3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Fitness i sport

Ze sportem do zdrowszego życia

Dla tych, którzy chcą żyć zdrowo i opanować codzienność w zrównoważony sposób, fitness i sport są częścią życia. Jeśli poza pracą nie masz czasu na regularne wizyty na siłowni, nie rozpaczaj. Trening siłowy i wytrzymałościowy można również wykonywać w sposób relaksujący w domu!

Aby sport pasował do każdego harmonogramu

Już 30 minut ćwiczeń dziennie sprawia, że robisz coś dobrego dla siebie i swojego ciała - a ono Ci za to podziękuje. W życiu codziennym prowadzi to do zwiększenia energii, a statystycznie długość życia wzrasta średnio o kilka lat. Brak czasu na sport, bo kanapa wzywa? W takim razie nie zapominaj, że sportowa równowaga zwiększa produktywność! Możesz też łatwo oszukać swoje słabsze wewnętrzne ja, otrzymując sprzęt fitness bezpośrednio do domu, oszczędzając sobie w ten sposób wycieczki do siłowni. Od teraz nie ma już wymówek, aby nie uprawiać sportu i nic nie stoi na przeszkodzie, aby konsekwentnie realizować swoje sportowe cele. Dodatkową zaletą prywatnego sprzętu fitness jest koszt - inwestycja zwraca się bardzo szybko w porównaniu z miesięcznymi kosztami siłowni.

Duży wybór dla indywidualnych planów treningowych

Zanim zaczniesz, musisz zdecydować, przy pomocy czego chcesz trenować. Aby to zrobić, należy zadać sobie pytanie, co dokładnie chcemy zrobić dla swojego ciała. Czy w sporcie należy skupić się na treningu siłowym, czy też równolegle trenować kilka mięśni poprzez trening funkcjonalny? A może należy skupić się bardziej na treningu wytrzymałościowym? Oczywiście, możesz mieszać i dopasowywać, bo w końcu liczy się dobre połączenie treningu siłowego i wytrzymałościowego. Z reguły zawsze trzeba mieć pewność, jak działają poszczególne ćwiczenia, aby nie zagrażać swojemu zdrowiu. Do tego celu dostępnych jest wiele blogów sportowych i poradników, które dostarczają wszystkich ważnych informacji, jak zacząć. Aby uprościć decyzję, oto przegląd różnych treningów.

Trening siłowy dla wzmocnienia ciała i duszy

Trening siłowy jest idealny do wykonania wieczorem przed telewizorem. Właściwym celem jest zwiększenie masy mięśniowej za pomocą ćwiczeń bez sprzętu lub przy wsparciu sprzętu do treningu siłowego. Jeśli masz trochę miejsca w mieszkaniu lub nawet salę fitness czy garaż, to dzięki rackowi do treningu siłowego jesteś świetnie przygotowany. Istnieje niezliczona ilość ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu, aby zaangażować wszystkie ważne grupy mięśniowe za pomocą tylko tego przyrządu. Nie ma szans, żeby sport się znudził! Jeśli to urządzenie jest dla Ciebie za duże, możesz zadowolić się również mniejszym rozmiarem. Tutaj na przykład bardzo dobrym wyborem są hantle, aby wzmocnić mięśnie ramion i pleców.

Trening funkcjonalny jest modny

Trening funkcjonalny to świetny sposób na trenowanie kilku stawów i grup mięśniowych w tym samym czasie. Do tego celu służą skakanki, gumy do ćwiczeń lub trenażery równowagi. Piłki lekarskie są również bardzo poszukiwanymi przyrządami treningowymi, ponieważ oprócz mięśni poprawia się równowaga i elastyczność. Ćwiczenia opierają się na poszczególnych problemowych strefach. Jeśli chcesz jednocześnie poprawić swoją wytrzymałość, możesz skorzystać z trampoliny fitness. Nie należy jej mylić z trampoliną ogrodową dla dzieci - jest mniejsza i wkomponuje się wspaniale w wystrój mieszkania. Tutaj trenowane są nie tylko nogi, ale całe ciało, gdyż równolegle pracują mięśnie i zmysł równowagi. Dzięki temu sport staje się przyjemnością!

Trening wytrzymałościowy w pomieszczeniach zamkniętych

Jesteś bardziej fanem treningu wytrzymałościowego niż siłowego? Jeśli nie możesz zmusić się do joggingu przez park przy wietrze i pogodzie, lepiej skorzystać z bieżni. Czy to początkujący, czy profesjonalista - bieżnia to odpowiedni sprzęt sportowy dla każdego, kto chce poprawić swoją wytrzymałość. Orbitrek oferuje również bardzo przyjazny dla stawów i efektywny trening całego ciała, który jest idealną równowagą dla zajęć siedzących. Tutaj też nie ma już wymówek dla sportowych obiboków, bo każdy znajduje czas, by w dwa wieczory na 30 minut usiąść na swoim nowym sprzęcie fitness.

Optymalne akcesoria fitness i odpowiednia odzież sportowa to konieczność

Przed rozpoczęciem aktywności nie może zabraknąć odpowiednich akcesoriów. Na przykład jeśli chcesz żyć w harmonii ze swoim ciałem, joga jest odpowiednim sportem dla Ciebie - i oczywiście nie obejdzie się bez odpowiedniej maty do jogi. Zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w zależności od dyscypliny sportu, odpowiednia odzież sportowa jest pierwszym krokiem przed wskoczeniem na sprzęt treningowy. Czy chodzi o spodnie kompresyjne, czy torbę sportową, mamy wiele różnych wersji dla każdego sportowca.

Dzięki odpowiedniemu sprzętowi sportowemu możesz teraz zacząć od odpowiednich ćwiczeń i programów oraz rozpocząć zdrowe i długie życie.

do góry