KLARFIT

Corgi 2 w 1 Przyczepka i wózek dla psa

Od 16 Klienci
1.229,99 zł 839,99 zł
Oszczędzasz 31% Czas dostawy: 5 - 7 dni
Podstawowe informacje
 • 2 w 1: przyczepka rowerowa i wózek dla psa w jednym
 • b>Łatwa wymiana: wygodne nasuwki na dyszel, koło przednie i uchwyt do pchania
 • Bezpieczna jazda: dzięki zaczepom bezpieczeństwa w kabinie pasażerskiej

Wybierz odpowiedni waiant:

Koszty wysyłki: Od 0,00 zł
Artykuł jest gotowy do wysyłki i zostanie wysłany natychmiast po wpływie płatności.

Możesz w każdej chwili zmienić swoje zamówienie.

Corgi 2 w 1, przyczepka i wózek dla psa, 600D Oxford, stalowa rura, chrągiewka bezpieczeństwa

Czy to krótki jogging, czy długa wycieczka rowerowa: za sprawą przyczepki i wózka dla psa Klarfit Corgi 2 w 1 twój czworonożny przyjaciel będzie zawsze przy Tobie.

Corgi ofeuje przestronną przestrzeń ładunkową i może wytrzymać maksymalne obciążenie 30 kg. Dzięki temu idealnie nadaje się do przewozu małych i średnich psów. Solidna, malowana proszkowo rama z rur stalowych jest pokryta niezwykle trwałą tkaniną płócienną. Duże okna z moskitierą z tyłu i po obu stronach zapewniają dopływ świeżego powietrza podczas jazdy. Twój futrzany przyjaciel może wygodnie wsiadać do Corgi z przodu lub z tyłu. Uprząż wewnątrz przyczepki zapewnią mu bezpieczny pobyt podczas jazdy. Przy złej pogodzie lub silnym wietrze można całkowicie zamknąć przednią klapę za pomocą dodatkowej przezroczystej plandeki.

Klarfit Corgi 2 w 1 przyczepka & wózek dla psa sprawdzi się w dwóch różnych obszarach zastosowania: z jednej strony jako przyczepka rowerowa, przy czym dyszel o długości 52 cm z zamontowanym sprzęgiem można szybko i łatwo przymocować do tylnego koła roweru. Z drugiej strony, jako buggy, używanegoktóry jest używany do joggingu lub dłuższych wycieczek pieszych. Tutaj dyszel ustępuje miejsca łatwo montowanemu przedniemu kołu, podczas gdy uchwyt do pchania o regulowanej wysokości jest zamontowany z tyłu na dwóch gotowych do użycia elementach wsuwanych. Jeśli natomiast profesjonalny transport nie jest w danej chwili potrzebny, dwa tylne koła można błyskawicznie zdemontować i w kilku prostych krokach złożyć wózek na płasko.

W celu zapewnienia niezbędnego bezpieczeństwa w ruchu drogowym Corgi zaopatrzono w chorągiewkę ostrzegawczą, przednie i tylne odblaski oraz odblaski na szprychach w 16-calowych kołach tylnych. Wszystkie koła mają wentyle samochodowe i mogą być pompowane na każdej stacji benzynowej bez konieczności zmagania się ze zwykłą pompką.

Należy miec na uwadze, że do użytku w ruchu drogowym konieczne jest doposażenie w światło tylne posiadające homologację StVO.

