Numer artykułu 10027712

Klarfit Rocketboy 250 Trampolina 250cm Siatka bezpieczeństwa wewnątrz, szeroka drabinka, niebieska

Sportowa trampolina o średnicy 2,50 m z maks. obciążeniem do 150 kg, wewnętrzną siatką bezpieczeństwa oraz wyściełanymi drążkami.

Trzy podwójne, czarne nogi podporowe powlekane proszkowo i odporna na działanie promieni UV mata do skakania z polipropylenu zwiększająca trwałość trampoliny.

Łącznie z drabinką pokrywaną proszkowo i stopniami z tworzywa sztucznego dla bezpiecznego wchodzenia i odpornym na warunki pogodowe pokrowcem.

Skakanie na trampolinie to zabawa i sport – przeżyj to sam przy użyciu trampoliny Klarfit Rocketboy 250!

Skakanie na trampolinie cieszy się coraz większą popularnością i ma to dobre uzasadnienie. Najwięcej zabawy mają z pewnością najmłodsi członkowie rodziny. Dzieci i rodzice chętnie korzystają z tej możliwości ruchu na świeżym powietrzu. Poza tym trampolina pozwala poprawić kondycję, koordynację oraz wyćwiczyć motorykę i zmysł równowagi. Skakanie wzmacnia mięśnie i zwiększa ruchliwość - nie obciążając przy tym zbyt mocno stawów. 2,5-metrowa średnica powierzchni do skakania to wystarczające pole do małych i dużych skoków.

W przypadku Rocketboy 250 firma Klarfit das opracowała na nowo i jeszcze bardziej ulepszyła sprawdzone wzornictwo swojej trampoliny. Pierwszorzędnym celem było bezpieczeństwo użytkowników. Można tu zaliczyć nową drabinkę, której szczebelki zastąpiono stopniami z antypoślizgowego tworzywa sztucznego. Nie nagrzewają się one za bardzo na słońcu, a gładka, antypoślizgowa powierzchnia stopni pozwala na przyjemny i bezpieczny dostęp do trampoliny. Trampolina pewnie stoi na trzech podwójnych nogach, a jej szczególna konstrukcja zapewnia dużą stabilność. Warunkiem, który trzeba spełnić, aby trampolina stała stabilnie jest ustawienie jej na równej, płaskiej powierzchni. Opcjonalna siatka ochronna trampoliny ogrodowej chroni dodatkowo przed urazami. W stosunku do wielu porównywalnych produktów jest ona w przypadku Rocketboy firmy Klarfit umieszczona w środku, co skutecznie chroni przed wypadnięciem z trampoliny lub zakleszczeniem się w sprężyny. Drążki podtrzymujące siatki są ponadto tapicerowane.

Poza wysokiej jakości wykonaniem trampolina odznacza się świetnymi zabezpieczeniami. Mata do skakania składa się z polipropylenu, a jej powierzchnia jest dodatkowo chroniona przed promieniami UV, co przedłuża trwałość trampolin. Zabezpieczenie to jest szczególnie ważne przede wszystkim przy silnym nasłonecznieniu latem. 48 ocynkowanych sprężyn zaprasza do niezapomnianych skoków, przy czym wielkopowierzchniowe wyściełanie trampoliny skutecznie chroni przed zakleszczeniem lub wypadnięciem pomiędzy sprężynami. Poza tym zarówno rama metalowa, jak i drabinka są powlekane proszkowo czarnym tworzywem sztucznym, co poprawia wygląd i trwałość części metalowych. Dzięki pokrowcowi przeciwdeszczowemu Klarfits Rocketboy jest odporna na warunki pogodowe i nawet w silnym deszczu może stać na swoim miejscu. Przyciągający oczy kontrast niebieskiej wyściółki i czarnych części metalowych powoduje, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tej trampoliny rozrywkowo-sportowej.

Trampolina ogrodowa Rocketboy 250 Klarfit o maksymalnej obciążalności do 150 kg nadaje się do użytku niemal dla każdego. W deszczowe dni trampolinę można przykryć ochronnym pokrowcem wchodzącym w skład dostawy.

Prosze wziąść po uwagę, że instrukcja obsługi i montażu zawiera nieprawidłowe informacje o max.
wagdze użytkownika i max. nośności.

Informacje zawarte w sklepie są poprawne. Poprawiona instrukcja obsługi i montażu znajduje sie poniżej do pobrania.

Urządzenie dostarczane jest jako zestaw do montażu. Instrukcja montażu ze zdjęciami oraz niezbędny materiał montażowy są częścią zakresu dostawy.

Dostępne kolory & rozmiary: niebieski 250cm, niebieski 366cm (10027929), niebieski 430cm (10027932), zielony 250cm (10027713), zielony 366cm (10027930), zielony 430cm (10027933), różowy 250cm (10027714), różowy 366cm (10027931), różowy 430cm (10027934)

Szczegóły produktu

Podstawowe informacje

 • Stabilna trampolina ogrodowa 250 cm o maks. obciążeniu 150 kg
 • Wewnętrzna siatka ochronna z czarnymi, tapicerowanymi drążkami
 • Mata do skakania z polipropylenu odpornego na promieniowanie UV z 48 sprężynami - made in U.S.A
 • Drabinki wejściowe powlekane proszkowo z antypoślizgowymi, bardzo szerokimi stopniami

Objęte dostawą

 • 1 x zestaw montażowy trampoliny
 • 1 x drabinka
 • 1 x pokrowiec przeciwdeszczowy
 • Instrukcja obsługi w j. niemieckim (inne języki: j. angielski)

Parametry fizyczne

 • Średnica: 250cm
 • Wysokość: 150cm
 • Wysokość ramy: 59cm
 • Waga łączna: ok. 38 kg (dostawa w 2 pojemnikach)

Parametry techniczne

 • Trzy podwójne nogi wspornikowe pokryte proszkowo zapewniające stabilność podczas skoków
 • Z pokrowcem przeciwdeszczowym
 • Materiał maty do skakania: polipropylen
 • Materiał drążków: metal pokrywany proszkowo
 • Osłona narożników z niebieskiej, ładnej tapicerki z tworzywa piankowego
 • Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat

Instrukcja obsługi

Opinie klientów

Nie recenzja została przedstawiony do tego artykułu.

Small Image

Klarfit Rocketboy 250 Trampolina 250cm Siatka bezpieczeństwa wewnątrz, szeroka drabinka, niebieska

Specyfikacja techniczna
 • Trampolina ogrodowa 250 cm o maks. obciążeniu 150 kg
 • Wewnętrzna siatka ochronna
 • Mata do skakania z polipropylenu odpornego na promieniowanie UV z 48 sprężynami
767,99 Zł zawiera podatek VAT
W każdej chwili możesz zmienić zamówienie