Numer artykułu 60001163

NUMAN OCTAVOX 701 para głośników podłogowych

Głośniki NUMAN Octavox o kształcie ośmiokąta, starożytnym symbolu doskonałości kierują się  zasadą perfekcji  pod względem  wykonania  i jakość dźwieku. 

Stworzony w Berlinie, nie uznający kompromisów, projekt 3-drożnego systemu OCTAVOX, wyróżnia się wysokiej jakości komponentami i wyjątkowo sztywną obudową. Efekt: zrównoważony, bogaty w detale dźwięk i niepowtarzalny wygląd.

ZRÓŻNICOWANA HARMONIA

Kiedy zabrzmi solo, poczujesz znowu motyle w brzuchu. I znów doznajesz wrażenia, że muzyka porywa cię i unosi. Ta sztuka udaje się głośnikom regałowym NUMAN OCTAVOX dzięki silnym magnesom, idealne postarzającym impulsy kolumn. Ponadto, nowoczesna tkanina z włókna szklanego membrany wooferów skutecznie przeciwdziała drganiom cząstkowym:  system głośnikowy OCTAVOX zapewnia jedwabiście brzmiące, wysokie tony, głebokie basy oraz dynamiczną i plastyczną  reprodukcję zakresu średnich częstotliwości. Słuchaj muzyki w oryginale, tak jak ją   stworzył artysta: bez kompromisów i z pasją!

REWOLUCJA TECHNOLOGICZNA

Najważniejsza innowacja daje się zauważyć od razu: Nowo opracowane falowody optymalizują pokrycie dźwiękiem poprzez zintegrowanie transmisji dźwięku genialnej kopułki tekstylnej głośnika wysokotonowego z odgrodą. Ozdobny akcent optyczny, gwarantujący zarazem precyzyjną lokalizację dźwięków. Panel przyłączeniowy NUMAN z połączeniem bi-wiring umożliwia konwencjonalne podłączenia  przewodów głośników i wtyczek bananowych.

ZMIENNOŚĆ

Głośniki OCTAVOX celebrują nową kulturę "stereo" dla wszystkich rodzajów muzyki i  odpowiadją wysokim standardom doskonałej jakości dźwięku. Użyj głośników regałowych jak zestawu stereo lub poszerz  swoją konfigurację korzystając z głośników podłogowych OCTAVOX 702  lub głośnika centralnego OCTAVOX 703 w systemie dźwięku przestrzennego kina domowego. Wraz z głośnikami regałowymi OCTAVOX napełnią one wnętrza o powierzchni  do 30 m² wielowarstwowym dźwiękiem.

Aby móc delektować się z dynamiką i potencjałem basu tych głośników, zalecamy stosowanie wysokiej jakości wzmacniacza zintegrowanego lub końcowego  o mocy szczytowej  do 100 watów i ustawienie w odległości min.  30 cm od ścian.


Zastosowanie:

  • pasmo częstotliwości: 30 Hz do 20 kHz +/-3dB
  • moc ciągła: 120 watów
  • moc szczytowa:200 watów
  • impedancja nominalna: 4 omy

Zestaw zawiera:

  • 2 x głośniki podłogowe

Specyfikacja:

Szczegóły produktu

Zestaw zawiera:
  • 2 x głośniki podłogowe
Zestaw zawiera:

Opinie klientów

Nie recenzja została przedstawiony do tego artykułu.

Small Image

NUMAN OCTAVOX 701 para głośników podłogowych

Specyfikacja techniczna
  • komputerowo zoptymalizowana obudowa z zamontowaną odgrodą 
  • system 2-drożny, wyposażony w wysokiej klasy  crossover
  • innowacyjna kopułka wysokotonowa z tkaniny ze zintegrowanym falowodem
1470,99 Zł zawiera podatek VAT
W każdej chwili możesz zmienić zamówienie

To są nasze bestsellery