Instrukcja obsługi PDF

Szczegóły dot. produktu

Podstawowe informacje:

 • 2 w 1: przyczepka rowerowa i wózek dla psa w jednym
 • b>Łatwa wymiana: wygodne nasuwki na dyszel, koło przednie i uchwyt do pchania
 • Bezpieczna jazda: dzięki zaczepom bezpieczeństwa w kabinie pasażerskiej
 • Wszystko w zestawie: z proporczykiem ostrzegawczym, przednimi i tylnymi światłami odblaskami oraz odblaskami na szprychach
 • Solidny i stabilny: malowane proszkowo stalowe rurki i trwała plandeka 600D oxford

Właściwości:

 • nadaje się do wszystkich rowerów z oponami 26-28"
 • idealna dla małych i średnich psów
 • opony pneumatyczne z stabilną obręczą szprychową ze stali nierdzewnej
 • wentyle samochodowe do łatwego napełniania powietrzem na każdej stacji benzynowej
 • składana w celu zaoszczędzenia miejsca podczas przechowywania
 • przednie i tylne światła odblaskowe oraz odblaski na szprychach
 • pas bezpieczeństwa wewnątrz
 • opisywalny proporczyk ostrzegawczy wraz z masztem 131 cm (z dołączonym flamastrem)
 • zalecana prędkość maksymalna: 16 km/h
 • dodatkowy pas bezpieczeństwa do połączenia między przyczepką i rowerem
 • pokryty wyściółką uchwyt z regulacją wysokości
 • dopuszczone do ruchu drogowego po doposażeniu w odpowiednie światło tylne

Zakres dostawy:

 • 1 x przyczepka
 • 2 x tylne koło z oponami 16"
 • 1 x koło przednie z oponą 12"
 • 1 x proporczyk ostrzegawczy (tyczka dwuczęściowa)
 • 1 x pisak
 • 1 x materiały montażowe
 • Wielojęzyczna instrukcja obsługi

Wymiary:

 • wymiary przyczepki (z dyszlem): ok. 43 x 53 x 120 cm (SxWxG)
 • wymiary wózka (łącznie z rączką do pchania i przednim kołem): ok. 60 x 98 x 150 cm (WxHxD)
 • wymiary po złożeniu: ok. 50 x 23 x 68 cm (WxHxD)
 • długość dyszla: ok. 52 cm
 • długość drążka ostrzegawczego: ok. 131 cm
 • wymiary wewnętrzne przestrzeni ładunkowej: 36 x 46 x 58 cm (WxHxD)
 • waga: ok. 15 kg

Opinie klientów

Od 16 Klienci
12
2
2

Opinie klientów z innych krajów

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 30.08.2022
sprawdzona opinia

Ich bin regelrecht begeistert. Wir haben den Anhänger schon mehrmals sowohl in der Variante zum Schieben als auch in der Variante als Fahrradanhänger genutzt. Er ist leicht zusammenzubauen und das Wechseln von der 1. zur 2. Variante ist leicht und verständlich in der Anleitung erklärt.

Jestem naprawdę podekscytowany. Przyczepkę używaliśmy kilkukrotnie, zarówno w wersji pchającej, jak iw wersji jako przyczepka rowerowa. Jest łatwy w montażu, a zmiana z 1. na 2. wariant jest wyjaśniona w łatwy i zrozumiały sposób w instrukcjach.

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 03.07.2022
sprawdzona opinia

Aufgrund einer Operation von unserem Hund haben wir diesen Anhänger gekauft. Vorab, der einzige Mangel ist das nach links ziehende Vorderrad. Sonst ist der Wagen im Preis-Leistungs Verhältnis super. Leider sind viele andere Wagen gefühlt ohne Test am Tier im Verkauf… . Man sollte darauf achten, dass zur Seite eine extra Befestigung Richtung Reifen vorliegt und nicht nur der dünne Stoff. Da ein Hund sich gerne anlehnt, reibt der Stoff am Rad, erhitzt sich und kann sogar solche Verbrennungen herbei führen, dass sich das Material richtig in die Haut frisst. Dann ist bei anderen Herstellern das Vorderrad ähnlich eines günstigen einkaufswagens. Wer möchte dies gerne über unebenes Gelände ziehen?…. In manch anderem Wagen kann der Hund nicht stehen, um sich ggf umzusetzen oder Unebenheiten auszugleichen… . Ich hätte vorher nicht gedacht, dass es soviel beim Kauf zu beachten gibt. Aber man sollte nicht vergessen, dass man ein Lebewesen und den besten Freund des Menschen in diesem Gefährt sicher durch den Straßenverkehr bringen möchte! Dieser Wagen hat keinen der vorher genannten Fehler und daher kann ich diesen absolut weiter empfehlen.

