3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Płyty gazowe


Kup płytę gazową - atrakcyjna różnorodność modeli do użytku domowego i mobilnego

Podczas gdy wiele osób korzysta z kuchenki elektrycznej, są też tacy, którzy nadal chcą gotować na gazie. W sklepie internetowym Electronic Star można kupić wysokiej jakości kuchenkę gazową lub osobną płytę do pracy na gazie, a także płytę gazową na gaz płynny propan. Aby pomóc Państwu w dokonaniu właściwego wyboru podczas podejmowania decyzji o zakupie, przedstawiamy przegląd ważnych czynników przy zakupie.

Płyta gazowa ma następujące zalety

W czasach rosnących cen energii elektrycznej, gotowanie na prąd nie musi być ostatecznością. W zależności od ilości energii elektrycznej lub zasobów gazu potrzebnych do gotowania, tańsze może być użycie płyty gazowej. Jeśli wyłączysz płytę grzewczą i płomień stworzony przez gaz zgaśnie, powierzchnia gotowania bardzo szybko się schłodzi. Zmniejsza to ryzyko poparzeń w porównaniu z płytą szklano-ceramiczną. Jeśli w twoim gospodarstwie domowym są dzieci i chcesz obejść się bez indukcji, odpowiednim rozwiązaniem będzie 4-palnikowa płyta gazowa. Ponadto 2-palnikowa lub 4-palnikowa płyta gazowa bardzo szybko podgrzewa potrawy, dlatego jest dobrym wyborem dla każdego, kto ma mało czasu na gotowanie. Płytę gazową możesz wykorzystać także podczas podróży kamperem lub w ogrodzie. Nawet jeśli nie ma dostępu do kuchenki, z wersją przenośną nie musisz się obejść bez gorącego posiłku. Płyta gazowa jest bardzo poręczna i można ją wyjątkowo elastycznie wykorzystać w każdym miejscu.

Płyty gazowe w różnych wersjach koncepcyjnych

Pola grzewcze dostępne są w naszym sklepie internetowym z różną ilością płyt grzewczych. Klasyczne kuchenki gazowe mogą być wyposażone w 4-palnikową płytę gazową. Jeśli potrzebujesz jeszcze jednego płomienia, jako rozwiązanie oferujemy również model 5-palnikowy. Ponadto nasze płyty gazowe różnią się materiałem, z którego są wykonane. Aluminium, stal nierdzewna i kombinacje z ceramiką szklaną spełniają różnorodne wymagania stawiane urządzeniom. Dostępne są również różne warianty wzornicze i kolory.

Zakup płyty gazowej - porady dotyczące wyboru

Czy chcesz po prostu mieć możliwość przygotowywania potraw w ogrodzie bez konieczności korzystania z kuchenki w domu? W tym przypadku zazwyczaj wystarcza 2-palnikowa płyta gazowa. Jeśli zależy Ci na płycie gazowej z propanem, w naszym sklepie internetowym znajdziesz model od renomowanego producenta Klarstein. Ponadto, łącząc płytę gazową z istniejącą kuchenką, można wziąć pod uwagę jej kolor. Jeśli celowo wybierzemy inny kolor płyty grzewczej, można uzyskać dekoracyjne kontrasty wzornicze. Jednolita kolorystyka umożliwia harmonijne zaprojektowanie kuchni.

Dokonaj wyboru i zamów wysokiej jakości płytę gazową w niskich cenach w sklepie internetowym Electronic Star!

FAQ

Jak szybko można przygotować posiłki przy użyciu płyt gazowych?

Płyty gazowe posiadają bardzo precyzyjną regulację. Za płomieniem kryje się też spora moc. Dlatego płyty gazowe szybko podgrzewają potrawy.

Jak cenowo wygląda gotowanie na płytach gazowych?

Gotowanie na płytach gazowych jest zazwyczaj tańsze niż na prąd. Eksperci szacują oszczędności na poziomie dwóch trzecich.

Ile płomieni powinna mieć najlepiej płyta gazowa?

Na płycie przenośne zazwyczaj wystarczą dwa pola. Kuchenki gazowe są odpowiednio wyposażone w cztery palniki.

do góry