Płyty grzewcze

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 6
140 Trafienia dla "Płyty grzewcze"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 6
Płyty grzewcze

Kup płytę grzewczą online - wysokiej jakości rozwiązania do zabudowy i urządzenia kempingowe w doskonałej cenie

Płyta grzewcza jest niezbędna do przygotowania gorącego posiłku. Można ją dostać jako płytę do zabudowy lub jako mobilne rozwiązanie do zasilania podczas wakacji na kempingu w kamperze. W Electronic Star można kupić zestaw kuchenny lub samodzielną płytę grzewczą. Istnieje szeroki wybór płyt grzewczych i płyt do gotowania. Decyzja nie jest łatwa. Aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego modelu, przedstawiamy ważne kryteria istotne przy zakupie.

Wszechstronne zastosowania wydajnej płyty grzewczej

Można kupić płytę grzewczą, jeśli poprzednia jest porysowana i nie spełnia już w pełni swojej funkcji. Aby nie tracić cennej energii podczas podgrzewania garnków i patelni, warto wymienić uszkodzoną płytę grzewczą na nową. Możesz również kupić płyty grzewcze, jeśli chcesz mieć opcję przygotowywania żywności w kamperze lub w ogrodzie. Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, możesz osiągnąć pożądane rezultaty w sprawnym przygotowywaniu posiłków dzięki małej płycie grzewczej.

Szeroki wybór typów - płyta grzewcza idealnie dopasowana do każdych potrzeb

Płyty kuchenne i płyty grzewcze różnią się znacznie sposobem obsługi. Oprócz płyt z ceramiki szklanej do kuchenki elektrycznej dostępne są również płyty indukcyjne oraz płyty, które można zasilać gazem. Jeśli zależy Ci na klasycznej kuchence elektrycznej, w naszym sklepie internetowym możesz dostać zestaw kuchenny do zabudowy - składający się z kuchenki elektrycznej z dopasowanymi płytami grzewczymi. Można też kupić płytę grzewczą, na której zmieszczą się dwa lub cztery garnki. Alternatywnie dostępne są płyty grzewcze z pojedynczym płomieniem. Innowacyjne modele zostały wyposażone przez producenta w funkcję automatycznego wyłączania. Szczególnie wygodna jest wersja z zabezpieczeniem przed przegrzaniem. Podczas gdy tradycyjne płyty grzewcze wyposażone są w pokrętła, nowoczesne rozwiązania wyposażone są w atrakcyjny panel dotykowy. Wybieraj też z palety neutralnych kolorów, takich jak czerń, biel czy srebro. Wybrane modele dostępne są w przyciągających wzrok kolorach, takich jak czerwony.

Zakup płyty grzewczej - kilka porad zakupowych

Jeśli szukasz rozwiązania na camping, płyta duo jest odpowiednim wyborem. Jeśli korzystasz już z kuchenki elektrycznej, to odpowiednim modelem będzie płyta szklano-ceramiczna. Jeśli zaczynasz przygodę z własnym mieszkaniem, polecamy zestaw kuchenny. Zestaw kuchenny do zabudowy ma tę zaletę, że wszystkie niezbędne elementy doskonale ze sobą współgrają. Chcesz mieć stylowe rozwiązanie dla show cooking? Podążaj za trendem retro i zdecyduj się na jedną w kolorze jaskrawej czerwieni. Tak nietypowy model to gwarancja zwrócenia na siebie uwagi.

Przejrzyj już teraz kolekcję płyt grzewczych i kuchennych Electronic Star i zamów swoją wybraną płytę - solo lub w zestawie!

FAQ

Czy płyty grzewcze i kuchenne mogą być używane również do grillowania?

Tutaj wszystko zależy od wykonania. Innowacyjni markowi producenci, tacy jak Klarstein, oferują płyty grzewcze z funkcją grilla. Można je dostać w naszym sklepie.

Jakie płyty grzewcze i kuchenne są odpowiednie dla osób pracujących?

Jeśli wieczorem brakuje Ci czasu na przygotowanie posiłków, możesz zdecydować się na płytę indukcyjną. Dzięki niej woda gotuje się w ciągu kilku minut, a potrawy szybciej.

Ile kosztują płyty grzewcze i płyty do gotowania?

W zależności od modelu, Electronic Star oferuje płyty grzewcze w dwucyfrowym przedziale cenowym. Modele premium są reprezentowane w górnym trzycyfrowym zakresie.

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.