Kupiliśmy tę przyczepę ze względu na operację naszego psa. Przede wszystkim jedyną wadą jest ściąganie przedniego koła w lewo. W przeciwnym razie samochód ma świetny stosunek jakości do ceny. Niestety wiele innych samochodów jest sprzedawanych bez testów na zwierzętach... . Powinieneś upewnić się, że z boku opony znajduje się dodatkowe mocowanie, a nie tylko cienka tkanina. Ponieważ pies lubi się pochylać, tkanina ociera się o koło, nagrzewa, a nawet może spowodować poparzenia na tyle, że wgryzie się w skórę. Następnie u innych producentów przednie koło przypomina tani wózek sklepowy. Kto by chciał ciągnąć to po trudnym terenie?…. W niektórych innych samochodach pies nie może znieść poruszania się lub kompensowania nierówności... . Nie pomyślałbym wcześniej, że jest tak wiele do rozważenia przy zakupie. Ale nie powinieneś zapominać, że chcesz bezpiecznie przeprowadzić żywą istotę i najlepszego przyjaciela człowieka przez ruch uliczny tym pojazdem! To auto nie posiada żadnej z wyżej wymienionych usterek i dlatego mogę je z czystym sumieniem polecić.

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 09.06.2022
sprawdzona opinia

Der Wagen ist sehr gut zum Transport kleiner oder mittlerer Hunde auf langen Wanderungen geeignet. Er ist wegen der großen Räder und dem starren Vorderrad auch auf holperigen Feldwegen sehr gut einsetzbar. Um die fehlende Federung auszugleichen, habe ich eine dicke Hundematte auf den Boden des Wagens gelegt. Die Verarbeitung wirkt teilweise etwas billig, was der Handhabbarkeit aber keinen Abbruch tut. Der Wagen ist einfach zu falten und wieder aufzubauen, wobei der Ein- und Ausbau der Mittelstange etwas fummelig ist. Insgesamt aber ein guter Kauf. Unser Zwergspitz kann so auch auf sehr lange Wanderungen mitkommen.

Wózek doskonale nadaje się do transportu małych i średnich psów na długich wędrówkach. Ze względu na duże koła i sztywne przednie koło bardzo dobrze sprawdza się również na wyboistych drogach gruntowych. Aby zrekompensować brak zawieszenia, na podłodze wagonu położyłem grubą matę dla psa. Wykonanie czasami wygląda trochę tanio, ale nie umniejsza to łatwości zarządzania. Wózek można łatwo złożyć i ponownie złożyć, chociaż montaż i demontaż środkowego słupka jest nieco kłopotliwy. Ale ogólnie dobry zakup. Nasz szpic może towarzyszyć nam również na bardzo długich wędrówkach.

Od Ivor Oceniono w dniu 23.05.2022
sprawdzona opinia

I've been looking for a stroller for my old girl for a while and did some research.
The Corgi stroller is quite easy to build though the top strut is almost impossible to fit, luckily this is not structurally needed.
The three wheel design makes steering easy, though its unstable when the dog enters from the back, you have to remember to hold the top firmly to prevent this and it ideally needs brakes. All this said, the stroller is a delight, the large wheels enable it to be pushed through long grass, through woods etc, I rarely push it on asphalt.
The wheel bearings are a delight, its so easy to push even up steep hills. Had it brakes I would give it 5*+
Ivor

