Numer artykułu 60000288

Kompletny zestaw Rack Star “Uranus Blues” 250 osób

Zestaw DJ-PA "Uranus Blues" jest wizualnie i technicznie optymalnie wyważonym systemem PA do profesjonalnego nagłośnienia imprez z udziałem do 250 osób. Główną zaletą systemu jest mobilna szafa rack, która pozwala na wcześniejsze zorganizowanie i przygotowanie systemu nagłośnienia i okablowania, co znacznie ograniczy czas potrzebny do montażu, demontażu i transportu sprzętu.

Rozlokowanie systemu PA w szafie rack i jego techniczne właściwości zachęcają do korzystania z niego nie tylko przez profesjonalnych DJ i użytkowników PA w klubach i barach. Sprzęt ten zda świetnie egzamin w studiach sportowych, szkołach tańca, lokalach gastronomicznych oraz u wszystkich, którzy chcą uniknąć czasochłonnego montażu sprzętu podczas organizowania imprez słowno-muzycznych.

Mocny, solidny dźwięk wzmacniacza PA i dwa głośniki estradowe doskonale ze sobą harmonizują, tworząc dobrą podstawę dla imprezy muzycznej. 4-kanałowy mikser umożliwia podłączenie wszystkich możliwych rodzajów źródeł dźwięku (odtwarzacze CD, gramofony, mikrofony, komputery, itp.) oferując najwyższej klasy funkcjonalność i szeroką swobodę twórczą.

Jako źródło dźwięku oferuje "Uranus Blues" 2-pokładowy kontroler USB-SD, który pozwala na odtwarzanie plików MP3 z przenośnych nośników danych, takich jak odtwarzacze MP3, pamięci USB i karty SD.

Zestaw dostarczany jest z kompletem kabli, więc można go użytkować bez zakupu dodatkowych komponentów.

Optyczna jednorodność zestawu "Uranus Blues" i jego dyskretna, czarna kolorystyka, pozwalają na zastosowanie go w poważnym kontekście.

Chętnie stworzymy dla Państwa zestaw DJ PA w racku dostosowany do indywidualnych potrzeb.


Zastosowanie:

Zestaw zawiera:

Specyfikacja:

Szczegóły produktu

Zestaw zawiera: Zestaw zawiera:

Opinie klientów

Nie recenzja została przedstawiony do tego artykułu.

Small Image

Kompletny zestaw Rack Star “Uranus Blues” 250 osób

Specyfikacja techniczna
  • kompletny zestaw zamontowany w stojaku rack dla wygody użytkowania
  • 1 x wzmacniacz, 1 x dwie kolumny, 1 x podwójny kontroler MP3/CD z 4-kanałowym mikserem
  • 1200W całkowitej mocy wyjściowej – publiczność do 250 osób
2404,99 Zł zawiera podatek VAT
W każdej chwili możesz zmienić zamówienie

To są nasze bestsellery