Numer artykułu 60001365

CAPITAL SPORTS Nipton Bumper Plates Obciążniki 5 par 25kg Czerwone Twarda guma

Cechami wyróżniającymi obciążniki Bumper Plates marki CAPITAL SPORTS to trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne i wytrzymałość, ponieważ są wykonane z mieszanki kolorowej, twardej gumy. Posiadają one otwór mocujący 50, 4 mm, co sprawia, że pasują do każdej sztangi Cross-Training lub Olympic. Wewnętrzny pierścień jest wykonany z hartowanej i polerowanej stali, dzięki czemu obciążniki spoczywają na sztandze bez niepotrzebnego tarcia i nie dochodzi do uszkodzeń nawet podczas wykonywania drop setów.

Obciążniki CAPITAL SPORTS odznaczają się niezwykłą wytrzymałością. Pokryte gumą, dobrze przyjmującą uderzenia, doskonale nadają się do ćwiczeń siłowych, podczas których ani podłoże, ani obciążniki nie doznają uszkodzeń. Posiadają kolorowe kody, co ułatwia rozróżnianie obciążników. Kody są wybite w materiale gumy, a nie w lakierze. Dzięki temu nawet po wielu treningach obciążniki wyglądają jak nowe. Na ich powierzchni jest także wytłoczone logo CAPITAL SPORTS, co nadaje im niepowtarzalny wygląd.

Dostępne wagi:  5 par 25kg czerwone, 5 par 10kg zielone (nr kat. 60001362), 5 par 15kg żółte (nr kat. 60001363), 20kg niebieskie (nr kat. 60001364)


Zastosowanie:

  • Waga: 25 kg na koło
  • Materiał: z twardej gumy
  • Dostawa do 5 par
  • obie strony podniesione nadrukowane logo i ciężar koła
  • Kolor: czerwony

Zestaw zawiera:

  • 10 x

Specyfikacja:

Szczegóły produktu

Zestaw zawiera:
  • 10 x
Zestaw zawiera:

Opinie klientów

Nie recenzja została przedstawiony do tego artykułu.

Small Image

CAPITAL SPORTS Nipton Bumper Plates Obciążniki 5 par 25kg Czerwone Twarda guma

Specyfikacja techniczna
3439,99 Zł zawiera podatek VAT
W każdej chwili możesz zmienić zamówienie