Od jakiegoś czasu szukałam wózka dla mojej staruszki i trochę się rozeznałam. Wózek Corgi jest dość łatwy w budowie, chociaż górna kolumna jest prawie niemożliwa do zamontowania, na szczęście nie jest to potrzebne konstrukcyjnie. Konstrukcja z trzema kołami ułatwia kierowanie, choć jest niestabilna, gdy pies wchodzi od tyłu, trzeba pamiętać, aby mocno trzymać górną część, aby temu zapobiec i idealnie potrzebuje hamulców. Wszystko to mówi, wózek jest zachwycający, duże koła umożliwiają pchanie go przez wysoką trawę, przez las itp., rzadko pcham go po asfalcie. Łożyska kół są zachwycające, tak łatwo pchać nawet po stromych wzgórzach. Gdyby miał hamulce, dałbym mu 5 * + Ivor

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 19.05.2022
sprawdzona opinia

Unser Bruno fühlt sich wohl darin und wir wissen er ist sicher. Die Option in beim Joggen zu nutzen haben wir noch nicht getestet. Ist aber auch nicht so wichtig für uns. Vielleicht mal bei einer Messe oder Großstadt.

Nasz Bruno czuje się w nim komfortowo i wiemy, że jest bezpieczny. Nie testowaliśmy możliwości korzystania z niej podczas joggingu. Ale to też nie jest dla nas takie ważne. Może na targach lub w dużym mieście.

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 01.04.2022
sprawdzona opinia

Genau was ich wollte

Dokładnie to, czego chciałem

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 19.03.2022
sprawdzona opinia

Sehr schnell nach Bestellung gekommen. wir brauchen es um einen Welpen einer grösseren Rasse mitzunehmen, damit er die weitere Umgebung auch schon mal sieht und in den Wald kommt. Er ist sofort eingestiegen und, mit Pansenteilen bestochen, nimmt er sehr gern drin Platz. wir haben die vorgeschlagene Eingewöhnung abgekürzt. allerdings wollen wir den Wagen nicht als Anhänger benutzen.( die Verbindung zum Vorderrad eiert ja schon etwas- ist aber als Schiebebuggy echt egal) Vielleicht können wir die Deichsel mal zu einem Hundeanhänger machen- mal schauen.

Przybył bardzo szybko po złożeniu zamówienia. potrzebujemy go, aby zabrać ze sobą szczeniaka większej rasy, aby mógł zobaczyć szerszy teren i wyjść do lasu. Wsiadł od razu i przekupiony kawałkami flaków, bardzo chętnie w nim zasiada. skróciliśmy sugerowaną aklimatyzację. Nie chcemy jednak używać samochodu jako przyczepki (połączenie z przednim kołem trochę chybocze - ale jako pchany to naprawdę nie ma znaczenia) Może uda nam się zamienić dyszel w przyczepkę dla psa - 'zobaczę.

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 04.03.2022
sprawdzona opinia

Unser kleiner Schatz, hat die Diagnose Spondylose bekommen, eigentlich soll er dadurch jetzt nicht mehr so große Runden laufen um schmerzen zu vermeiden. Ares ist aber ein Freigeist und läuft gerne mit uns in Wäldern und Feldern und das auch sehr lange, mit dem großen Rad dachte ich perfekt, da können wir auch unwegsame Wege befahren, aber das Rad ist steif und das finde ich schon ziemlich störend. Ein bewegliches Rad wäre da besser gewesen, ebenfalls hat der Buggy keine Feststellbremse die ich von seinem alten Buggy kenne, da konnte er einsteigen ohne das ich darauf achten musste das Ares wegrollt. Jetzt wird es wieder ein Trixi Anhänger nur eine Nummer größer.

