Obciążenia na hantle

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 1 / 2
25 Trafienia dla "Obciążenia na hantle"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 1 / 2
Obciążenia na hantle

Wysokiej jakości obciążenia na hantle do indywidualnego treningu

Obciążenia na hantle ważnym elementem każdego treningu siłowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o same obciążenia na hantle, czy też o same hantle, odpowiednie obciążenia na hantle z otworem 50 mm zapewniają precyzyjną gradację obciążeń, a tym samym umożliwiają ukierunkowany i przede wszystkim wymagający trening.

W naszym asortymencie zwracamy uwagę nie tylko na precyzyjną gradację obciążeń, ale przede wszystkim na wykonane w wysokiej jakości obciążenia na hantle i o weryfikowanej, dokładnej wadze. Tylko w ten sposób można zoptymalizować przebieg treningu.

Odpowiednie obciążenia na hantle dla wszystkich wymagań

Czy to hantle, czy sztangi, obciążenia na hantle muszą pasować do wybranego sprzętu. Ważna jest gradacja poszczególnych obciążeń oraz znormalizowane rozmiary obciążeń. Obciążenia na hantle o wadze 20 kg do sztangi oraz obciążenia na hantle o wadze 10 kg do sztangi i hantli można doskonale uzupełnić o obciążenia na hantle o wadze 5 kg, które pozwalają na jeszcze dokładniejszą gradację.

Im bardziej precyzyjnie można stopniować obciążenia, tym łatwiej i prościej jest nie tylko dokumentować postępy treningowe, ale także je organizować. Każde dodatkowe obciążenie wymaga więcej od mięśni i stymuluje je do wzrostu i lepszej wydajności. Precyzyjna gradacja obciążeń treningowych ma decydujące znaczenie zarówno w kulturystyce, jak i w sportach zdrowotnych.

Gumowane obciążenia na hantle - bezpieczeństwo i komfort treningu

Jeśli obciążenia na hantle mają gumową powłokę, daje to szereg korzyści podczas treningu. Gumowane obciążenia są znacznie cichsze podczas użytkowania, ponieważ metale nie obijają się już o siebie podczas treningu i tym samym nie zwiększają poziomu hałasu. Także operowanie obciążeniami jest łatwiejsze. Używanie gumowanych obciążeń na hantle chroni na przykład podłoże.

Ale estetyka też odgrywa rolę. Dzięki często kolorowej gumowej powłoce obciążenia wyglądają ładniej, a trening wydaje się być bardziej kolorowy, a przez to bardziej motywujący. Jeśli obciążenia na hantle są gumowane, sportowiec i jego otoczenie korzystają na tym w równym stopniu. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej dostawców i coraz więcej studio fitness decyduje się na praktyczne gumowane obciążenia na hantle.

Właściwy zestaw obciążeń a na hantle dla każdego wymagania

Dzięki zestawowi obciążeń na hantle można łatwo i skutecznie zaspokoić wiele potrzeb. W zestawach poszczególnych dostawców znajdują się zazwyczaj obciążenia w różnych klasach wagowych. Od obciążeń na hantle o wadze 5 kg do obciążeń na hantle o wadze 10 kg lub nawet 20 kg, odpowiednia liczba jest dostępna w różnych zestawach.

Dzięki temu przy pomocy jednego lub dwóch zestawów tych obciążeń na hantle można bez problemu pokryć różne zapotrzebowania i wymagania w sektorze rekreacyjnym. Ponieważ obciążenia na hantle są dostarczane z otworem 50 mm, można je wygodnie i łatwo stosować na wszystkich standardowych sztangach. Dzięki temu masz niezbędną elastyczność użytkowania.

Po prostu kup obciążenia na hantle i trenuj bardziej efektywnie

Dla efektywnego treningu z wieloma wariacjami ważną rolę odgrywa rodzaj obciążeń na hantle i ich gradacja. Samo kupowanie obciążeń na hantle i liczenie na najlepsze rzadko jest tutaj mottem. Z tego powodu nasi klienci znajdą u nas duży wybór różnych obciążeń na hantle w najlepszym wykonaniu, które można bezpiecznie łączyć z różnymi hantlami i sprzętem sportowym. Pozwala to na zdrowy i zorganizowany trening siłowy, który dzięki różnym obciążeniom na hantle można idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb.

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.