Okapy podszafkowe

Wybierz
Sortuj według
  • Strona 2 / 2
43 Trafienia dla "Okapy podszafkowe"
Filtrowanie i sortowanie
  • Strona 2 / 2
Okapy podszafkowe

Kup tanio okap podszafkowy przez internet - oszczędzający miejsce okap/wyciąg kuchenny o dyskretnym wzornictwie

Jeśli masz potrzebę optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni w kuchni, konieczny jest zakup okapu kuchennego oszczędzającego miejsce. Jest to tym ważniejsze, im mniejsza jest kuchnia. W tym celu dobrze sprawdzi się wyciąg podszafkowy, która współpracuje z powietrzem recyrkulowanym lub wywiewanym. W Electronic Star w rozsądnej cenie można zamówić kompaktowy okap podszafkowy o szerokości 60 cm oraz w innych formatach. Poniższy przewodnik zakupowy pokaże ci, jakie kryteria nalezy uwzględnić przy zakupie wysokiej jakości wyciąg podszafkowy.

Koncepcja okapu podszafkowego

Ten specjalny typ okapu wyciągowego montuje się pod znajdującą się nad nim szafką. Opcjonalnie może być również zamontowany bezpośrednio w ścianie. Przestrzeń nad nim w szafce możesz optymalnie wykorzystać do przechowywania przyborów kuchennych. Jak każda inny okap, wyciąg podszafkowy odprowadza z kuchni opary powstałe podczas gotowania i pieczenia o dużej wilgotności, zapachy potraw i tłuste aerozole.

Okap podszafkowy dostępny w wielu wariantach

Najważniejszą chyba różnicę w przypadku okapów podszafkowych stanowi system. Niektóre okapy podszafkowe pracują w oparciu o powietrze obiegowe - inne z o powietrze wywiewane. Ponadto okapy do zabudowy podszafkowej mają inaczej zwymiarowaną szerokość. Klasyka z okapem podszafkowym o szerokości 60 cm można kupić w sklepie internetowym Electronic Star. Mniejsze modele mają szerokość 52 cm - większe - 72 cm. Duża część modeli, które można zamówić, wyposażona jest w oświetlenie LED, które oświetla strefę gotowania. Szczególnie wygodne w obsłudze są jednostki, które wyposażone są w panel dotykowy. Niektóre wyciągi mają wbudowany timer, inne wersje wyposażone są nawet w pilota. Do wyboru są również okapy podszafkowe w różnych kolorach.

Zakup okapu podszafkowego - jak podjąć właściwą decyzję

Przestrzeń dostępna do przechowywania w jednostce ściennej zależy od tego, czy jest okap recyrkulacyjny czy wyciągowy. W przypadku okapów wyciągowych głębokość szafki jest płytsza ze względu na znajdującą się za nią rurę wydechową, ale nadal nadaje się do przechowywania małych przedmiotów, takich jak przyprawy. Podszafkowy okap kuchenny z recyrkulacją, ma tę zaletę, że nie trzeba odprowadzać zużytego powietrza na zewnątrz. Ponieważ nie jest do tego konieczne przebijanie się przez ścianę, montaż okapu podszafkowego z recyrkulacją powietrza jest szczególnie korzystny. Okap kuchenny z recyrkulacją doskonale sprawdzi się również w mieszkaniach czynszowych jako rozwiązanie podszafkowe. Zamawiając w Electronic Star okap podszafkowy o szerokości 60 cm, doświadczysz korzyści ze standardowych wymiarów, które doskonale współgrają z szafkami kuchennymi o tych samych znormalizowanych wymiarach. Ponadto godna polecenia jest wysoka klasa efektywności energetycznej oraz ponadczasowy design. Zamów już teraz okap podszafkowy o szerokości 60 cm lub inny wybrany przez siebie model w naszym sklepie internetowym!

FAQ

Jaką moc ma podszafkowy okap kuchenny?

Zasadniczo okap montowany pod szafką ma nieco niższą wydajność niż wersja klasyczna. Nowoczesne modele mają jednak silnik o dużej mocy.

Co jest lepsze: okap podszafkowy z recyrkulacją czy wyciągiem powietrza?

Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, zalecany jest system odprowadzania zużytego powietrza. W wynajmowanych mieszkaniach nie ma możliwości przebicia się przez ścianę bez konsultacji z właścicielem. Bardziej sprawdzi się tu system z powietrzem obiegowym.

Czy okapy podszafkowe można wysuwać?

Liczne modele można wygodnie wyciągnąć i zniknąć, gdy nie są używane - dla atrakcyjnej wizualnie estetyki kuchni.

Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.