U naszego maleństwa zdiagnozowano spondylozę, właściwie nie powinien już biegać tak długich okrążeń, aby uniknąć bólu. Ale Ares jest wolnym duchem i lubi chodzić z nami po lasach i polach bardzo długo, z dużym rowerem pomyślałem, że jest idealny, możemy też jeździć po nieprzejezdnych ścieżkach, ale rower jest sztywny i uważam, że dość irytujące. Lepsze byłoby ruchome koło, buggy też nie ma hamulca postojowego, który znam z jego starego buggy, więc mógł wsiąść bez konieczności patrzenia na toczącego się Aresa. Teraz znów będzie to przyczepa Trixi, tylko o jeden rozmiar większa.

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 23.01.2022
sprawdzona opinia

Schön, aber leider war es ein Fehlkauf. Trotzdem würde ich ihn jedem weiter empfehlen. Leicht aufzubauen und super handlich

Ładne, ale niestety to był nietrafiony zakup. Mimo wszystko poleciłbym go każdemu. Łatwy w montażu i super poręczny

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 28.12.2021
sprawdzona opinia

Die Medien konnten nicht geladen werden. Vorerst : Wir wollten den Anhänger nur als Buggy nutzen. Positiv: • Der Stoff der Kabine wirkt sehr robust und wasserabweisend • Schöne Farben • Hinterräder schnell abnehmbar • Eigentlich gute Verarbeitung Negativ: • Nicht so schnell klappbar wi erwartet.Wenn die Kabine gefaltet werden soll muss eine Querstange im oberen Kabinenbereich innen entfernt / abgeschraubt werden.( Fummelig) • Die Schiebestange wird eingeschoben und mit Splint fixiert. Sie hat dadurch zuviel Spiel und ist wackelig. Kontraproduktiv beim Bürgersteig hoch und runterfahren,bei einem Hund der mehr wiegt als unser Terrier, (8 kg ),stelle ich mir das noch problematischer vor. Fazit: Als Fahrradanhänger super,als Hundebuggy eher weniger. Er geht zurück.

Nie można załadować nośnika. Po pierwsze: Chcieliśmy używać przyczepy tylko jako buggy. Pozytywy: • Materiał kabiny jest bardzo wytrzymały i wodoodporny • Piękne kolory • Tylne koła można szybko zdjąć • Właściwie dobre wykonanie Negatywy: • Nie tak szybko się składa, jak oczekiwano Jeśli kabina ma być złożona, poprzeczka w górnej części kabiny należy wyjąć / odkręcić. (Skrzypce) • Popychacz jest wciskany i mocowany zawleczką. Ma za dużo luzu i jest chwiejny. Efekt przeciwny do zamierzonego podczas jazdy po chodniku z psem, który waży więcej niż nasz terier (8 kg), wyobrażam sobie, że jest to jeszcze bardziej problematyczne. Wniosek: świetna jako przyczepka rowerowa, nie tyle jako wózek dla psa. on wraca

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 02.12.2021
sprawdzona opinia

Ich nutze den Hundebuggy hauptsächlich als günstige Alternative zu einem normalen Fahrradanhänger. Da dieser geschlossen ist und regendicht ist kann ich diesen auch deutlich flexibler nutzen als eine normale Schubkarre. Besonders praktisch ist, dass dieser faltbar ist und so falls er nicht genutzt wird gut verstaut werden kann. Außerdem besteht auch die Möglichkeit, falls man es ohne Fahrrad nutzen möchte das 3. Rad an die Vorderseite anzubringen und so zu nutzen. Für den Preis definitiv ein flexibler Helfer für den Alltag und auch natürlich für die, die es für Hunde nutzen.

Używam głównie wózka dla psa jako taniej alternatywy dla zwykłej przyczepki rowerowej. Ponieważ jest zamknięta i odporna na deszcz, mogę jej używać o wiele bardziej elastycznie niż zwykłej taczki. Szczególnie praktyczne jest to, że jest składany i można go łatwo schować, gdy nie jest używany. Istnieje również możliwość, jeśli chcesz używać go bez roweru, zamocować trzecie koło z przodu i używać go w ten sposób. Za tę cenę jest to zdecydowanie elastyczny pomocnik w codziennym życiu i oczywiście także dla tych, którzy używają go dla psów.

