Numer artykułu 60000494

Zestaw DJ-a PA "DJ-11" wzmacniacz, kolumny, mikrofon 1000WZestaw dla DJ-a PA-Set "DJ 11" to znakomity sprzęt pozwalający nadać rodzinnym spotkaniom zupełnie nowy wymiar. Czy to wesela, urodziny, wieczór panieński, czy konferencje lub targi, każda impreza obejmująca do 100 gości może bezproblemowo zostać obsłużona przez ten 5-kanałowy zestaw Auny.

Moc 400 W wystarcza też na profejsonlane nagłośnienie zestawów kina domowego, a dwa wejścia mikrofonowe umozliwiają organizację imprez karaoke. DJ 11 posiada zróżnicowane gniazda, zarówno Cinch i Jack co pozwala na podłączenie do niego różnego sprzętu jak i do 5 kolumn, pozwalając na uzyskanie zoptymalizowanego dźwięku.

Zestaw ten pomoże nie tylko w obsłudze imprez, pozwoli nagłośnić zawody karaoke, to także wzmacniacz sygnału do kina domowego i setów Hi-Fi, uniwersalny i wielozadaniowy sprzęt.

Para 3-drożnych kolumn w obudowie typu bass reflex z 20 cm (8") subwooferem i mocy całkowitej 2 x 500 W. Solidna, obita filcem obudowa kolumn, plus ochronnne narożniki i uchwyty - wszystko to pozwala zestaw łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Od sal z imprezami po wieczory karaoke u znajomych. Pamiętaj jednak o ostrzeżeniu sąsiadów, przy tej mocy i dzięki dynamicznemu mikrofonowi trudno im będzie nie zauważyć Waszych prób wokalnych.

Zestaw nadaje się także doskonale dla mobilnych DJ-ów. To niezawodny sprzęt, dający pełny, dobrej jakości dźwięk.

Dostawa zawiera okablowanie, także całość może zostać od razu uruchomiona bez żadnych dodatkowych akcesoriów.

Szczegóły produktu

Podstawowe informacje

Objęte dostawą

Parametry fizyczne

Parametry techniczne

Instrukcja obsługi

Opinie klientów

Nie recenzja została przedstawiony do tego artykułu.

Small Image

Zestaw DJ-a PA "DJ-11" wzmacniacz, kolumny, mikrofon 1000W

Specyfikacja techniczna
  • kompletny zestaw DJ-PA
  • 1 x wzmacniacz, 2 x kolumna, 1 x mikrofon, 1 x zestaw kabli
  • 1000 W / do 100 osób
431,99 Zł zawiera podatek VAT
W każdej chwili możesz zmienić zamówienie

To są nasze bestsellery