Numer artykułu 10029513

CAPITAL SPORTS Tremendour Pl Power Rack Domowy przyrząd gimnastyczny Wyciąg Stal czerwony biały

Stabilny Power Rack z pokrytej proszkowo stalowej rury kantowej jako podstawa do profesjonalnego, domowego studia gimnastycznego.

Z dwoma wspornikami bezpieczeństwa z regulacją wysokości i z bocznymi (po prawej stronie) drążkami do dipsów, z zamontowanym na stałe, wielouchwytowym drążkiem do podciągania oraz z czterema hakami zaczepowymi z odrębną regulacją wysokości do odkładania hantli i ciężarków.

Wielofunkcyjny przyrząd treningowy z wyciągiem: idealny do wykonywania różnorodnych ćwiczeń z wyciągiem, podnoszeniem ciężarów, do dipsów, podciągnięć, wyciskania na ławce.

 

 

Tremendour Pl Power Rack firmy CAPITAL SPORTS to idealny, wielofunkcyjny przyrząd treningowy dla każdego domowego studia gimnastycznego, w którym chcemy na poważnie zająć się budową muskulatury. Power Cage jest nieodzowną podstawą ćwiczeń z wykorzystaniem ciężarków i długich hantli - przede wszystkim, kiedy chcemy trenować sami. Tremendour Pl marki CAPITAL SPORTS jest wykonany w całości z solidnej stali powlekanej proszkowo i tym samym Power Rack nie pozostawia wiele do życzenia. Wersja podstawowa pozwala na wykonywanie najróżniejszych ćwiczeń muskulatury. Ale naturalnie przede wszystkim podnoszenie ciężarów przy użyciu długich hantli. W tym celu w klatce treningowej po prawej i lewej stronie zamocowano dwa wsporniki bezpieczeństwa (safety spotter), których wysokość można regulować za pomocą przykręcanych zapadek bezpieczeństwa. Ustawić można dwadzieścia pozycji wysokości, tak że przyrząd można dostosować według indywidualnych potrzeb i wybranego ćwiczenia.

W prawym wsporniku bezpieczeństwa (safety spotter) można poza tym zamocować dwa dostarczane drążki do wykonywania dipsów, tak że istnieje możliwość wykonywania dipsów z lub bez pasów obciążnikowych. W przypadku drążka do podciągania umieszczonego na przedniej stronie w górnej ramie CAPITAL SPORTS postawił na sprawdzone rozwiązanie. Jako podwójny drążek z pionowymi i ukośnymi łącznikami oferuje one wiele możliwości uchwytu i pozwala tym samym na wykonywanie wszelkich możliwych podciągnięć na drążku - obojętnie czy nachwytem, czy też podchwytem. Wysokość treningowa wielouchwytowego drążka do podciągania Multigripp wynosi 2,10 m, dzięki czemu nawet osoby o dużym wzroście mogą trenować bez przeszkód. Szerokość podwójnego drążka wynosi 120 cm, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i zaawansowani znajdą dla siebie odpowiednią szerokość.

Dalszą zaletą Tremendour Pl Power Rack są cztery haki zaczepowe z odrębną regulacją wysokości, umieszczone na słupkach narożnych, które umożliwiają przeprowadzenie treningu w klatce, jak i też przed klatką. To idealna podstawa do typowych ćwiczeń z wyciskaniem na ławce, jeżeli rack stosuje się w połączeniu z odpowiednią ławką, która znajdzie bez problemu miejsce wewnątrz klatki. Na tylnej stronie racka znajduje się wyciąg, dzięki któremu Tremendour Pl marki CAPITAL SPORTS jest kompletnym urządzeniem fitness. Wyciąg posiada górną i dolną linę, tak że stwarza mnóstwo możliwości treningowych. Za obciążenie służą wszystkie standardowe obciążniki o średnicy zamocowania 25 mm. Do zabezpieczenia obciążników służą sprężyny zaciskowe.

Pod kątem optycznym to solidna konstrukcja stalowa z trwałą, czarną powłoką proszkową oraz niebieskimi hakami zaczepowymi, która sprawia poważne wrażenie. Widać to także po dużej obciążalności 200kg, przy której rack nie traci nic ze swojej stabilności.

Proszę zwrócić uwagę, że Power Rack dostarczamy jako zestaw montażowy i należy go złożyć. Proszę zwrócić uwagę, że wyciąg dostarczamy bez obciążników.

 

Szczegóły produktu

Podstawowe informacje

 • Masywna konstrukcja ze stalowej rury kantowej
 • Dwa wsporniki bezpieczeństwa (safety spotter) z regulacją wysokości
 • Wyciąg z tyłu z liną górną i dolną
 • Z wielouchwytowym drążkiem do podciągania Multigripp
 • Umożliwia ćwiczenia z wyciągiem, podciąganie na drążku, dipsy oraz podnoszenie ciężarów i wyciskanie na ławce

Objęte dostawą

 • 1 x urządzenie (zestaw montażowy; dostawa w 5 kartonach)
 • Instrukcja obsługi w j. niemieckim (inne języki: j. angielski)

Parametry fizyczne

 • (zmontowany rack z wyciągiem) 118 x 214 x 165 cm (SxWxG)
 • Waga: ok. 116 kg

Parametry techniczne

 • Wtykane drążki do wykonywania dipsów do prawostronnego wspornika bezpieczeństwa (safety spotter)
 • Cztery haki zaczepowe, każdy z odrębną regulacją wysokości
 • Dopuszczalna waga użytkownika: 120 kg
 • Obciążalność racka: maks. 300 kg
 • Dodatkowa obciążalność wyciągu: maks. 100 kg
 • Wyciąg nadaje się do wszystkich standardowych obciążników z zamocowaniem 25 mm (obciążniki nie znajdują się w zakresie dostawy)
 • Wysokość treningowa drążka do podciągania 210 cm
 • 10 pozycji wysokości wsporników bezpieczeństwa (safety spotter) i haków zaczepowych
 • Przykręcane zapadki bezpieczeństwa
 • Powłoka proszkowa wsporników stalowych
 • Powłoka proszkowa haków zaczepowych
 • Zabezpieczenie obciążników na wyciągu przez sprężyny zaciskowe

Instrukcja obsługi

Opinie klientów

Nie recenzja została przedstawiony do tego artykułu.

Small Image

CAPITAL SPORTS Tremendour Pl Power Rack Domowy przyrząd gimnastyczny Wyciąg Stal czerwony biały

Specyfikacja techniczna
2412,99 Zł zawiera podatek VAT
W każdej chwili możesz zmienić zamówienie