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 29.11.2021
sprawdzona opinia

Wir nutzen die praktische Fahrradanhänger und Buggy Transportlösung hauptsächlich unterwegs mit dem Fahrrad. Meist um unser Gepäck zu transportieren oder gelegentlich auch zum einkaufen. Bezüglich der Nutzung als Fahrradanhänger im Straßenverkehrs mussten wir allerdings noch ein Rücklicht montieren das wir noch zusätzlich besorgen mussten. Davon abgesehen ist alles weitere vorhanden um sofort loszulegen zu können. Für längere Spaziergänge mit unserem Hund bauen wir den Anhänger zum Buggy um was relativ schnell und einfach erledigt ist. So müssen wir uns unterwegs keine Sorgen machen. Wenn unserem kleinen die puste ausgeht kann er sich einfach im Buggy ausruhen. Sobald der Anhänger / Buggy nicht mehr gebraucht wird lässt er sich zudem platzsparend zusammenfalten.

Z praktycznej przyczepki rowerowej i rozwiązania do transportu buggy korzystamy głównie wtedy, gdy jesteśmy na naszych rowerach. Głównie do przewożenia bagażu lub okazjonalnie na zakupy. Jednak jeśli chodzi o wykorzystanie jako przyczepki rowerowej w ruchu drogowym, nadal musieliśmy zamontować tylne światło, które musieliśmy dodatkowo kupić. Poza tym wszystko inne jest gotowe do natychmiastowego rozpoczęcia. Na dłuższe spacery z psem przyczepkę zamieniamy na wózek, co jest stosunkowo szybkie i łatwe do zrobienia. Nie musimy się więc martwić po drodze. Jeśli naszemu maluchowi zabraknie tchu, może po prostu odpocząć w wózku. Gdy tylko przyczepa / buggy nie jest już potrzebna, można ją również złożyć, aby zaoszczędzić miejsce.

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 29.11.2021
sprawdzona opinia

Dieser Fahrradanhänger und Hundebuggy ist perfekt für uns, meine Hündin ist erst 9 Monate alt und brauch daher noch viel Ruhe und kann noch nicht so weite Fahrradstrecken laufen. Daher ist er bestens für weitere Strecken, sowie zu Fuß als auch fürs Fahrrad geeignet. Außerdem auch super als Art Hundehütte wenn man länger wo verweilt oder als Hundezelt. Sonne, Regen und Windgeschützt kommen wir so überall hin Kann ich nur empfehlen und will es nicht mehr missen.

Ta przyczepka rowerowa i wózek dla psa jest dla nas idealna, mój pies ma dopiero 9 miesięcy i dlatego potrzebuje dużo odpoczynku i nie może jeszcze jeździć na długich dystansach. Jest zatem idealny na dłuższe dystanse, zarówno pieszo, jak i na rowerze. Świetnie sprawdzi się również jako buda dla psa, jeśli zatrzymujesz się gdzieś na dłużej lub jako namiot dla psa. Słońce, deszcz i osłonięte od wiatru wszędzie możemy pojechać.Mogę tylko polecić i już nie chcę się bez tego obejść.

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 27.11.2021
sprawdzona opinia

Wegen dem günstigen Preis waren wir vor der Bestellung sehr unsicher ob der Anhänger etwas taugt. Die Lieferung erfolgte binnen 3 Tage. Nun haben wir den Anhänger seit einer Weile im Einsatz. Qualitativ für den Preis sehr fair. Sieht gut aus und ist sehr robust.

Ze względu na niską cenę przed złożeniem zamówienia nie byliśmy pewni, czy przyczepa jest dobra. Dostawa nastąpiła w ciągu 3 dni. Przyczepę używamy od jakiegoś czasu. Bardzo uczciwa jakość w stosunku do ceny. Wygląda dobrze i jest bardzo wytrzymały.

