Numer artykułu 60000499

Zestaw DJ-PA "DJ-21" wzmacniacz kolumny PA kable 2000 W

System PA "DJ-21" to ucieleśnienie perfekcyjnej symbiozy między technologią i wyglądem. Czarne kolumny Auna PW-2222, wzmacniacz Skytec SPL700 i zewnętrzne źródła dźwięku, tj. odtwarzacze CD i MP3, elementy HiFi czy notebooki i laptopy optymalnie ze sobą współpracują. Szerokie spektrum złączy USB, AUX i cinch pozwala na bezproblemowe podłączenie za pomocą kabla wszystkich zewnętrznych komponentów.

Łatwy w obsłudze wzmacniacz Skytec SPL700 oraz interfejsy USB-MP3 i SD-MP3 zapewniają łatwą w obsłudze i przyjemną rozrywkę. Regulowana na poszczególnych kanałach głośność umożliwia optymalne dopasowanie brzmienia płynącego z kolumn wyposażonych w 30cm (12") podwójny subwoofer. 700 W wzmacniacz w połączeniu z 1000 W kolumną odkryją przed wami jakość brzmienia jakiej jeszcze nie znacie. Dodatkowo, wbudowany odboirnik FM/AM pozwala cieszyć się muzyką płynącą również ze stacji radiowych.

W zestawie DJ-21 zawarte są nie tylko podstawowe komponenty i okablowanie, ale również dynamiczny mikrofon, który okaże się niezastąpiony podczas wesel, wystąpień czy imprez karaoke. Mikrofon może zostać podłączony do miksera lub laptopa. Ze względu na poszczególne komponenty i zaplecze techniczne zestawu, sprawdzi się on na imprezach o małej i średniej wielkości.

Potężne i stabilne duo składające się ze wzmacniacza i kolumn PA zapewniają wyśmienite brzmienie na każdej uroczystości.

Zestaw jest dostarczany z pełnym okablowaniem, dzięki czemu jest on gotowy do pracy praktycznie w chwili dostarczenia.

Prosimy zauważyć, że do podłączenia mikrofonu potrzebują Państwo dodatkowego urządzenia (komputera, miksera, etc.). Mikrofon nie może zostać bezpośrednio podłączony do wzmacniacza.

Ponadto oferujemy opcję indywidualnego dopasowania zestawu DJ PA HiFi.


Zastosowanie:

Zestaw zawiera:

Specyfikacja:

Szczegóły produktu

Zestaw zawiera: Zestaw zawiera:

Opinie klientów

Nie recenzja została przedstawiony do tego artykułu.

Small Image

Zestaw DJ-PA "DJ-21" wzmacniacz kolumny PA kable 2000 W

Specyfikacja techniczna
  • kompletny zestaw DJ PA
  • 1 x wzmacniacz, 2 x kolumny, 1 x mikrofon, 1 x okablowanie
  • 2000 W / do 300 osób
1325,00 Zł zawiera podatek VAT
W każdej chwili możesz zmienić zamówienie

To są nasze bestsellery