzy różnymi poziomami mocy. Dzisiejsze koce elektryczne są wyposażone w najnowszą technologię i oferują wiele funkcji, takich jak:

 • Żądana temperatura dzięki różnym poziomom ciepła
 • Timer, np. 1 do 12 godzin
 • Bezpieczeństwo dzięki ochronie przed przegrzaniem i automatycznemu wyłączeniu
 • Podświetlany wskaźnik
 • Zdejmowany panel sterowania
 • Higieniczne, można prać w pralce

Dostępne są też praktyczne, wygodne i bardzo miękkie koce elektryczne z rękawami.

Zakup koca elektrycznego lub poduszki elektrycznej - co jest lepsze?

Istnieje szeroki wybór koców elektrycznych. Upewnij się, że kupujesz właściwy rozmiar. Rozmiar XL czy XXL? Dzięki wymiarom 2,00 x 1,80 m pod obszernym kocem XXL Dr. Watson marki Klarstein można na przykład wygodnie wtulić się i ogrzać także we dwoje. Koc elektryczny Comfort & Style Dr. Watson ma wymiary 1,80 x 1,30 m. A może wolisz mniejszą matę grzewczą, która ogrzeje Twoje stopy? Produkty posiadają aż sześć poziomów grzania. Koce elektryczne, które pozwalają na regulację temperatury i posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz automatyczne wyłączanie, są znacznie wyższej jakości niż proste modele. Dzięki timerowi można samemu zdecydować, kiedy koc powinien się wyłączyć.

FAQ

Dlaczego warto kupić koc elektryczny lub poduszkę elektryczną?

Wiele osób uwielbia przyjemne ciepło w zimnych miesiącach. Czy to w łóżku, czy na kanapie, koce elektryczne właśnie to zapewniają. Ponadto nadają się one do różnych dolegliwości zdrowotnych, takich jak bóle pleców lub zapalenie stawów, ale także do ukierunkowanego leczenia ciepłem.

Jak działa koc elektryczny?

Koce elektryczne są zasilane z gniazdka elektrycznego, ale zużywają mniej energii, niż gdybyśmy chcieli podkręcić ogrzewanie. Są one oferowane w różnych rozmiarach i są bezpieczne w użyciu dzięki zintegrowanym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak ochrona przed przegrzaniem i automatyczne wyłączanie. Koc można również wyczyścić w pralce po odłączeniu zasilacza.

Dla kogo odpowiednie są koce elektryczne?

Koce zapewniają kojące ciepło przez cały rok. Nadają się dla osób, które szybciej marzną lub chcą ogrzać wybrane obszary swojego ciała. Koc rozgrzewa się w ciągu kilku minut.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.