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 25.11.2021
sprawdzona opinia

Unser Hund hat von Geburt an eine Fehlstellung und Missbildung in den Pfoten und Beinen, jahrelang war es keine so große Einschränkung und er konnte mehr oder weniger normal rumlaufen und springen. Jetzt ist er 9 und seit einigen Monaten sind leider doch Schmerzen hinzugekommen und er kann vor allem die Balance nicht mehr richtig halten, eiert also häufig rum und kann einfach keine längeren Spaziergänge mehr machen. Da wir aber schon gerne spazieren bzw wandern gehen, haben wir nach einer Möglichkeit gesucht ihn weiter mitnehmen zu können. Der Wagen hier ist super stabil, mit den großen Reifen auch gut für unebenes Gelände geeignet und hat mehr als genug Platz, sodass der Hund auch bequem liegen kann. Unser Hund fühlt sich augenscheinlich sehr wohl, liegt entspannt und kann aber auch wenn er möchte rausgucken. Das Preis-Leistungs-Verhältnis ist auf jeden Fall sehr gut. Nächstes Jahr wenn es wieder wärmer ist, werden wir auch mal den Wagen ans Fahrrad spannen :)

Nasz pies od urodzenia ma deformację i zniekształcenie łapek i nóg, przez lata nie było to aż tak duże ograniczenie i mógł chodzić i skakać mniej więcej normalnie. Teraz ma 9 lat i od kilku miesięcy niestety dołączyły mu się bóle i przede wszystkim nie może już prawidłowo utrzymać równowagi, więc bardzo się chwieje i po prostu nie może już wychodzić na dłuższe spacery. Ale skoro już lubimy chodzić na spacery czy piesze wędrówki, szukaliśmy sposobu, żeby móc go ze sobą zabrać. Wózek tutaj jest bardzo stabilny, z dużymi oponami nadaje się również do nierównego terenu i ma więcej niż wystarczająco dużo miejsca, aby pies mógł również wygodnie leżeć. Wydaje się, że nasz pies czuje się bardzo dobrze, leży zrelaksowany i może też patrzeć, jeśli chce. Stosunek ceny do wydajności jest zdecydowanie bardzo dobry. W przyszłym roku jak znów będzie cieplej podepniemy auto do roweru :)

Od Amazon-Benutzer Oceniono w dniu 23.11.2021
sprawdzona opinia

Für unseren 10-jährigen Westie haben wir uns für einen Hundebuggy entschieden, der zwei Funktionen in einem Gerät erfüllt. Zum einen als Anhänger für unser Fahrrad und auch als Hundebuggy. Ein großer Vorteil ist, das sich der Fahrradanhänger sehr klein zusammenfalten läßt. Die Reifen lassen sich für den Transport sehr leicht abnehmen und gut im Inneren des Anhängers verstauen.

Dla naszej 10-letniej Westie zdecydowaliśmy się na wózek dla psa, który spełnia dwie funkcje w jednym urządzeniu. Z jednej strony jako przyczepka do naszego roweru, a także jako wózek dla psa. Dużą zaletą jest to, że przyczepkę rowerową można złożyć do bardzo małych rozmiarów. Opony można bardzo łatwo zdjąć do transportu i schować w przyczepie.

Pokaż moje opinie klienta
Opinie klientów

Corgi 2 w 1 Przyczepka i wózek dla psa

 • 2 w 1: przyczepka rowerowa i wózek dla psa w jednym
 • b>Łatwa wymiana: wygodne nasuwki na dyszel, koło przednie i uchwyt do pchania
 • Bezpieczna jazda: dzięki zaczepom bezpieczeństwa w kabinie pasażerskiej
1.229,99 zł 839,99 zł
z podatkiem VAT
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Najlepiej sprzedające się modele
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.
Logowanie
Wpisz tutaj swój adres e-mail.
Wprowadź co najmniej 6 lub więcej znaków.